מיאו! הדבר המדהים שטיילור סוויפט וקרל לגרפלד גילו לפנינו

צילום: shutterstock
צילום: shutterstock

טיילור סוויפט מכורה לשתי הבייביז שלה, קרל לגרפלד ז"ל לא זז בלי החתולה הפרטית שלו. לאחרונה גם גילינו שיש לכך יתרונות בריאותיים. בקיצור, אמצו חתול

88 שיתופים | 132 צפיות
כל הדברים שאף אחד לא מדבר עליהם – פרויקט מיוחד | איור: מיכל רוט
כל הדברים שאף אחד לא מדבר עליהם – פרויקט מיוחד | איור: מיכל רוט

1. אין דבר כזה "לחנך חתול". אפשר להעלות בפניו אופציות מפתות יותר לשריטה מאשר הספה שלכם, והוא יחשוב אם לשקול את ההצעה. אם התשובה שלילית, שום קיר גירוד שבעולם לא יסייע.

2. חתולים נושכים. על חלקם הפעילות הזו חביבה יותר משריטות. הם עושים זאת משלל סיבות: כדי לשחק, כדי לתקוף או כדי להביע חיבה. כך או כך, זה כואב.

Alice In Wonderland GIF - Find & Share on GIPHY

3. מים הם השטן. מותר לשתות אותם אבל רק עם קצה הלשון ותוך הפגנת בוז. קיימת סברה שחתולים נרתעים ממגע עם מים כיוון שהוא מרגיש להם כמו לכלוך (ומדובר הרי בחיה עם OCD לניקיון). לפי סברה אחרת המים הנספגים בפרווה מכבידים עליהם.

צילום: shutterstock
צילום: shutterstock

>> למה לא אמרת לי: הזוג שישכנע אתכן לא לעשות ילדים
>> למה לא אמרת לי: כל הדברים שלא מדברים עליהם – הפרויקט המלא

4. זריזות החתול וגמישותו מאפשרים לו להגיע להישגים אקרובטיים מדהימים, למשל קפיצה בין מדפים גבוהים או הישכחות בתוך מקרר.

Oh Yeah Dancing GIF by 20th Century Fox Home Entertainment - Find & Share on GIPHY

5. חתול נקשר לבעליו וימותו הקנאים. אז נכון, אלה לא ליקוקים אלא גרגורים, ולא קפיצה על בית החזה אלא התחככות בקרסול, אבל למי אכפת? אהבה זו אהבה.

View this post on Instagram

And then there were three…

A post shared by Taylor Swift (@taylorswift) on

6. חתול יכול להשמין או לרזות משמעותית תוך יום־יומיים, וזאת בניגוד לכותבת שורות אלה שביכולתה להשמין בלבד באותו פרק הזמן. למשל, אם החלפתם מזון לסוג שלא מוצא חן בעיני המחמד, הוא עלול לגזור על עצמו שביתת רעב. המטרה היא כמובן לגרום לבעליו חרדה וסבל עד שייכנע וישיב את המזון לקדמותו.

צילום: shutterstock
צילום: shutterstock

7. עוד לפני ההיפסטרים היו אלה המצרים הקדמונים שזיהו את הפוטנציאל החתולי. לפני כ־3,000 שנה הם החלו להשתמש בטורפים הקטנים על מנת להרחיק מזיקים משדות התבואה. בשנת 2004 התגלה בקפריסין קבר של אדם וחתולו מלפני 9,500 וכך הם קברו למצרים את התהילה.

8. בפיהוקו, החתול מאלחש את עפעפי הבעלים ועל־ידי כך גורר אותו לשנ"צ, צורך הישרדותי קדום של השניים.

Tired Audrey Hepburn GIF - Find & Share on GIPHY

9. הרטט החם והפרוותי שמרגישים כאשר חתול מגרגר הוא התרופה המושלמת לזמני דיכאון, חרדה ומחלה. חוקרים מצאו כי הרטטים הללו מעודדים את הגוף לשחרר אנדורפינים ואף מסייעים באיחוי עצמות ורקמות והאצת התחדשות התאים.

צילום: shutterstock
צילום: shutterstock