המלצת צפייה: סדרת הפשע שתרתק אתכם למסך עולה הערב

"הכל אודות פאם" | צילום: באדיבות HOT
"הכל אודות פאם" | צילום: באדיבות HOT

סוף השבוע קרב ואיתו הבינג' שיטעין אותנו באנרגיות לשבוע הבא. מזל שהערב עולה סדרת פשע אמיתי עם רנה זלווגר ופוטנציאל התמכרות גדול

88 שיתופים | 132 צפיות

יום חמישי הגיע ואיתו הסופ"ש, שטומן בחובו זמן לבינג' מול המסך ואסקפיזם טהור מצרות השבוע. מזל שיש לנו סדרה חדשה להשען עליה, ועוד עם כוכבת אהובה במיוחד: רנה זלווגר.

"הכל אודות פאם" ("The Thing About Pam") היא מיני-סדרה חדשה בת 6 פרקים, שעלתה ברשת NBC לפני כשלושה חודשים ומגיעה עכשיו לערוצי השידור הישראלים. הסדרה מבוססת על פודקאסט של NBC, העוסק בפשעים אמיתיים וכלל מספר פרקים המגוללים את סיפורה של פאם האפ ומעורבותה ברצח של בטסי פאריה. הסדרה עוסקת ברצח הזה מ-2011, ובמשפט שהתקיים, בו בעלה של בטסי הואשם על לא עוול בכפו ונשלח לכלא. כשההרשעה שלו מבוטלת והוא יוצא לחופשי מתחילה שרשרת אירועים שחושפת תכנית שטנית ואת מעורבותה של פאם האפ.

הסדרה נכתבה על-ידי ג'ני קליין ("על טבעי", "ג'סיקה ג'ונס") ובוימה על-ידי סקוט ווינאנט ("30 ומשהו") ואדם קיין ("כמעט אנושיים", "גיבורים"), אבל השוס הגדול הוא הכוכבת הראשית, זוכת האוסקר ו"גלובוס הזהב", והאישה שכל שינוי בפניה גרם לרעידת עולם עולמית – רנה זלווגר ("יומנה של ברידג'ט ג'ונס"), בתפקיד טלוויזיוני ראשון, וגם: ג'וש דוהמל ("רובוטריקים"), ג'ודי גריר ("מה נשים רוצות", "ילדותי") ושון ברידג'רס ("דדווד").

החל מה-16.6, ימי חמישי בשעה 21:00 ב-HOT3 וכל הפרקים ב-HOT VOD, וגם ב-yes VOD  וב- STINGTV

"הכל אודות פאם" | צילום: באדיבות HOT
"הכל אודות פאם" | צילום: באדיבות HOT