למה ביונסה הבריזה מהמט גאלה?

ביונסה וג'יי זי | צילום: Kevin Mazur/Getty Images for Roc Nation
ביונסה וג'יי זי | צילום: Kevin Mazur/Getty Images for Roc Nation

הופתענו לגלות שקווין בי וג'יי זי לא הגיעו השנה למט גאלה. אז יצאנו לבדוק את הסיבה האמיתית. האם היא קשורה לקמפיין החדש שלהם? כל הפרטים

88 שיתופים | 132 צפיות

אתמול ישבנו וצפינו באירוע המט גאלה, ראינו את כל הכוכבים הגדולים נכנסים אחד אחרי השני ומצטלמים ליד המדרגות המפורסמות שהפכו לסמל של הטקס, חיכינו וחיכינו ומי לא הגיעה? ביונסה, קווין בי, החליטה באופן מפתיע להבריז מאירוע האופנה הגדול של השנה. אז האם הייתה לכך סיבה מוצדקת? תלוי את מי שואלים. בימים האחרונים ביונסה בעלה, הראפר ג'יי זי ושלושת ילדיהם, נופשים בדרך האהובה עליהם בשנים האחרונות – על יאכטה יוקרתית. הלוקיישן הנבחר הפעם: איטליה.

האם הסיבה לנופש מעורר הקנאה היא רק רצון להתאוורר קצת ולצאת מהבית אחרי תקופת הקורונה? או שאולי הזוג המלכותי לא התחסן ולא עמד באיסור של אנה ווינטור שלא מחוסנים לא נכנסים? או אולי הם פשוט בחרו להקדים בשנה ולחגוג כבר מעכשיו את 20 שנות הזוגיות שלהם? כזכור, ביונסה וג'יי זי התחילו לצאת בשנת 2002 אחרי שהכירו כשעבדו יחד על השיר "בוני וקלייד 03". בסרטון מאחורי הקלעים של הקמפיין החדש והשנוי במחלוקת שלהם לענקית התכשיטים טיפאני אנד קו (הזוג קיבל ביקורות נוקבות על ניתוק כשהובהר שהיהלום המצולם הוא יהלום דמים), ג'יי זי נראה מתבדח, מבקש טבעת אירוסין עבור אישתו ומציע לה להתארס מחדש וביונסה ממהרת לציין שבשנה הבאה הם יחגגו 20 שנות זוגיות.

בין אם הזוג המלכותי החליט להבריז מאירוע המט גאלה לטובת חגיגות רומנטיות או סתם בחר להתפנק ביאכטה יוקרתית באיטליה מה שבאמת מעניין אותנו זה מה ביונסה לבשה במהלך החופשה. רק לאחרונה סיפרנו לכם על טרנד הנוצות שחזר לחיינו והנה, ביונסה שוב מיישמת את הטרנד של הסתיו הקרוב כשהיא לובשת חולצה מכופתרת מעוטרת נוצות של "ולנטינו", ג'ינס פדלפון גבוה, תיק שמבהיר לנו בדיוק איך היא מעבירה את החופשה שלה (ברור שעם אין סוף קוקטיילים) ועקבי פלטפורמה כסופים של המותג "אקווזורה".

עוד לוק מהחופשה החלומית שבטוח גנב את ההצגה גם באיטליה, מורכב משמלת מעטפת כתומה של המעצב דיויד קומה ושרשרת צ'וקר מאסיבית של אלסנדרה ריץ', שהחמיאו מאוד לקווין בי והוכיחו שגם מרחוק היא עדיין הכוכבת הכי מעניינת, זאת שתמיד תגרום לנו לבדוק מה היא בדיוק לבשה ולפנטז על אאוטפיט דומה.