בר רפאלי נגד שירי מימון: בחרו את המתלבשת המצטיינת

מי עשתה את זה יותר טוב?
| צילום: מתוך האינסטגרם של שירי מימון @shirimaimon1‏, סיימון אלמלם
מי עשתה את זה יותר טוב? | צילום: מתוך האינסטגרם של שירי מימון @shirimaimon1‏, סיימון אלמלם

בר רפאלי ושירי מימון הפציצו בלוקים נוצצים ומצטיינים אמש על במת האקס פקטור. עכשיו רק נותר לבחור מי עשתה את זה טוב יותר. הצביעו והשפיעו

88 שיתופים | 132 צפיות

 

 

שלב ההופעות החיות בריאליטי השירה "אקס פקטור" היה הזדמנות מצוינת לשתי כוכבות התוכנית להפציץ בלוקים נוצצים במיוחד. המנחה בר רפאלי לבשה שמלה צמודה מוזהבת של בית האופנה הצרפתי פאקו רבאן. לעומתה השופטת שירי מימון בחרה לפרגן דווקא למעצב ישראלי ופחות מוכר בשם מתן שקד. הפאשניסטות המתקדמות כבר שמעו את שמו כאשר בקיץ פתח המעצב הצעיר בן ה-21 את שבוע האופנה בניו יורק. הקרידט על ההופעה המעולה מגיע לסטייליסטית הקבועה של מימון, סיון חימי. אשר מקפידה להלביש אותה בלוקים דרמטיים ומעניינים, והפעם גם פרגנה לאופנה ישראלית.

בר רפאלי בשמלה של פאקו רבאן ותכשיטים של ה.שטרן | צילום סיימון אלמלם
בר רפאלי בשמלה של פאקו רבאן ותכשיטים של ה.שטרן | צילום סיימון אלמלם

 

מי שאינה חסידה של תוכניות הריאליטי המזמרות, הנה תקציר קטן: אמש החל שלב ההופעות החיות בתוכנית בו מתמודדים המשתתפים בשידור חי. מלבד השמלות הפציצו שתי כוכבות התוכנית גם בגזרת האיפור. רפאלי בחרה במראה טבעי וגלאמי, שנעשה על ידי המאפרת הצמודה מורן סטויצקי ואילו מימון הלכה על מראה מעושן ודרמתי, עליו אחראית המאפרת תהילה גוטליב, שהתכתב בצורה מושלמת עם הנצנים על השמלה.

 

זו לא הפעם הראשונה שרפאלי מייצרת באזז סביב לוק שלבשה בתוכנית. העוקבים האדוקים וודאי יזכרו את השמלה המנצנת והחשופה של בית האופנה האיטלקי ורסאצ'ה. אשר נלבשה בגמר העונה השנייה של התוכנית. האאוטפיט המדובר זכה לביקורת רבה בטענה שאינו משאיר הרבה מקום לדמיון ומדגיש את הרזון של דוגמנית העל. אחרים טענו שמדובר בבגד שאינו יפה ואינו מתאים למעמד.

 

למזלנו, רפאלי והסטייליסט סיימון אלמלם השתפרו בבחירת הבגדים מאז, וזה בא לידי ביטוי בלוקים קצת יתר מוצלחים לאורך העונות. אתמול היה השיא, כשאר לדעתנו הלוק הכי יפה שלבשה בתולדות התוכנית, וכנראה שאנחנו לא היחידים, שכן ברשת כבר זכתה רפאלי לשלל שבחים ומחמאות. אז האם היא באמת המנצחת הגדולה של הערב או שאולי דווקא שירי היא הפייבורטית שלכן? הצביעו עכשיו בסקר.

[interaction id="5a5c6a69c7505b00014c1914"]