הדמות החדשה של דודו פארוק

דודו פארוק | צילום: Imri Agmon
דודו פארוק | צילום: Imri Agmon

דודו פארוק היה אחד השמות הכי לוהטים בארץ עד שלפתע הוא נעלם. עכשיו הוא חוזר עם דמות חדשה ולא פחות הזויה

88 שיתופים | 132 צפיות

בקיץ שעבר לא היה אדם במדינה שלא הכיר את השם דודו פארוק. הוא הפך לשיחת סלון כמעט בכל בית, דמותו הפרובוקטיבית ושיריו הקליטים הפכו ללהיט שהטריף מדינה שלמה. מאחורי הפארודיה והדמות של ה"ערס" עמד בחור בשם אורי קומאי, שחי את הדמות כל הזמן. ולא נידב כמעט פרטים על חייו האישיים. השיא היה כשעזב בפיצוץ ריאיון בתוכנית "אופירה וברקו".

השירים של קומאי לא היו קלים לעיכול, מ"מביא את אחותך" ועד "דודו מחרבן" לצד שלל תכנים מיניים, סקסיסטיים ובוטים. אפילו שברור היה לכולם שזו דמות הומוריסטית ופארודית, הוא חטף ביקורת קשה במיוחד מהורים שהתעצבנו שהילדים שלהם נחשפים לתכנים כאלה.

קומאי שיתף פעולה עם לא מעט אומנים ביניהם להקת טיפקס. מילא הופעות, בהן הגיח לקהל מהתקרה שבולבול ענק מחובר אליו לצד גימיקים רבים. בשיא ההצלחה, הוא פשוט נעלם. וכמה חודשים שלא שמעו ממנו. בתוכנית "הצינור" פורסם לפני כמה חודשים כי הוא עבר להתגורר במושב ועובד על דמות חדשה וסיפרו גם כי נוצר קרע בינו ובין מנהליו.

אחרי כמעט שנה שלא שמענו ממנו, עכשיו הוא חוזר עם דמות חדשה, לפי איך שזה נראה כרגע פחות פרובוקטיבית, פחות סקסית אבל מלאה הומור וביקורת. הכירו את בובי רז׳ולו. בן 46 שכל חייו חלם להיות זמר וכעת מנסה להגשים את חלומו. השיר הראשון יצא הבוקר ונקרא "כמו תינוק" ומתחיל במילים "אתם לא שומעים אותי, כמו תינוק בעולם". השיר לא כולל בתוכו תוכן בעייתי, בז'אנר הוא לא ראפ כפי שהיה ונשמע יותר כמו שיר שנלקח מטלנובלה בתחילת שנות ה-2000, גם מבחינת העיצוב. השיר לא שבר את הרשת עדיין וחלק לא קטן מהתגובות קוראות לו לחזור לדודו אליו כולם מתגעגעים ויש כאלה שכבר הצליחו להבין את הגאונות מאחורי הדמות החדשה, במוקדם או במאוחר כולנו כנראה נבין את זה.

>> אבל האם הכוכבת האמיתית במשפחה היא בכלל אחותו?