האח הגדול: כשמרגי הוטרד בשידור חי

מרגי, האח הגדול I צילום מסך רשת 13
מרגי, האח הגדול I צילום מסך רשת 13

ומה עוד היה לנו פה: משה מגלה שהוא יכול לקנא בקערית במבה אדומה, מחוות אינפנטיליות של מרינה והמון רגעים של סוציומטיות נטולת מעצורים. ריקאפ האח הגדול

88 שיתופים | 132 צפיות

הוורדים אדומים, הסיגליות כחולות. וזה תמיד זמן טוב להיזכר שדיאן ירדה בתחילת השבוע במדרגות. אני חוזרת, דיאן עזבה את הבניין. עכשיו אפשר להמשיך ולהתאכזב מהעובדה שמרגי לא באמת מחליף את גיא זוארץ. כי בדיוק כשחשבנו שהחיים בבית האח הגדול הוגנים, גילינו שמחוצה לו העסקים כרגיל. אז מה בכל זאת הוא עשה שם? תדליקו את המזגן, יש לנו משימת קיפאון להפסיד בה.

רק אל תתנו לו ואזה. נתנאל ושרין, האח הגדול I צילום מסך רשת 13
רק אל תתנו לו ואזה. נתנאל ושרין, האח הגדול I צילום מסך רשת 13

היום שאחרי דיאן

שרין בישלה דייסה – ושמה משה. נדמה שבדיוק כמו תבשיל הפרגיות של דוד, גם העיסה הרומנטית הזו לא יצאה לה כל כך טעים. את האכזבה והזעם היא מחליטה לפרוק על מגבות מלוכלכות, על בר ועל טליה שמסתבר שממש שונאות צעקות על הבוקר כמו זוג נאקות שמעולם לא פגשו את הדבשת שלהן.

בצעד נואש ואירוני, שרין מחליטה לסגור את הסיפור הזה ומשגרת למשה הזמנה אל אזור הדמדומים של הפרינדזון, שם ישהה לעת עתה. או לנצח – ובעצם עושה לו את מה ששחף עשה לה. הכניסו כאן משפט אהוב על קארמה לבחירתכן. הבוקר הגרוע של משה נקטע עם פריסת חטיפים שמוציאה משרין תועפות של שמחת חיים ותשוקה. במהלכו הוא גילה שבבית האח הגדול אתה יכול ומסוגל לקנא גם בקערית של במבה אדומה.

רגע לפני שדיאן יוצאת מחיינו סופית, האח מפנק אותנו בקונפליקט דוחה אחרון ודיאלוג תעופה עצמית. רק שהפעם זה לא מעצבן כי אנחנו יודעות שתוך כמה שעות היא עפה משם. בכל מקרה, תודה לעורך שראה לנכון להכניס ולפנק אותנו ברגע ההדחה שלה שוב, סתם בשביל לשטוף את העיניים. בונוס נוסף שיצא מכל הסיפור הזה, הוא הרגע בו שחף פינה לנתנאל את מיטת היחיד שלו לטובת מיטה זוגית עם משה. תודה יקום, אני אחמם את הפופוקורן בעצמי. אגב, יש מצב שמרינה היא סוג של אלמנה שחורה או שסתם כל מי שמתחבר אליה עף מהבית תוך שבוע?

האלמנה השחורה של הבית? מרינה, האח הגדול I צילום מסך רשת 13
האלמנה השחורה של הבית? מרינה, האח הגדול I צילום מסך רשת 13

מתקרר, קר, קפוא

משימת הפריז שפקדה את הבית היא בעצם משחק דג מלוח למבוגרים. כל תזוזה במהלך זמן הקיפאון שווה פסילה. עתידות: הם שוב הולכים להפסיד את התקציב ביג טיים. רמת ביצוע: איש מבוגר מחופש לארנב מפדר לשחף את הפנים עם קמח ומפוח (עדיין חתיך, סורי) ולכולם אסור לצחוק. כמו כן, דקת דומיה לכל המלוואחים שדוד כבר לא יוכל לטגן.

מה עוד היה לנו? יוחאי העכביש חזר לסיבוב שני על הכרית של טליה, כפילה מקריפה של דינה, ארטיקים מטפטפים, מחוות אינפנטיליות של מרינה והמון רגעים של סוציומטיות נטולת מעצורים. כשהחצוף שבהם הוא קאזם שיצא מהפריז לטובת טיפול פנים. כי אם כבר לפעול בעזות מצח, אז לפחות שיהיה לח וממוצק. בקיצור, לא הייתי רוצה להיות אגרטל בסביבה של נתנאל באותו רגע.

ובכל זאת, רגע אמוציונלי ומניפולטיבי במיוחד התרחש כשהאח הציע לדניאל לפגוש את סבתא טיטי. דרך אגב, אישה שאשכרה צריכה להיכנס לבית. אני רוצה איתה ספין אוף, תודה. דניאל מחליט להישאר קפוא כדי לתת דוגמה לשאר דיירי הבית שנשברו עבור דברים פחות חשובים. וגם כי כבר די שקוף שהבחור הזה מאוד מחושב מול המצלמות. כעיקרון כל תצוגת האיפוק הזו לא הייתה שווה יותר מדי כי טליה ובר החליטו למנות את עצמן לשליחות הצדק על כדור הארץ שאף אחד לא הזמין, ולהשתולל בזמן הקיפאון על חשבון דניאל. בכלל, זה די מדהים איך שתיהן לא מפספסות אף הזדמנות לסובב אירועים פרסונליים סביבן. לבסוף, בר, שהיא ככל הנראה הדיירת הכי אנוכית בבית, עם רזומה קנסות מכובד ואווירה של זריקת זין כללית על כולם, צוברת פסילה נוספת כשאליאב נכנס לבית עם ילד בר מצווה. אף אחד לא הבין את הרפרנס ובינינו, אף אחד גם לא מספיק אמיץ מספיק כדי לשאול.

חשוב לציין גם את הרגע הכי יפה בערב הזה. אני כמובן מתכוונת לכניסה של מרגי בבית שהוכיח שמדובר באסופה של אנשים חסרי דחיית סיפוקים בסיסית. רגע אקסטרה יפה נרשם כשמרגי הביט לטליה בעיניים והקדיש לה את המשפט "את לא מלאך" משירו המפורסל אנג'ל. ידעתי שהוא מבין עניין. בתום הקיפאון מרגי עובר כמה רגעי מי טו וכעיקרון לעולם לא אבין את הקטע הזה של לגעת לסלבס בשרירים. מצד שני, עדיין לא פגשתי את שחף במציאות.

האח הגדול I צילום מסך רשת 13
האח הגדול I צילום מסך רשת 13