המעצבים המבטיחים

לרגל חג הביכורים, קבלו לקט ביכורי מעצבים שאנחנו משוכנעים שעוד תשמעו עליהם. חג שמח!

88 שיתופים | 132 צפיות

אביחי שורין

בוגר המכון הטכנולוגי חולון. אוהב לעצב מוצרים קטנים שמעלים חיוך גדול. הסטודיו שלו מתמחה בעיצוב מוצרים יום-יומיים חדשים ומפתיעים המשלבים עיצוב חכם, הומור, וזווית ראייה שונה. SunnySide היא תבנית לביצת עין בעלת מסגרת פלסטיק, בצורת שמש וענן, שמצליחה להפריד את חלמון הביצה מהחלבון בתהליך ההכנה של ביצת עין. המוצר עוצב עבור חברת "מונקי ביזנס".
לאתר

עדן אוחנא

בוגר לימודי תואר ראשון בעיצוב מוצר במכון אבני, תל אביב. בפרויקט מחקר על חומר וצורה ושינויו של הפשוט למורכב ולבעל תכונות חדשות עיצב אוחנא סדרת גופי תאורה, קערות וכדים מתנפחים בתוך תבניות לטקס. המפגש בין התבניות לחומר יצר אובייקטים בעלי אסתטיקה ייחודית. אוחנא השתמש בתכונת הניפוח של הלטקס כדי ליצור צורות שונות ומגוונות. את המוצרים אפשר להשיג בחנות אסופה בשוק הפשפשים, יפו.

לאתר

10 מעצבים ישראלים מצליחים

10 צימרים רומנטיים

5 טיפים לשדרוג הסלון

אורנית צור אריה

בוגרת המחלקה לעיצוב תעשייתי, המכון הטכנולוגי חולון. צור אריה מעצבת כלי קרמיקה המיוצרים בתבניות משולבות אדמה וגבס. הכלים משקפים את החיבור שבין התעשייה לטבע ובין דיוק לאקראיות, ומאחדים קרמיקה מוגמרת ואדמה טבעית זו לצד זו באובייקט קרמי אחד משותף. חקלאות קרמית. את המוצרים אפשר להשיג בחנות אסופה בשוק הפשפשים, יפו.
לאתר

אביחי תדמור

בוגר המחלקה לעיצוב תעשייתי בבצלאל, מרצה ובעל סטודיו עצמאי לפיתוח מוצרים. נקודת המוצא שלו היא הומור, והקו המנחה את עבודותיו הוא החיבור בין דימוי לפונקציה שגורם לאנשים לחייך. הרעיונות שאובים ממצבים יום-יומיים שבהתבוננות שונה במקצת מקבלים גוון אחר. מוצריו משווקים בכל העולם ומוצגים במוזאונים ובחנויות עיצוב נחשבות וזוכים בפרסים בין-לאומיים. בשנים האחרונות תדמור מעצב בעבור חברת "מונקי ביזנס". את המוצרים אפשר להשיג ברשת חנויות סוהו.
לאתר

דניאל גלזמן

מעצב תעשייתי בוגר בצלאל. גלזמן עיצב שרפרף בשם Clamped Stool. הרעיון של המוצר הוא לבסס את הרכבת הרהיט המגיע באריזה שטוחה על מחבר אחד שלקוח מעולם כלי העבודה. המטרה היא לפשט את תהליך ההרכבה, שלעתים קרובות מייאש את הלקוח, ולעשות אותו חוויה פשוטה ואינטואיטיבית.

את השרפרף אפשר לקנות באתר

אבישר כספי

בוגר המחלקה לעיצוב תעשייתי בבצלאל. כספי עיצב פותחן בקבוקים העשוי נרוסטה, אשר מורכב בתוך דיסקט פלופי ממוחזר, נוסטלגי וקלאסי. האב-טיפוס נעשה בתרגיל בלימודים שהוא התבקש לעצב בו מוצר על סמך זיכרון ילדות. זו דוגמה לאופן שניתן להשתמש שנית במוצר אשר כבר יצא משימוש (אפשר להזמין כיתובים שונים על גבי המדבקה). את המוצר אפשר לקנות באתר Etsy.
www.etsy.com/listing/126505784/retro-floppy-disk-bottle-opener

נועה אשל

בוגרת לימודי עיצוב תעשייתי, המכון הטכנולוגי חולון. את בתי המזוזה עיצבה אשל כחלק מפרויקט הגמר שעסק בפיתוח אוסף של מוצרים אבסורדיים באמצעות התערבות במוסכמות חברתיות, חיבור מצבים שאין ביניהם קשר ישיר ופתרון בעיות מומצאות. בית המזוזה צומצם לפונקציה המינימלית שלו – עיגון הקלף למשקוף הדלת – ועוצב בהשראת תופסני כבלים. את הקלף בחרה להשאיר חשוף לנזקי הסביבה. אפשר להשיג בפליז, בציפוי כסף או זהב בחנות אסופה ובחנויות עיצוב נוספות בתל אביב.
לאתר

עכשיו בהורים וילדים: הגאדג'טים שישנו להורים את החיים

עכשיו בחיים אחרים: איך יורדים 5 ק"ג בקלות?

עכשיו בדרך האוכל: אוסף פשטידות לשבועות