בר ברימר: "חסרה לי זוגיות בחיים"

בר ברימר | צילום: סיימון אלמלם
בר ברימר | צילום: סיימון אלמלם

הדוגמן והשחקן הכי לוהט של הרגע, בר ברימר, מספר למה הוא לא רוצה לעזוב את בית ההורים, למה הגיע לנקודת שבר לפני שנתיים ועל מה הוא מודה לנועה קירל

88 שיתופים | 132 צפיות

תעודת זהות בבקשה.
"בראש ובראשונה אני שחקן. כל השאר זה בונוס. הזיהוי כגבר וישראלי זה עובדה. הייתי מחזק במילה יהודי. ואחד הטייטלים שאני מתכנן להוסיף לעצמי זה 'יוצר', אני כותב כרגע סדרת טלוויזיה חדשה".

מאיפה אתה?
"גדלתי בפתח תקווה השנויה במחלוקת, ולפני כמה שנים המשפחה עברה לראש העין. אני עדיין גר אצל ההורים ולא מתכוון לצאת משם עד שיגרשו אותי. כיף לי בקרבת המשפחה שלי מאוד ואין כמו לסיים יום צילום או חזרות ולחזור לאוכל של אימא ולחיבוק המשפחתי. וכן… אני יודע שגם גל גדות מראש העין. בעזרת השם נהיה שכנים גם בנווה צדק וגם במאליבו".

איפה אנחנו תופסות אותך?
"על סט הצילומים של קלווין קליין לפקטורי 54, אנחנו על קו החוף של תל אביב וזה הזמן להודות שאנחנו גרים בארץ הכי יפה בעולם".

מה הדבר הכי יפה שאמרו לך לאחרונה?
"אדם זר שאני לא מכיר עצר אותי ברחוב ואמר לי: 'שמע ראיתי אותך בטלוויזיה, וחייב להגיד לך שאתה בחור מאוד אינטליגנט ומאוד צנוע וזאת הסיבה שתצליח'. אחרי מצבור של תגובות שקיבלתי על המראה החיצוני, פתאום התרגשתי שעוברות תכונות נוספות שלי תוך כדי העשייה".

מה הדבר שהכי מטריד אותך ברגע זה?
"הקורונה, ברור. לאו דווקא בהיבט הבריאותי. בהתחלה חשבתי שעוד רגע זה נגמר, הייתי אמור לעלות בחנוכה עם המחזה של פיטר פן. והכל נדחה. עולם התרבות ברובו יושב בבית כבר כמעט שנה, מאוד מטריד אותי לחשוב על כל אלו שלא עובדים. עוד יותר מטריד אותי שהתרגלנו לזה שהתרבות בתחתית סדר העדיפויות".

מה הקללה האהובה עליך?
"יש לי חבר דובר ספרדית שהדביק אותי במילה 'חודררר' (במבטא ספרדי) שזה כמו שיט. אני משתמש בה בתדירות רבה וזה כבר חלק מהסלנג של החבורה".

מתי בכית בפעם האחרונה?
"לפני שנתיים קיבלתי החלטה לפרוש מעולם הכדורגל, שבו גדלתי מגיל 6. זו הייתה נקודת שבר בחיים שלי שהובילה אותי להרבה דמעות. בכיתי תקופה, אולי מספיק לכל השנים הקרובות".

למה אתה מתגעגע?
"לכדורגל עם קהל. היה לי מנהג בכל יום הולדת לנסוע למשחק בלונדון, אבל תנו לי עכשיו משחק עם קהל בבלומפילד ואני מתייצב בלי תלונות. באופן כללי אני מתגעגע לחיים של לפני הקורונה, לרגע שאתה פוגש בן אדם ולא חושב אם לתת חיבוק או כיף. מתגעגע לאפשרות לצאת בצורה חופשית, מסעדות, הופעות. בקיצור, כמו כולנו, מתגעגע ליהנות".

מי הוא הסול מייט התרבותי שלך?
"יש מלא. בכל תקופה אני מאמץ מישהו אחר. כרגע, באופן מאוד קלישאתי, אולי גם בעקבות השנה שעברתי – הדמות של ויני צ'ייס מ'הפמליה'. באופן מפתיע, גם החברים שלי אומרים לי שאני זה הוא".

מה השריטה שלך?
"אף אחד לא קשה איתי יותר ממני, אני מאוד ביקורתי כלפי עצמי ושואף למצוינות. בעולם שלנו אומרים שזה יתרון – אני מגיע עם משמעת של ספורטאי ולכן הדרך הרבה יותר מהירה. הרבה פעמים הייתי רוצה להיות יותר קליל עם עצמי, אבל אני פשוט לא מצליח".

מה העצה הכי טובה שקיבלת בחיים?
"בגדול כל העצות שקיבלתי מאבא ואימא שלי מלוות אותי עד היום, אבל אם לבחור אחת אז – הכל קורה לטובה והכל משתבש לטובה. מה שאמור להיות שלי יהיה שלי".

על מה אתה הכי אוהב להוציא את הכסף שלך?
"אני מעדיף להוציא את הכסף על חוויות ולא על דברים חומריים. אעדיף תמיד לצאת לחופשה מפנקת מאשר לקנות רכב חדש".

מי בעיניך האדם הכי סקסי בעולם?
"זה ראיון למגזין 'את' ואני לא רוצה שמחר ארגוני הנשים יסירו ממני עוקב באינסטוש בעקבות החפצה. אבל רק אני אגיד משהו כדי להרים לכולנו, וזה שהישראליות הכי יפות".

מה הדבר שאתה הכי מחכה לו כרגע?
"לעלות על הבמה במחזמר 'פיטר פן' בבימויו של ירון כפכפי. זו הפעם ראשונה שלי בתיאטרון, נבחרתי לגלם את פיטר פן וזה כבוד גדול בשבילי לעבוד עם ירון. היינו אמורים לעלות כבר בחנוכה, אבל הכל תקוע כרגע ומוקפא".

מה היית רוצה לשנות בעצמך?
"פשוט לא לחשוב יותר מדי, ולקחת את הדברים יותר בקלות. אני יכול לקבל איזו הערה ואז פשוט אחשוב עליה שבוע שלם, ואפילו להתעורר מזה בלילה".

על מה יש לך רגשות אשם?
"וואו, אני משתדל להיות יותר צדיק מהאפיפיור. ההורים שלי תמיד לימדו אותי שיחסים בין אדם לחברו זה ערך עליון. אבל הייתה איזו מישהי שנפרדתי ממנה ופשוט נעלמתי. היא נפגעה ממני מאוד, אבל הייתי צעיר ולא ידעתי איך להתמודד עם הפרידה אז החלטתי להיעלם. אם את קוראת את זה, עד היום אני מצטער על זה. מקווה שאתקן את זה".

מה מפחיד אותך?
"אלוהים. התסריט של החיים שלנו כבר כתוב, הוא התסריטאי והוא יכול לערוך את התסריט איך שירצה. אני פותח את הבוקר איתו ומבקש רק טוב, ומסיים את היום איתו ומאחל לכולנו רק טוב. הזדמנות להגיד תודה על הכל".

מה חסר לך בחיים?
"אולי זוגיות. הקורונה והחורף גורמים לזה להיות קשה לעיתים, אבל מאמין שכל דבר מגיע בזמן שלו".

מהו הרגע שהזניק לך את הקריירה שלך?
"הרגע בו גילמתי את בן זוגה של נועה קירל בסדרה 'כפולה'. הדמות של איתמר הביאה לי חיבוק ענק מהנוער. אנחנו מאוד דומים בהרבה מקרים, והיה לי כיף גדול לשחק לצד הקאסט המדהים הזה".

 בר ברימר, 22, שחקן ודוגמן, פרזנטור מקומי של קלווין קליין לפקטורי 54, שיחק בסדרה "כפולה"

בר ברימר | צילום: סיימון אלמלם
בר ברימר | צילום: סיימון אלמלם
בר ברימר | צילום: סיימון אלמלם
בר ברימר | צילום: סיימון אלמלם