דולב סאלם: "יניב הוציא רימון ואמר שהוא הולך לשים אותו מתחת לרכב של טהוניה"

דולב סאלם | צילום מסך אינסטגרם 
dolevsalem.dogs@
דולב סאלם | צילום מסך אינסטגרם dolevsalem.dogs@

ההתאהבות, החשדות, האיומים, האלימות והמעצרים. דולב סאלם מדברת על מערכת היחסים הרעילה שלה ושל יניב בן משה, הגרוש של טהוניה רובל, וגם מגיבה לאמירה של טהוניה שלא תסלח לה

88 שיתופים | 132 צפיות

"ישבנו בבית שלי על הספה כשהוא הוציא פתאום מתוך שקית שחורה רימון צבאי, עם נצרה 3.5 שהחביא במחסן מול הבית שלי", כך מספרת לי דולב סאלם על בן זוגה, בן יניב משה, ״הוא התיישב לידי בספה ואמר לי: ׳דולב, את חייבת להישבע לי שמה שאת הולכת לראות עכשיו – יישאר בינינו עד הקבר׳ ועניתי לו ׳ בטח, תסמוך עלי׳ ואז יניב הוציא רימון צבאי
3.5. זה אומר שלוקח 3.5 שניות עד שהוא מתפוצץ. הוא אמר לי שהוא הולך לשים אותו מתחת לרכב של טהוניה. ולמה הוא סיפר לי? כדי שאהיה האליבי שלו", היא משחזרת, "באותו שלב טהוניה והוא היו מסוכסכים מאוד. הוא רצה להזיק לה. שמעתי את התוכנית שלו עם הרימון ולא האמנתי למשמע אוזניי. זה היה מבהיל. באותו רגע עצרתי אותו. לא הייתי מוכנה לשתף עם זה פעולה. זה היה תחילת הסוף של הקשר שלנו".

>> אביבית בר זוהר: "אני חיה בסרט, ואני השחקנית הראשית והמפיקה שמנצחת על הכל"

איך עצרת אותו? פנית למשטרה?
"כן. כשהוא שמע שהזמנתי משטרה הוא רץ ישר למחסן, לקח את השקית השחורה, קפץ מעל השער, זרק אותה ברחוב האחורי ובא מסביב, כאילו כלום. סיפרתי את זה למשטרה והראיתי להם גם סרטון, ביקשתי שיסרקו ויאתרו קודם כל את הרימון. נעניתי ב'כן, כן', ונחשי מה? לא עשו כלום. השוטר אמר לי שהוא יחזור עם מכשיר מיוחד, לא חזר ולא נעליים. בושה. לקחו את יניב לתחנה אפילו בלי לעשות חיפוש". סאלם משמיעה לנו שתי הודעות קוליות ששלחה לאותו שוטר, ומראה לנו את ההתכתבות עמו בנושא.

"פחדתי שהוא יבוא להתנקם בי. ברחתי לשבוע לחו"ל כי הייתי חייבת את השקט שלי. אני בוכה הרבה וצריכה לרפא את הנפש שלי, אני מרגישה לא בטוחה"

 

נשמע מפחיד.
"כן. המשטרה חייבת להתעורר על החיים שלה, לפני שבאמת הוא ירצח מישהי, והיום הזה לא רחוק. הוא כל הזמן אמר לי שאין לו מה להפסיד, ואלה האנשים הכי מסוכנים. אני מאוד מפחדת, לא עליי אלא על אחי הנכה. כי אם יקרה לו משהו בגלל יניב, אני אאבד את הטעם לחיות. אני פוחדת".

ממשטרת ישראל נמסר: "משטרת ישראל ניהלה חקירה מקצועית בכל אחת מהתלונות שהגישו השניים, במטרה להגיע לחקר האמת וככל שנדרש, בית המשפט בחן את ממצאי התיקים ואת תכלית המעצר, בסיומן שחרר את החשוד בתנאים. להדגיש, כי מתוך התלונות הדדיות שהגישו השניים, פתחה המשטרה בחקירה במקרים בהם עלה חשד לקיומה של עבירה פלילית ובסיומן יועברו הממצאים לעיון והחלטת התביעה בהתאם".

ארבעה חודשים וחצי הייתה דולב סאלם (32) ביחסים עם יניב בן משה (42), הגרוש של הדוגמנית והמגישה טהוניה רובל, לפני שהכל התפוצץ לה בפרצוף. "שבוע אחרי שהכרנו אמרתי בקול רם לכל האנשים סביבי, 'בקיץ תהיה חתונה, תתכוננו'. חשבתי שמצאתי את האביר על הסוס הלבן, שזכיתי בלוטו בלי לגרד. חשבתי שהוא יהיה האבא של הילדים שלי ושאני אהיה האימא החורגת של הבת שלו. אבל איזה קיץ ואיזה חתונה ואיזה ילדים. גבר החלומות האולטימטיבי שלי הפך מהר מאוד לשטן".

את הריאיון ערכנו עם סאלם בהמשכים. חלקו התקיים טלפונית מחו"ל, מבודרום שבטורקיה, אליה נסעה סאלם עם חברה בשיא הסערה. "לא ישנתי שני לילות לפני הנסיעה, פחדתי שהוא יבוא להתנקם בי. ברחתי לשבוע לחו"ל כי הייתי חייבת את השקט שלי. אני בוכה הרבה וצריכה לרפא את הנפש שלי, אני מרגישה לא בטוחה".

"המשטרה חייבת להתעורר על החיים שלה, לפני שבאמת הוא ירצח מישהי, והיום הזה לא רחוק. הוא כל הזמן אמר לי שאין לו מה להפסיד, ואלה האנשים הכי מסוכנים"

 

ניכר שסאלם נמצאת בסערת רגשות אמיתית. היא חשפה חלק מהסערה הזו בעמודי האינסטגרם והטיק טוק שלה וזוהי הפעם הראשונה שהיא מספרת את גרסתה המלאה לקשר שלטענתה הרס את חייה, והיא מנסה כעת לקום ממנו מחוזקת.

איך התחיל הקשר בינך לבין יניב?
"החיבור היה דרך אחי גילי, נכה על כיסא גלגלים ורווק בן 41 הסובל משיתוק מוחין. גילי התגורר בהוסטל והחלטתי להעביר אותו יחד עם מטפל לגור לידי בהוד השרון, שם אני שוכרת בית גדול עם שלושת הכלבים שלי: איימי, פנדי ומיקה, כדי שיזכה לאיכות חיים טובה. החיבור עם יניב נוצר ברשת. הוא הציג את עצמו כאדריכל ומעצב פנים, רציתי שיכין לאחי חדר ארונות וביקשתי ממנו הצעת מחיר. היום אני יודעת שבדרך 'לצוד' אותי, זאת המילה הנכונה, הוא עשה עליי שיעורי בית. הוא רצה ליפול טוב. הוא ראה שאני פעילה ברשתות כדי להעלות מודעות למען אחרים, אני מתנדבת בעמותות ניצולי שואה, באגודה למלחמה בסרטן, שולחת לנזקקים אוכל מהשופרסל ועוד ועוד. הוא עקב אחרי חצי שנה וצד אותי כמו שהוא צד בעבר נשים אחרות. אחרי שהוא למד אותי ואת דפוסי התנהגות שלי – הכה בברזל".

"במשפחה שלי שאלו איך אני מכניסה כל כך מהר גבר לגור איתי, אבל חשבתי שאני מכניסה מלאך. הם צדקו. איזו טעות"

איך הוא התנהג כשנפגשתם?
"הוא חיבק את אחי, ואפילו הציע להיות אפוטרופוס שלו. הכל היה בהגזמה אבל התפעלתי ואמרתי לעצמי, הנה, מצאתי צדיק כמוני. אני פחות מסתכלת על יופי חיצוני, ראיתי בן אדם עם לב זהב ומלא בנתינה שאכפת לו קודם כל מהאחר ורק אז מעצמו. הוא תמיד היה אומר לי: 'אם יש לי 50 שקל ואין לי אוכל, קודם אתן לאחר'. זה נגע בי ואמרתי בלב, אלוהים תודה. אחרי יומיים הוא עבר לגור איתי. במשפחה שלי שאלו איך אני מכניסה כל כך מהר גבר לגור איתי, אבל חשבתי שאני מכניסה מלאך. הם צדקו. איזו טעות זאת הייתה".

מה הוא סיפר על עצמו?
"שיש לו מפעל של 1,000 מ"ר, שהוא מצליח שנים בתחום העיצוב. הוא היה בא עם ערמות של כסף, וגם הראה לאימא שלי כל מיני בניינים שהוא קנה להשקעה. הוא לקח אותה לראשון והראה לה בניינים בבנייה ואמר לה 'זה שלי'. הוא גם סיפר שהוא מחכה למכונית חדשה שרכש בייבוא אישי".

ומה גילית?
"גיליתי שקרן פתולוגי שמאמין בשקרים של עצמו. אחרי שהתגלה פרצופו האמיתי, הבנתי שהכל משחק ושקר אחד גדול. הוא לא איש עסקים ואין לו באמת מפעל. הוא לא אדריכל ומעצב פנים. אבא שלו נגר ומכאן קצת מהידע שלו. ההשכלה שלו מסתכמת בכיתה ו', אחרי זה הוא המשיך לפנימיה וגם משם הוא נשר והתחיל להסתובב בחברה לא טובה. אימא שלו סיפרה לי את זה, וכששאלתי אותו על זה הוא התחיל לומר שהיא לא מבינה וזאת הייתה סתם תקופה. בסוף הוא אישר בפניי שזה נכון".

"הצלחתי להגיע לפירוט ההיסטוריה הבנקאית שלו והתברר לי שאין לו אפילו עשר אגורות בכיס – אין לו כרטיסי אשראי והוא לא יכול לצאת מהארץ. הוא חייב מיליונים"

 

סאלם משתפת אותנו בצילומי מסך של התכתבויות עם אישה שפנתה אליה בעקבות שידור הריאיון החי שלה לתוכנית "הצינור" ברשת 13 לפני כשלושה שבועות. לדברי אותה אישה, אימה הזמינה מבן משה מטבח אך הוא נעלם, וזה לא המקרה היחיד. "הוא מגיע לאנשים, נותן הצעות מחיר ואז שולח נגרים מהשטחים לעשות את העבודה ומרוויח נתח גדול מהתיווך כי זה כוח עבודה זול", היא אומרת, "אחרי שהכל התפוצץ, לקוחות התקשרו וסיפרו לי שהוא נעלם עם הכסף ושהעבודה לא בוצעה. היה גם סיפור עם הרכב. שכרתי בשבילו רכב ושילמתי עליו עד ששלו יגיע. כמובן שזה לא קרה. אז גם התברר שאין לו רישיון בכלל, הוא נוסע עם רישיון מזויף של חבר שלו. החבר בכלל לא ידע שהוא לקח ממנו את רישיונו, רק כשסיפרתי לו הוא גילה שהרישיון שלו נעלם. גיליתי גם שבזמן שהוא היה אמור לצאת מהבית ו'לדבר עם עובדים וספקים', הוא בעצם הסניף קוקאין מבוקר עד וערב".

ומה לגבי הכסף?
"לגבי 'העושר' שלו? הצלחתי להגיע לפירוט ההיסטוריה הבנקאית שלו והתברר לי שאין לו אפילו עשר אגורות בכיס – אין לו כרטיסי אשראי והוא לא יכול לצאת מהארץ. הוא התקשר אליי יום אחד כשהייתי עם לקוחות, הוא ביקש ממני את הקוד לאשראי בשביל להוציא כסף לתדלק ולקנות סיגריות, וכמו מטומטמת נתתי לו. הוא חייב מיליונים, וגם בעוד 200 גלגולי חיים הוא לא יצליח להחזיר. אין לו מה לשלם. הבן אדם יודע רק לאיים".

דולב סאלם | צילום: באדיבות המצולמת
דולב סאלם | צילום: באדיבות המצולמת

סאלם סוחרת בגורי כלבים גזעיים לפרנסתה. לדבריה, גם שם בן משה ניסה לנצל את הסיטואציה והצליח. "הוא הגיע לספקית שלי, שאני מוכרת גורים דרכה, ולקח כאילו עבורי שני גורים במחיר כולל של 30 אלף ש"ח. אני לא יודעת מה הוא עשה בסוף עם הגורים, אולי מכר אותם, אבל אני נאלצתי לשלם עבורם", היא מספרת ומראה לנו את ההתכתבות עמה. בנוסף היא מראה לנו סטורי שבן משה העלה בעצמו, שם הוא מצולם עם שני כלבים גזעיים מהזן בו סוחרת סאלם, ובו כתוב "תגידו שלום לצעצועים החדשים שלי, דולי וטוני, האחת כלבה 'גנובה' על כל הראש. השני רוצה בכח להיות לבן לא מבין שהוא קרם". טקסט מכוער במיוחד שקשה שלא להבחין שהוא מכוון לסאלם ולגרושתו. אישה שראתה את הסטורי הזה בזמן אמת פנתה אל דולב במסנג'ר וכתבה לה שבן משה ניסה למכור לה את אחד מהגורים.

בהמשך גילתה סאלם שהיא לא היחידה שטוענת למערכת יחסים שהתגלגלה לכדי ניצול והונאה לכאורה מצדו של בן משה. "פנו אליי אקסיות שלו והודו שעד היום הן משלמות חובות. הוא נוכל סדרתי שמתלבש על נשים שהוא יכול לסחוט, כמו עלוקה. במהלך הקשר שלנו הוא ניתק אותי מחבריי ובודד אותי מכולם. הוא עשה את זה בצורה סופר חכמה, אמר עד כמה הוא זקוק לי וכשחברה התקשרה, ביקש ממני לא לענות. כשהייתי אצל לקוחות הוא התקשר כל רגע וסיפר שהוא עובד. איזה עובד ואיזה נעליים".

סטורי של יניב בן משה. הטקסט המכוער מכוון לסאלם ולגרושתו | צילום מסך אינסטגרם
סטורי של יניב בן משה. הטקסט המכוער מכוון לסאלם ולגרושתו | צילום מסך אינסטגרם

"הוא הגיע לספקית שלי, שאני מוכרת גורים דרכה, ולקח כאילו עבורי שני גורים במחיר כולל של 30 אלף ש"ח. אני לא יודעת מה הוא עשה בסוף עם הגורים, אולי מכר אותם, אבל אני נאלצתי לשלם עבורם"

 

קוקאין וסכין יפנית

סאלם גדלה בנס ציונה, בת צעירה אחרי שני בנים, לאבא שהיה מנהל בכיר בבנק דיסקונט ואימא עקרת בית. "אבא חלה אחרי שתקף אותו חיידק טורף והחיים שלו התנהלו לאורך כמה שנים בין בית החולים לבית. הייתי ילדה של אבא וזה היה מאוד קשוח. הוא נפטר לפני עשור בגיל 55", היא מספרת. סאלם המשיכה את הקו המקצועי של אביה.

אחרי שסיימה את התיכון החליטה סאלם לוותר על שירות צבאי ("זאת אחת הטעויות הגדולות של חיי, אבל אבי אמר לי שעדיף שאתחיל לעבוד בבנק"), ועבדה במשך חמש שנים בבנקאות עד שמיצתה. "כבר 15 שנה אני בעסק של הכלבים הזעירים, כשאני בעצם המתווכת בין הגורים שמקורם ברוסיה למשפחות בישראל שאני בוחרת בקפידה", היא מספרת על עיסוקה כיום. סאלם מעידה על עצמה כאדם של מערכות יחסים ארוכות, לדבריה היו לה ארבעה בני זוג שונים עד שהכירה את בן משה. "כל החברים הקודמים שלי היו נורמטיביים לגמרי", היא אומרת.

מתי התחיל הקשר בין יניב לבינך להתדרדר?
"חודשיים אחרי תחילת הקשר, אחרי שהוא שכנע אותי שטהוניה היא הבעייתית, שהיא הרביצה לו וגנבה לו כספים. הוא טען שיש לו סרטונים ועדויות, מה שהתברר בהמשך כשקר מוחלט, אבל הייתי מאוהבת והאמנתי לו שהוא הקורבן בסיפור. יצאתי נגד טהוניה בתקשורת כאילו שהיא לא נורמלית, שקרנית, ממורמרת וקנאית, והיא בתגובה תבעה אותי. פניתי לעורך דין שייצג אותי בתביעה מולה, וגם יניב בא אליו כדי להגיש תצהיר. אחריו ירד לי האסימון. בשלב הזה אף אחד לא דיבר איתי, לא המשפחה שלי, לא חברות שלי".

"הוא התחיל להשתולל, שבר חפצים בבית, שבר את הדלת, קרע גגות בד בגינה ואז נעל אותי מחוץ לבית ואיים עליי עם סכין יפנית. למזלי באותו רגע הגיעו השוטרים, אם הם היו מאחרים בדקה, הוא היה חותך אותי והייתי זכרוני לברכה"

 

 

מה עשית בנקודה הזו?
"מכר שלי הציע לי להתנהג לכאורה כרגיל אבל לתעד הכל. מאותו יום תיעדתי אותו מבלי שהרגיש במשך למעלה מחודשיים, בדרך גיליתי את מצבו הכלכלי האמיתי. הוא הבין שעליתי עליו ושאני יודעת גם על הקוקאין, ואז בא הסיפור של הרימון. התקשרתי לרואה חשבון שלי. זה היה יום לפני ליל הסדר ואמרתי לו שאני לא מסוגלת להישאר עם הבן אדם הזה. הרגשתי שאני יוצאת מדעתי, ולמחרת הודעתי ליניב שאני רוצה להיפרד".

איך יניב הגיב?
"הוא התחיל להשתולל, שבר חפצים בבית, שבר את הדלת, קרע גגות בד בגינה ואז נעל אותי מחוץ לבית ואיים עליי עם סכין יפנית (סאלם תיעדה את האירוע ושיתפה את הסרטון בפלטפורמות השונות, בהן תוכנית 'הצינור', דב"א). למזלי באותו רגע הגיעו השוטרים, אם הם היו מאחרים בדקה, הוא היה חותך אותי והייתי זכרוני לברכה. לקחו אותו מיד אבל אז שחררו אותו למעצר בית. במקום שיבוא אליי בליווי שוטר לקחת את החפצים שלו, הוא בא עם חבר ובלי שראיתי הוא לקח לי כרטיסי אשראי וצ'קים בשווי של עשרות אלפי שקלים. בארבעה חודשים הוצאתי עליו כ-200 אלף שקל, שברור לי שכבר לא אראה לעולם".

בהודעה שנשלחה לדברייך מפרופיל פיקטיבי של יניב, נכתב שאת "נרקומנית של תרופות וסמים" ושהוצאת על סמים עשרות אלפי שקלים.
"אני לא נוגעת בסמים. גם לא ג'וינט, כשהוא ניסה כעבור זמן להאשים אותי, אמרתי אדרבא, שיעשו לי בדיקות דם. רק פעם אחת בתחילת הקשר כשאהבתי אותו וסמכתי עליו, הוא אמר לי שנעשה ערב מיוחד ושאסמוך עליו כי זה רק יעשה לנו מצב רוח טוב. באותו ערב הוא שם אבקה בבקבוק פטל, ואחרי שני שלוקים הרגשתי שאני בהזיות. הקאתי את נשמתי והלכתי לישון. התברר שזה היה סם מסוכן, משהו פסיכדלי בשם MDMA. זאת הייתה פעם ראשונה ואחרונה שעשיתי את זה. סמים זה לא אני".

"טהוניה אומרת שקשה לה לסלוח לי, אני מבינה אותה לחלוטין. בסופו של דבר עשיתי לה דבר הכי נבזה בעולם"

 

את בני משפחתו של יניב יצא לך להכיר?
"כן. היה לי קשר טוב עם אימו ואחיותיו, אימו מאוד אהבה אותי. בשלב שהייתי משוכנעת שהיא הולכת להיות חמותי קניתי לה מקרר, שילמתי גם על ההובלה. בני משפחה של יניב אמרו לי שיש לו פיצול אישיות ושהוא צריך טיפול. כשקרה הסיפור עם הרימון, אימא שלו אמרה לי להזמין משטרה, אבל מאז שהכול התפוצץ לא שמעתי ממנה. אני מבינה אותה, היא מסכנה עם בן שכזה. מבחינתי אני לא מעוניינת יותר בקשר עם המשפחה".

נפגשת עם טהוניה פנים אל פנים?
"אני מנסה לכפר על התנהגותי כלפיה בכל דרך אפשרית. ממש לא נעים לי ממנה. היא הקורבן בכל הסיפור הזה וליבי עליה. ביקשתי את סליחתה מעומק הלב ובסוף הגענו לפשרה בסכום נמוך. הייתי מאוד רוצה להישאר בקשר עם טליה, הבת שלה ושל יניב. אמרתי לטהוניה שהיא לא צריכה בייביסיטר יותר, שאני אבוא כל פעם שהיא צריכה, מצידי כל יום. נפגשנו בבית משפט השלום בפתח תקווה, הלכנו להוציא יחד צו הגנה. נפגשנו והיה מאוד מרגש, איחדנו כוחות. דיברנו הרבה והיא אמרה לי 'ידעתי שיגיע הרגע שתבואי אליי'. בהמשך הוזמנתי לבית הדין לדיני משפחה בראשון לציון כעדה של טהוניה. כשיניב ראה את שתינו יחד נפלו פניו, הוא השתולל. אמרתי למאבטח שהיה שם שלא יזוז ממני, וכשיניב יצא הוא בא לחנוק אותי ואמר 'אני ארצח אותך'. זזתי לאחור, קיבלתי מכה מהקיר ויניב שפך עליי את המיץ שהיה לו בכוס. המאבטחים לקחו אותו והוא נעצר ללילה כי הוא הפר בצורה חמורה את צו ההגנה".

לדבריה של סאלם, בן משה פתח חשבונות אינסטגרם עם פרופילים פיקטיביים והוא מאיים עליה דרכם ושולח הודעות תוקפניות גם לקרוביה. "מחלקת הסייבר של המשטרה גילתה שכל החשבונות יצאו מאותו מחשב באותה כתובת בקרית גת, שם הוא מתגורר אצל הוריו", היא אומרת, "בינתיים אני לא לוקחת סיכונים. השקעתי הרבה כסף בלרשת את הבית שלי והסביבה. הכל מוקף במצלמות גם ביום וגם בלילה, ממש כמו בחדר כספת".

במהלך אירוע השקה השבוע טהוניה אמרה למצלמות שהיא לא סולחת לך.
"טהוניה אומרת שקשה לה לסלוח לי, אני מבינה אותה לחלוטין. אני חושבת שאני עשיתי את מה שיכולתי כדי שהיא תקבל את סליחתי. בסופו של דבר עשיתי לה דבר הכי נבזה בעולם שאפשר לעשות לאישה אחרת ומגיע לי כל ההשלכות של זה. אני רק יכולה לקוות שבעקבותינו שום אישה לא תיפול בפח שלו יותר ושאולי הצלחנו להציל עוד נשים ממערכת זוגיות רעילה שכזו. כל החיים אהיה כאן בשבילה".

היא גם אמרה שיש הרגשה שאת עוסקת בזה ברשתות החברתיות כדי לגרוף לייקים ולהשיג פרסום.
"לא חיפשתי להיות מפורסמת ובטח שלא בצורה נוראית שכזו. הדבר היחיד שנשבעתי לעצמי אחרי כל מה שקרה לי, זה להיות קול וכתף תומכת לנשים אחרות. אני מקבלת עשרות פניות בכל יום מנשים שונות במדיה החברתית ואני שם בשביל כל אחד ואחת. אם הצלחתי להציל אפילו אישה אחת, אני מבחינתי ניצחתי. טהוניה אמרה אתמול בראיון שאם אני רוצה לפעול למען נשים אז באמת שאתעסק בזה והיא צודקת. אני אברר על מעונות לנשים או כל ארגון אחר, אני רוצה להצטרף ולתת הרצאות או תמיכה או מה שירצו ממני".

"מחלקת הסייבר של המשטרה גילתה שכל החשבונות יצאו מאותו מחשב בקרית גת, שם הוא מתגורר אצל הוריו. אני לא לוקחת סיכונים. השקעתי הרבה כסף בלרשת את הבית שלי והסביבה. הכל מוקף במצלמות גם ביום וגם בלילה, ממש כמו בחדר כספת"

 

איך היחסים שלך עם בני משפחתך היום?
"אימא שלי סלחה לי, היא שמחה שזה נגמר, אבל אחי הגדול וגיסתי מסרבים לדבר איתי – וזה הדבר שהכי קשה לי. הם זיהו אותו מראש כאדם לא אמין, אני חשבתי שהוא מלאך עלי אדמות ולא שמעתי בקולם. הם צדקו ועכשיו הם כועסים וזה כואב לי. ניסיתי לבוא לפגוש את האחיינים שלי, אבל אחי סרב לפתוח את הדלת ואמר לי לעזוב. הלוואי שהם יסלחו לי יום אחד".

באופן כללי, דעת הקהל הייתה מאוד עוינת נגדך עד לאחרונה.
"בצדק. בחיים לא האמנתי שאני איחשף לעולם בנסיבות האלה. התנצלתי שוב ושוב ואני כבר מרגישה רוחות של שינוי. הרבה נשים פנו אליי אחרי ששמעו אותי בימים האחרונים, אמרו לי שאני נותנת להן כוח להבין שהן במקום לא תקין. אם הצלתי מישהי אחת עשיתי את שלי".

מה את לוקחת מהסיפור עם יניב הלאה?
"קודם כל לא להכניס אליי הביתה בן אדם כל כך מהר, לא להיות פתי מאמין לכל דבר, להפסיק עם התמימות ולקחת את הזמן כדי לגלות מי האדם שמולי. כשיש סימן הכי קטן של אלימות, לחתוך מיד. לדעת להבדיל טוב יותר בין טוב לרע. עברתי איתו את האוניברסיטה של החיים, תודה לאלוהים שהציל אותי אחרי ארבעה וחצי חודשים".

תגידי, עם יד על הלב, באמת היית עד כדי כך תמימה?
"תראי, אם הייתי שומעת על סיפור כזה אצל מישהי אחרת, הייתי אומרת שאין מצב שזה היה קורה לי. יש לי ניסיון עם בני אדם, בעבודה שלי אני נפגשת עם אנשים מסוגים שונים, ובכל זאת נפלתי בפח שלו. אז אם יניב בן משה הצליח לעבוד עליי, מה שקרה לי יכול לקרות לכל בחורה נורמטיבית".

ממשרדו של עו״ד שי רובין המייצג את יניב בן משה נמסר בתגובה: "דולב טיפסה על עץ גבוה ונסיונה לקבל פרסום בכלי התקשורת ולהכפיש את שמו של מרשי הינו לעג לרש. הרי טענותיה נבדקו במשטרה ועצם העובדה שמרשי שוחרר מדברים בעד עצמם. למרשי אין כל קשר להודעות שנשלחו לדולב. יתרה מכך שהסיפור האמיתי יצא לאור ממש בקרוב וכולם יהיו מאוד מאוד מופתעים, ונסיונותיה הרבים להכפיש את שמו של מרשי עולים כדי לשון הרע שאינם מבוססים כלל, הדברים יתבהרו בבית המשפט".

>> קורל ביסמוט: "הסתפקתי במועט, וכשנגמר הכסף יצאתי שוב לרחוב לשיר"

 

אלפי פריטים במגוון המותגים — עכשיו ללא מע״מ באתר האונליין ThreeSixtyFive by MASHBIR !