כאן גרים בכיף: הצצה לבית של קים קרדשיאן וקניה ווסט

קים קרדשיאן, נורת', סיינט ושיקגו ווסט | צילום מסך מאינסטגרם
קים קרדשיאן, נורת', סיינט ושיקגו ווסט | צילום מסך מאינסטגרם

חללים עצומים, רהיטים מעץ, ספות מינימליסטיות והמון לבן: קים קרדשיאן חושפת את ביתה והוא מושלם כמו שהוא נשמע

88 שיתופים | 132 צפיות

לפני כמה ימים הכריזה קים קרדשיאן על שער חדש בכיכובה, אבל הפעם מדובר בשער קצת שונה. היא עצמה לא מופיעה, אלא אחת הפינות בבית שלה. השער המדובר בו מככב ביתה הוא עבור מגזין העיצוב וארכיטקטורה המוביל AD אם חשבתן שמדובר בבית גרנדיוזי מלא חפצים ופריטי אומנות צבעוניים כמו הארון שלה, טעות. מדובר באחד הבתים הכי מינימליסטיים שראינו. וכשאנחנו אומרות מינימליסטיים אנחנו מתכוונות לחללים עצומים עם מעט מאוד פריטים, שימוש נרחב בצבע הלבן וכמעט ואין חפצי נוי. מדובר בבית מאוד נקי מבחינה עיצובית. בריאיון נאמר כי לקניה ווסט יש חלק גדול בעיצוב וכי הוא אוהב לרכוש פריטים בשוקי פשפשים בפריז ובירידי מעצבים בינלאומיים. מי שעזר לזוג לעצב את ביתו הוא המעצב אקסל ורפורדט. "כשראיתי את העבודות שלו חשבתי לעצמי שהאיש הזה מסוגל גם לעצב לבאטמן את הבית, והבנתי שאני חייב לעבוד איתו", הצהיר ווסט. אפשר לראות מאוד בבירור את כתב היד של קניה בעיצוב הבית, שמאוד מזכיר את הקו שלו לאדידס ייזי, ואפשר לראות דמיון באסתטיקה של הבית לפריטים בקולקציה ולדרך בהם הוצגו על המסלול. "אני לא בא מעולם הפופ והראפ" הצהיר המעצב, אבל יש לנו המון ערכים משותפים ושנינו רואים את הרוחניות שבאומנות, יש שיראו בזה קשר לדת, אבל זה מעבר לזה, אלו ערכים קוסמיים של שלום ואנרגיה חיובית, היו לנו שיחות מאוד עמוקות על מרחב והנפש. קים וקניה הם אנשים נהדרים".

>> כל הטיפים לעיצוב מרפסת חלומית

בריאיון דיברו הזוג ווסט והמעצב על כך שהבית עוצב על ערכים של טוהר ועתידנות, מה שכנראה יכול להסביר את מנת היתר של הצבע הלבן, שיכולה גם קצת להזכיר חדר המתנה של בית משוגעים לעשירים. ואם לדעתכן הבית ריק מדי, קניה הסביר: "הארכיטקטורה והפרופורציות הן הקישוטים של הבית". "אני וקניה הסכמנו על פלטת הצבעים הניטרלית" הצהירה קים, "אני אוהבת את הפשטות של העיצוב, העולם כל כך כאוטי ואני אוהבת להגיע לכאן ולהרגיש שלווה", היא הוסיפה וסיפרה גם שקניה בהתחלה מאוד הגזים עם המינימליזם והיא הייתה הקול הרציונלי שנלחם על מגירות.

View this post on Instagram

family ???? #kimkardashian #kanyewest #jackienickerson

A post shared by Jackie Nickerson (@jackie_nickerson) on

View this post on Instagram

@archdigest ???? @axelvervoordt

A post shared by Kelly Rutherford (@kellyrutherford) on

View this post on Instagram

Kim Kardashian and Kanye West always seem to be surprising us – this time it’s with their design choices and I’m intrigued! Embodying the minimalist style and an absence of color, the famous couple’s home by renowned Belgian designer @axelvervoordt is undeniably eye catching. ???? You can’t help but be drawn to the subtle yet deliberately chosen details, which are featured in this month’s @archdigest. Another fascinating yet controversial project by Axel Vervoordt! Check out @azelvervoordt_co for more design inspo.⁠ .⁠ .⁠ .⁠ .⁠ ???? architecturaldigest.com⁠ #interiordesign #minimalist #minimalistdesign #color #allwhite #whiteinterior #interiors #homedesign #interiordecor #interiorstyling #interiorideas #kimkardashian #kanye #axelvervoordt #design #designinspo #interiorinspo #interiordesignlove #roycecablayan #serenogroup⁠

A post shared by Silicon Valley Realtor (@roycecablayan) on