דניאל גרינברג מגיבה בדמעות לפרידה מאייל גולן: "בחיים לא התפרקתי ככה"

"החלטה משותפת וחד משמעית". דניאל גרינברג ואייל גולן | צילום: אינסטגרם daniel_greenbergg@
"החלטה משותפת וחד משמעית". דניאל גרינברג ואייל גולן | צילום: אינסטגרם daniel_greenbergg@

אחרי שנפרדו וחזרו, נדמה שהפעם זה סופי - דניאל גרינברג ואייל גולן שוב הפרידו כוחות: "ההחלטה היא חד משמעית וזהו. לצייר מצב שבו הכל טוב והכל בסדר, זה לא נכון", שיתפה גרינברג בדמעות

88 שיתופים | 132 צפיות

ימים לא פשוטים עוברים על דניאל גרינברג, נדמה שהיא ואייל גולן בלופ בלתי נגמר של פרידות וחזרות. אבל הפרידה הנוכחית עושה רושם רציני יותר. בשעה האחרונה גרינברג העלתה תגובה לפרידה בסדרת סטוריז באינסטגרם. היא פנתה לעוקבות שלה ובדמעות שיתפה אותן במתרחש.

>> דניאל גרינברג משתפת בהתקפי החרדה שלה בעקבות המלחמה: "אני משתגעת"

"אז אייל ואני החלטנו להפריד כוחות, זה לא דבר פשוט ולא קל, במיוחד כשיש ילדים בתמונה", היא פותחת את דבריה, "הסיבה העיקרית שהחלטנו לעשות את הקאט הזה, זה בגלל שיש לנו שני ילדים שצריכים הורים שמחים ומאושרים ושטוב להם – הורים שיהיה להם את כל האנרגיות ואת כל הכלים כדי להעניק להם חום ואהבה ושמחה וכל מה שצריך. כשלבנאדם לא טוב במקום שהוא נמצא בו, הוא לא יכול להיות טוב לסביבה".

"כן, אני דומעת כי זה לא דבר פשוט", היא ממשיכה ומנגבת את הדמעות. "אבל חשוב לי שתדעו שזאת החלטה משותפת של שנינו מתוך הבנה שמגיע לשנינו משהו אחר לנפש שלנו. נראה שבחיים לא קרה לי שבכיתי והתפרקתי בסטורי, אבל אני חושבת שגם לצייר מצב שבו הכל טוב והכל בסדר, זה לא נכון. אבל ההחלטה היא חד משמעית וזהו. והנה פעם ראשונה אתן רואות אותי בוכה בסטורי, אבל זה מרגיש לי המקום הכי בטוח לדבר איתכן על הדברים. חשוב לי שתדעו שאני מאוד אוהבת את אייל וכל החיים אדאג לו ואשמור עליו והוא יהיה החבר הכי טוב שלי ונגדל את הילדים שלנו בצורה הכי טובה שיש".

דניאל גרינברג | צילום: אינסטגרם daniel_greenbergg@
דניאל גרינברג | צילום: אינסטגרם daniel_greenbergg@

בסטורי האחרון היא פונה לעוקבות שלה עם מסר מאוד ברור על סמך ניסיון מר: "אם מישהי חווה משהו דומה לשלי ומגלה דפוסי התנהגות כאלה ואחרים אצל הילדים שלה שמתבטאעם ברגרסיות, בבריחות קקי ופיפי, בהמון בכי – אל תהיו אדישות וחשוב לי להעביר לכן, שלא משנה מה, אל תתנו לילדים שלכן לחוות ולהרגיש ולראות שמשהו לא תקין בין ההורים שלהם, כי זה משפיע עליהם. אשתף במשפט שמיאל אמרה לי אתמול ופשוט הביא אותי לקצה: 'את ואבא לא חברים, את ואבא רבים'. פה הבנתי שאנחנו המראה שלהם". שולחות לה חיבוק מחזק.