פחות מ-40 ש"ח: מסכת השיער שדרו ברימור מכורה אליה

דרו ברימור | צילום: Michael Loccisano/Getty Images
דרו ברימור | צילום: Michael Loccisano/Getty Images

זה לא מקרי שדרו ברימור אוחזת ברעמה מהממת כל כך, השיער הוא הדרך המועדפת עליה להכנס לדמות. עכשיו היא מגלה מה המוצר שעוזר לשיער שלה להראות מדהים והוא אפילו זול במפתיע

88 שיתופים | 132 צפיות

"השיער שלנו מגדיר אותנו" הצהירה אחת הכוכבות האהובות ביותר בהוליווד, דרו ברימור, בריאיון שערכה בזום למגזין "גלאמור" (אגב ריאיון שבו חשפה בין היתר כי היא חוגגת את חג חנוכה עם בנותיה). השחקנית ילידת 1975, בעלת קילומטרז' מפואר של דמויות בסרטים וסדרות טלוויזיה, סיפרה בריאיון ל"גלאמור" שכשהיא עובדת על דמות חדשה היא קודם כל מבינה את השיער שלה, "אנשים אובססיביים לשיער שלהם והשיער שלהם מגדיר אותם", הסבירה. כשנשאלה לאיזו מהדמויות שגילמה היה את עיצוב השיער האהוב עליה ביותר, בחרה בלוסי מ"חמישים דייטים ראשונים" וכמובן בדילן ב"מלאכיות של צ'ארלי": "התאהבתי בפאה הזאת", היא אמרה, "היא נראתה כל כך טוב".

כשברימור נשאלה על שלושת המוצרים שהיא לא יכולה בלעדיהם,היא בחרה בין היתר במסכת השיער של המותג Hairitage, "היא פשוט טובה", הצהירה. מחיר המסכה הוא 7.30 דולר, פחות מ-35 ש"ח, והיא נמכרת ברשת וולמארט. המסכה מכילה מגוון ויטמינים, צמחים ושמנים הטובים לשיער, ללא סולפאטים והיא גם טבעונית. אין בה נוסחת קסם כלשהי, אבל אם ברימור אומרת שהוא טוב לשיער המהמם שלה – הוא בטוח יהיה טוב גם לשלנו. כשנשאלה על טיפ לטיפוח השיער היא המליצה להשתמש במסכות שיער ללא חלבון כי לטענתה אפשר להשאיר אותם יותר זמן על השיער וזה נותן לו מראה מלא ברק.

בנוסף היא שיבחה גם את באלם השפתיים של המותג סיסלי פריז שמחירו 76 דולר ואת ה- Nourish Mask מסכת פנים מבית Lazartigue שמחירה 54 דולר. "קשה לסכם את שגרת הטיפוח שלי בשלושה מוצרים, אני משתמשת ב-50", היא סיכמה. ספרי לנו על זה.