זה הזמן לנהל רומן קיץ קליל ומרים. איך תעשי זאת בלי לגמור עם לב שבור? מדריך

"לה לה לנד" | צילום מסך
"לה לה לנד" | צילום מסך

כך תנהלי רומן חורך עם מאהב קייצי לוהט בלי להיכוות ובלי שברון לב

88 שיתופים | 132 צפיות

הגעת לעבודה גמורה מעייפות אחרי שעות שינה ספורות, אבל העיניים הבורקות שלך מסגירות: בילית עד השעות הקטנות עם קלאוס, התייר הנורדי. היה כל כך כיף שהיית חייבת שהוא יטעם את המאכל הלאומי לשיכורים לפנות בוקר, סמבוסק פיצה. ברכות, התחיל לך רומן של קיץ! רואים לפי איך שאת קורנת וזה הרי ידוע שאהבות קצרות עושות קסמים לעור הפנים.

בעולם מתוקן, בכל קיץ לכל אחת מאיתנו היה רומן אקזוטי. זוהי חוויית התבגרות מהותית, חיצונית לחיים, שגורמת לחיים להרגיש כמו קרוסלה מרגשת ולוהטת והופכת את החום לנסבל. למעשה, אם יש לנו מזל, אנחנו זוכות למאהב לטיני או שניים לפני שהחיים משתלטים עלינו וגוררים אותנו לזוטות כמו זוגיות, קריירה ומשפחה.

בין אם זה בטיול בחו"ל, עם תייר מזדמן או עם אביחי השזוף ממעלה אדומים שאין לו שום קשר לחיים שלך אבל מה זה הסקס הכיפי הזה, את יודעת שמדובר באהבה קצרה. גם אם עצם המחשבה עליו עושה לך נעים בכל הגוף ומשבשת את שיקול הדעת כך שנדמה לך שרומן הקיץ הוא בעצם אהבת חייך, ובכן – לא בבית ספרנו. וולקאם לחופש הגדול. הפנטזיה על איך יום אחד פבריציו ואת תספרו לנכדים איך הכרתם היא חסרת טעם, גם ככה הם לא רוצים לשמוע סיפורי זימה של סבתא.

הדבר החשוב ביותר להקפיד עליו הוא שהפאן והבילויים לא פוגמים לך בסדר העדיפויות. כדי לשרוד את רומן הקיץ במינימום שיברון לב, הרשי לנו לשלוף את המושג השחוק אך הרלוונטי תמיד: תהיי בהווה. כן, זה ייגמר מתישהו, ואת תחווי שיברון לב וריקנות יפהפיים או רוויי דמעות ונזלת. אבל יהיה לך סיפור מעולה וזיכרונות מתוקים על גלידות ומזמוזים בטיילת.

צילום מסך מתוך הסרט גריז
צילום מסך מתוך הסרט גריז

כרגע אין טעם לחשוב על מה יקרה ביום שאחרי. ספויילר: יהיה מבאס, תאכלי שוקולד ותתגברי. זה חלק מהיופי ברומנים של קיץ. הם לוהטים, אינטנסיביים, משולחי רסן, וכמו כוכב מנצנץ, בוהקים לרגע ונשרפים מהר. אם לגייס משפט ניו אייג'י נוסף – סוף הוא לא בהכרח דבר רע. יש גם סופים טובים שמשאירים טעם של עוד.

לא בכדי רומנים של קיץ היוו השראה לאין סוף ספרים, שירים, קומדיות רומנטיות ו"גריז" אחד. אם ממש עכשיו יש לך אחד כזה, זו ההזדמנות לממש פנטזיות. דמייני שאת הדמות הראשית מתוך רומן לוהט שהזיעה נוטפת מכל פסקה בו. תצברי חוויות כדי שיהיה משהו טוב לכתוב עליו.