תסירי את המחסומים ותפתחי את הפה, גם במיטה

דיבור מלוכלך | צילום: shutterstock
דיבור מלוכלך | צילום: shutterstock

מסתבר ש-92 אחוז מהנשים אוהבות דיבור מלוכלך במיטה, אז איך עושים את זה נכון בעידן MeToo? דירטי טוק - המדריך למלכלכת

88 שיתופים | 132 צפיות

כבר ניתן לומר בפה מלא שתנועת MeToo שינתה את הדרך שאנחנו מתבוננים בה על כל אספקט בחיינו, לכן הגיוני שהשינוי יגיע גם למיטה הפרטית שלנו. בעידן שבו השיח פתוח מאי פעם אין זה מפתיע שלפי התחזיות ב־2019 נדבר בפתיחות רבה יותר על יחסי מין, הסכמה ומה אנחנו אוהבות במיטה. ואם לשפוט על פי הנאמר ברשת, מסתמן שאחד הדברים שאנחנו אוהבות במיוחד הוא לדבר, בגסות. כלי התקשורת מעבר לים מדווחים כי זהו אחד הנושאים הבוערים של השנה, רק שכעת, לאור התמורות המגדריות, הדיבור הוא שקול ומחושב יותר.

במחקר שפורסם ב־MensHealth.com נשאלו 57 נשים בשנות ה־20 וה־30 לחייהן על עמדתן בנוגע לדיבור מלוכלך בזמן סקס ואם דעתן השתנתה מאז החלה מהפכת MeToo.

92 אחוז מהנשים אמרו שהן נהנות מדיבור מלוכלך בזמן סקס, אך 22 אחוז ציינו כי למרות החיבה למילים גסות בזמן משגל, הן מסתכלות אחרת על העניין מאז צמיחת התנועה בסוף 2017. באותו המגזין אף פורסם מדריך המנסה להסביר לגברים איך לדבר מלוכלך עם בת הזוג שלהם פוסט המהפכה. לעומת זאת, ב־Sun הבריטי נכתב כי דיבור מלוכלך חוזר כעת לכותרות דווקא מתוך הרצון של הנשים להרגיש משוחררות ולעשות מה שהן רוצות. מסתבר שאפילו ניתן להזמין אונליין בובות מין "חכמות", מבוססות אפליקציה ואינטליגנציה מלאכותית, כמו הנרי או הרמוני של חברת Realbotix למשל, שמגיבות לדיבור מלוכלך ויודעות לווסת את עצמן לפי תשוקות המשתמש.

"דיבור מלוכלך הוא לא טרנד, הוא תמיד היה קיים ותמיד יהיה", קובעת הסקסולוגית והיועצת הזוגית שלי פסטרנק. "כמו בכל דבר בחיים, גם כשזה מגיע לסקס אנחנו שונים אחד מהשני. היום הכול באמת נהיה פוליטיקלי קורקט ובאופן טבעי זה גורם לגברים לחשוב פעמיים לפני שהם אומרים משהו בזמן הסקס לבחורה שאיתם. בלי קשר, יש כאלה שזה מדליק אותם וכאלה שזה טרן אוף רציני עבורם. ראיתי אצל זוגות רבים שדווקא הבחורה היא זאת שבעניין, אבל הגבר אומר שהוא פשוט לא יכול, שזה לא עובד לו. לא כל אחד יכול להתמסר לריגוש הזה, יש כאלה שזה מרגיש להם מזויף וכשזה מזויף זה לגמרי לא מחרמן, אלא בעיקר פתטי. צריך אינטליגנציה רגשית גבוהה כשזה מגיע לדיבור מלוכלך במיטה".

"דיבור מלוכלך הוא לא טרנד, הוא תמיד היה קיים ותמיד יהיה" | צילום: shutterstock
"דיבור מלוכלך הוא לא טרנד, הוא תמיד היה קיים ותמיד יהיה" | צילום: shutterstock

ארבעה טיפים שיעזרו לך לשחרר את הפטפטנית המלוכלכת שבתוכך:
1. אל תחכי שיעבור הרבה זמן. ככל שאתם ביחד יותר זמן ומעולם לא לכלכתם את הפה, יהיה לכם יותר קשה להגיע לשם. זה לא אומר שזה בלתי אפשרי, אך תידרש יותר עבודת הכנה. לפעמים לאחר היכרות ארוכה יכול להיות מביך ואפילו מוזר פתאום להפתיע את הפרטנר ללא הכנה.

2. מצאי ספר שמחרמן אותך והקריאי לפרטנר/ית קטעים נבחרים, ממש כמו סיפור לפני השינה. בשביל להיכנס לאווירה אפשר גם לצפות יחד בסרטים סליזיים, לאו דווקא פורנוגרפיים. משם, בשלב ההתגפפות התחילי בלחישות עדינות וכמעט בלתי נשמעות עד שלאט לאט יהיה אפשר להגביר את הטון.

3. הלכלוך לא חייב להיאמר, הוא גם יכול להיכתב, למשל בהודעות סקסטינג. את יכולה להתחיל מדברים קטנים כמו "הריח שלך עדיין עלי ולא בא לי להתקלח, מתחשק לי ללכת ככה לעבודה", או "אני כל כך רעבה ואני לא יודעת למה יותר – לאוכל, או אליך". נכון, לא מדובר במילות סליז, אבל הן מעידות על שובבות ותעוזה ומסייעות להתניע.

4. שימי בצד את הפוליטיקלי קורקט.