הסוף לפסוריאזיס

מחלת העור הכרונית האוטואימונית פזוריאזיס היא כבר לא גזירה משמים. פתרון חדש מבטיח ומקיים. תזכרו את השם: אנג'ליקה. פורמולה צמחית וטבעית, המכילה שמונה צמחי מרפא, מטפלת בגורמי המחלה ומבטיחה תוצאות מעולות אחרי מספר שבועות בלבד ולתמיד.

88 שיתופים | 132 צפיות

תוכן שיווקי

כבר ניסיתם הכל הטיפולים כדי להיפטר מפזוריאזיס?  ניסיתם סטרואידים  וגם נסעתם שוב ושוב לים המלח וגם הוא לא עזר לכם לאורך זמן?   לראשונה אפשר לדבר על בשורה בתחום. פתרון אמיתי, פרי מחקרים של שלש שנים  מבטיח לחולי הפסוריאזיס  שהם יכולים עכשיו לנשום סוף סוף לרווחה.   מי שעומד מאחורי ההצלחה הגדולה הזאת הוא כפיר פוריאן, אורוקותפראפיסט  והומיאופת  מודרני,   הבעלים של קליניקת  K MEDIC  המרפאה המובילה בישראל את  מהפכת הטיפול הטבעי לטיפול בפסוריאזיס.

המרפאה שאחראית לריפוי חולי ספחת רבים ולכאלה שסבלו מבעיות עור שונות , נגעי עור ופצעים,  נרפאו בזכותו בטיפול אוריקולרי ותוספי תזונה. פוריאן  שהנושא הטיפולי הוא דרך חיים בשבילו , הקדיש את שלש השנים האחרונות יחד עם צוות מומחים ליצר את הפורמולה המנצחת אנג'ליקה למען חולי הפסוריאזיס.  " אחרי אינספור מחקרים מצאנו את היחס והמינון המושלם בין 8  צמחי מרפא ושילבנו  אותם יחד  בתוסף טבעי אחד.  מדובר בפורמולה מנצחת שמפחיתה ומעלימה את הנגעים, הקשקשת והגרד . להבדיל מתרופות כימיות שמחלישות את  המערכת החיסונית,  התוסף הוא טבעי לגמרי , מאזן את המערכת החיסונית ותורם למניעת התפרצות נגעים חדשים."

זה לא סוד שאנשים הסובלים מפסוריאזיס חיים בסוג של תסכול מתמשך גם מפני שאיכות חייהם נפגעת  אבל עיקר  התסכול נובע מהעובדה   שלצד תקופות קצרות של  הפוגה מסוימת במחלה, היא מתפרצת שוב וחוזר חלילה  ועד עכשיו רבים חיו עם המצב כגזרה משמים.  אז למה כל הטיפולים בפסוריאזיס  נכשלו עד כה?  מסביר פוריאן: "במקום לטפל בגורמים למחלה , הטיפולים עד כה,  עסקו רק בסימנים שלה , אז לעיתים הייתה הקלה בסימפטומים אבל  למעשה המחלה המשיכה  לקנן והתפרצה שוב ושוב" .

מהו התוסף הצמחי אנג'ליקה? : היא עשויה מתערובת של שמונה צמחי מרפא טבעיים שיעילותם הוכחה באינספור מחקרים. הפורמולה מכילה רכיבים המסייעים בתהליך פירוק הגלוטן ובפינוי הרעלים מהגוף,  היא מכילה 100% צמחי מרפא שייעודם שיקום העור, טיפול במערכת המטבולית ואיזון מערכת החיסון. בפורמולה יש חומצות וויטמינים שנועדו לריפוי ומניעה של דלקות בגוף שגורמות למחלות  אוטואימוניות.  אומר פוריאן: " התוסף מגיע בצורה נוזלית והוא מופק בהליך מיוחד שמעודד את הספיגה של הפורמולה כך שהחומרים הפעילים יעברו מידית לדם. אין שום תופעות לוואי, וההפך, היא מקלה ועוזרת לחולי הפסוריאזיס, גם בטווח המידי וגם בטווח הרחוק יותר. אין שום כימיקלים, סטרואידים וחומרים מזיקים אחריפ שאולי מספקים הקלה זמנית אבל בטווח הארוך, מזיקים לגוף"  ומתי רואים תוצאות? .  "אחרי שימוש של כחודש עד ארבעים יום  ישנה רימרסיה  של 80% ומעלה בנגעים, המשך נטילת התוסף ימנע   היווצרות נגעים חדשים.   תוסף התזונה יקל על תחושת הגרד עד להעלמתו, הויטמינים יזינו את העור וירפאו את הבעיה המטבולית ובצוצאה:לא עוד תחושות לא נעימות, לא עוד גירודים מציקים ומכאיבים ולא עוד עור עם  קשקשת  העור יראה  יפה, נקי ובריא. צמחי מרפא הם פתרון שכיום המדע והמחקרים מיישרים אתו קו.   ועכשיו אפשר להגיד בפה מלא:  אפשר לפתור את הבעיה . לא עוד פסוריאזיס.

מחיר : 300 ₪

צילום: שירי בן ארי

ליצירת קשר: *3259 /   073-7083017

הברזל 31 ת"א  www.kmedic.co.il