השמלה של ליזו היא קריאת השכמה לכל האמריקאים

ליזו בטקס פרסי הבילבורד 2020 | צילום מסך מיו טיוב
ליזו בטקס פרסי הבילבורד 2020 | צילום מסך מיו טיוב

ליזו ובילי אייליש מעבירות מסרים פוליטיים על הבמה, הופעת אורח של האחת והיחידה, שר, וכל מה שלבשו הכוכבים לטקס פרסי הבילבורד הדיגיטלי

88 שיתופים | 132 צפיות

בדומה לפרסי האמי וה-MTV, גם הבילבורד נערך השנה במתכונת דיגיטלית. הכוכבים, שבדרך כלל עומדים על במה מוקפת קהל ומעריצים עד אפס מקום, עמדו על במה שכללה אנשי צוות ומצלמות, יתומה מקהל.

הטקס התקיים בצל הבחירות הקרבות. ב-3 לנובמבר ילכו האמריקאים בהמוניהם לבחור נשיא: ג'ו ביידן או דונלד טראמפ. בניגוד לרוב הכוכבים הישראליים, הסלבס בהוליווד לא מפחדים להתבטא פוליטית, גם כשזה על במה של טקס נחשב. ליזו עשתה את זה בענק עם שמלה שחורה של המעצב כריסטיאן סרינו עליה כתוב בלבן את המילה VOTE. השמלה היא חלק מקולקציית אביב קיץ 2021 שלו שהוצגה בביתו כחלק משבוע האופנה בניו יורק בספטמבר האחרון, לצדד שלל פריטים נוספים כמו כובעים, כפפות ומסכות הכוללים את הקריאה להצביע. במקור השמלה ארוכה וסגורה עם שרוולים ארוכים, אבל בשביל ליזו נעשו כמה שינויים בגזרה. כשהיא עלתה לבמה לקבל את פרס שיאנית המכירות היא לא פסחה גם על נאום פוליטי: "חשבתי הרבה על דיכוי. כנראה שלא הייתי עומדת פה בלי כל הנשים השחורות שסירבו שהקול שלהן ידוכא. השתמשו בקול שלכם וסרבו להיות מדוכאים. כשאנשים מנסים לדכא משהו זה כי יש לדבר הזה כוח והם מפחדים מהכוח שלו".

בילי אייליש הייתה מועמדת ל-12 פרסים שונים ולקחה שלושה הביתה: אלבום וזמרת השנה והאמנית החדשה הכי טובה. היא לבשה חליפה בצבע חאקי של גוצ'י שכללה מסכה תואמת. "בבקשה תצביעו, בבקשה תעטו מסכה, תשטפו ידיים, שמרו על עצמכם", היא אמרה על הבמה.

עוד סלבס שהיו בטקס הם הכוכבת האגדית שר, ליל נאס שלקח ארבעה פרסים, פוסט מאלון שלקח תשעה, כוכבי הקיי פופ הקוריאניים BTS, דמי לובאטו, אלישיה קיז וסיה שלבשה שמלה ורודה דולצ'ה וגבאנה. ואלו הלוקים שכולם לבשו.

View this post on Instagram

cher tonight looking beautiful ????

A post shared by C H E R (@chersarkisianx) on