אופנה

"מתאים לאנשים בלתי נראים": הפאדיחה של זארה מסעירה את הגולשים

ג'ינס של זארה | צילום מסך מהאתר של זארה
ג'ינס של זארה | צילום מסך מהאתר של זארה

"זה ג'ינס שמתאים לאנשים שקופים": זארה העלו לאתר שלהם תמונה של ג'ינס שהצליחה לבלבל ולשעשע את הגולשים כאחד

88 שיתופים | 132 צפיות

לפעמים יש לנו הרגשה כאילו משנה לשנה הופכים קמפייני האופנה והטרנדים לביזארים יותר ויותר. בין האחראים לתופעה נמצא בית האופנה בלנסיאגה בניצוחו של דמנה גוואסליה, המותג מנהל חשבון אינסטגרם כל כך ביזארי והזוי שמצליח להתבלט, לאור העובדה שהפיד מלא בדרך כלל בנשים יפות ורזות עם חיים מושלמים. בלנסיאגה מנסים להביא אותנטיות ואת "החיים האמיתיים". שמנו את הביטוי במרכאות מהסיבה שאנשים בחיים האמיתיים לא באמת לובשים בלנסיאגה, מה שמוסיף ציניות ואירוניה לכל העניין. בלנסיאגה, כמובן, לא המציאו את הסגנון הביזארי והוא הושאל והועצם מלא מעט מקורות. הרבה מותגים ובתי אופנה התחילו לאמץ את הסגנון, ביניהם אחד המותגים המצליחים בעולם, זארה. אבל קהל המיינסטרים הרחב של  זארה פחות התחבר לטרנד, כי התמונה בסגנון שעלתה באתר  ממש לא עברה לגולשים חלק בגרון.

הגרסה של זארה כללה ג'ינסים שפורסמו באתר עומדים ללא דוגמן שמזכירים באופן משעשע ופחות מוצלח את תמונות הפיד של בלנסיאגה. "הג'ינס המושלם לאנשים בלתי נראים" הכריז אחד הגולשים, "האם הם מעסיקים דוגמנים שהם רוחות רפאים?" התלוצץ גולש אחר. והתמונה הזאת הפכה למימ שהתגלגל ברשת וקיבל פרשנות מעשרות גולשים, מיד נראה לכם כמה היילייטס.

אז למה אצל בלנסיאגה זה עובד ואצל זארה לא? צריך לזכור שבלנסיאגה זה מותג שמדבר לקהל הפאשניסטות המתקדמות. זארה פונים לקהל הרחב שלא בהכרח מתמצא בקמפיינים של מותגי על מתחכמים ובקמפיינים הסופר מתוחכמים שלהם. לכן כאשר אדם שאינו חובב אופנה מושבע, נתקל במודעת מכירה של ג'ינס ללא אדם הוא ככל הנראה לא יבין למה רמז המשורר. אז מה הוא יעשה בתגובה? שלל מימז! דווקא סידור לא רע עבור אומת האינטרנט המשועממת.

ג'ינס של זארה | צילום מסך מהאתר של זארה
ג'ינס של זארה | צילום מסך מהאתר של זארה

כמובן שאנחנו דואגות גם לכם שתהנו מהם, הנה כמה מימז נבחרים ומצחיקים שאהבנו במיוחד: