פאוור קאפל: ירדן ג'רבי ועדי אמבר בנשיקה מהסרטים

ירדן ג'רבי | צילום: יעל ליאצקי, אינסטגרם yardengerbi@
ירדן ג'רבי | צילום: יעל ליאצקי, אינסטגרם yardengerbi@

ירדן ג'רבי חגגה יום הולדת 35 ודיגמנה זוגיות לוהטת עם ארוסתה עדי אמבר. בתזמון קוסמי באותה יממה השחקנית והקומיקאית טליה ברטפלד שיתפה רגעים קסומים מהחתונה שלה עם זוגתה, לצד תחזית מטרידה

88 שיתופים | 132 צפיות

מזל טוב לאלופה האולימפית שלנו ירדן ג'רבי, שחגגה שלשום יום הולדת 35 במסיבת חברים נוצצת ולא שכחה לשתף את קהל העוקבים והעוקבות שלה בתמונות יפות מאותו יום מרגש.

>> ירדן ג'רבי: "מבין שתינו, אני אהיה הראשונה בהיריון"

ג'רבי העלתה לאינסטגרם אלבום תמונות מהמסיבה, כשהיא לבושה בשמלת סטרפלס כסופה מחרוזים בווייב גלאמי. באחת התמונות ג'רבי וארוסתה עדי אמבר נתפסו בעדשה בנשיקה לוהטת. "היה לי יום מהחלומות", כתבה ג'רבי לצד האלבום. "תודה לכל כך הרבה אנשים. אני ממשיכה להגשים את עצמי בתחומים שונים, נהנית מהדרך והכי מעריכה ומוקירה את המשפחה המדהימה שלי, החברים, ואת האחת והיחידה שלי – עדי. תודה לכל מי שבירך, כתב, התקשר ריגשתם אותי מאוד. כל שנותר לי הוא לקוות לעתיד בטוח יותר, שהאור יקרין על כולנו, שכל החטופות, החטופים והחיילים שלנו יחזרו הביתה בשלום".

לוהטות. ירדן ג'רבי וארוסתה עדי אמבר | צילום: יעל ליאצקי, אינסטגרם yardengerbi@
לוהטות. ירדן ג'רבי וארוסתה עדי אמבר | צילום: יעל ליאצקי, אינסטגרם yardengerbi@

"לפני שלא יהיה חוקי להיות לסבית בישראל"

בתזמון קוסמי ובאותה יממה גם השחקנית והקומיקאית האהובה טליה ברטפלד שיתפה רגעים קסומים מהחתונה שלה עם בת זוגה שרון, שנערכה לפני כחודש. ברטפלד העלתה אלבום תמונות עם כיתוב שאמור להיות מצחיק, אבל הוא יותר תחזית מבעיתה למציאות הישראלית בשנים הקרובות. "אלבום מספר אלף שנצטרך לשים בארכיון, כשלא יהיה חוקי להיות לסביות עוד שנה שנתיים. בינתיים תהנו".

מצער שאהבת נשים עוד לא נורמלה כאן בארץ, אנחנו אפילו לא מדברות על כך שמדינת ישראל ב-2024 בכלל לא מכירה בהן כזוג נשוי – עובדה תקולה לכשעצמה – ברטפלד מדברת על כך שבעתיד, לא בעוד הרבה שנים, להט"בים יוצאו מחוץ לחוק, וזה כבר ממש מפחיד. רק בואו נקווה שכך לא באמת יראה העתיד שלנו ושאהבת נשים תשמיע את קולה החשוב ותנורמל – כי ככה צריך.