ללא איפור: הסרום החדש של גווינת' פאלטרו עושה רעש

גווינת' פאלטרו (עם איפור) | צילום: VALERIE MACON/AFP via Getty Images
גווינת' פאלטרו (עם איפור) | צילום: VALERIE MACON/AFP via Getty Images

אחרי נר בריח וגינה, קריסטלים מרפאים ואנרגיות טובות במחיר מופקע - גווינת' פאלטרו טוענת שלא נצטרך יותר איפור

88 שיתופים | 132 צפיות

תראו, בכל פעם שמפורסמת כזאת או אחרת מקדמת אג'נדה טבעית, נטולת איפור ומניירות, אנחנו הראשונות להרים. אך כשמדובר בגווינת' פאלטרו ומותג הלייף סטייל מעורר המחלוקת GOOP – אנחנו נוטות להרים גבה. למי שאינה יודעת, השחקנית גווינת' פאלטרו כבר מזמן לא רק כוכבת הוליוודית, היא גורו לייף סטייל שנויה במחלוקת, המשווקת בשנים האחרונות מוצרים כמו מכשיר אידוי לווגינה, ערכה ביתית לחוקן קפה, קריסטלים מרפאים, אנרגיות טובות מגברת פאלטרו בעצמה (אנחנו לא צוחקות) ועוד. 

>> גווינת' פאלטרו היא הז'אן דארק של הווגינה

הפעם אמנם לא מדובר במוצר מופשט כמו אנרגיה, אלא בסרום ממשי כחלק מסדרת טיפוח העור של המותג Goop Glow, שפאלטרו טוענת שהוא כל כך טוב שלא תזדקקי לאיפור. היא אפילו הגדילה לעשות "מסיבה ללא איפור" עם כמה מחברותיה המפורסמות על מנת להגביר את המודעות לבושה שנשים חשות כאשר פניהן אינן מכוסות באיפור. "עודדנו את כולן להגיע בפנים חשופות", נכתב בחשבון האינסטגרם של המותג. "וכמובן, שהיה סרום Goop Glow בכל פינה". בין הלא מאופרות שהגיעו ניתן למצוא את קייט הדסון, דמי מור והאומנית אלכסה גרנט. 

"הסרום היומיומי הזה משלב בין שני כוחות העוזרים לטיפוח העור: ויטמין סי וחומצה היאלורונית, לעור קורן, לח ובריא", נכתב באתר של GOOP על הסרום המדובר. כדי לקבלו תצטרכו להיפרד מ-125 דולרים (לא כולל משלוח), לצד מוצרים אחרים בסדרה כמו אבקת תה לעור הפנים, מסיכה שתהפוך אתכן לחלקות וצעירות בין לילה, קרם "מאיר" לעור ועוד. למרות שפאלטרו צודקת, וחומצה היאלורונית ו-ויטמין סי אכן טובים לעור הפנים – ישנם מספיק סרומים שיכללו את אותם מרכיבים ויעלו לכן הרבה פחות. אבל היי, היא היחידה שמבטיחה שלא תצטרכו להשתמש באיפור.

>> גווינת' פאלטרו מגלה: חיי המין שלי נגמרו