מה עובר על האינסטגרם של ביונסה? הרשת בטירוף

ביונסה | צילום Buda Mendes Getty Images
ביונסה | צילום Buda Mendes Getty Images

האם להעלות שתי תמונות שחורות זו דרכה של ביונסה להודיע למעריצים שיש אלבום חדש בדרך? שהיא בהיריון? שהיא וונדרוומן? לא ברור עדיין, אבל למעריצים יש תיאוריות מאוד מוזרות

88 שיתופים | 132 צפיות

כמו רבות ועקובות התחילה גם ביונסה עם הקטע של להעלות לאינסטגרם שלוש תמונות תואמות, וכך לשמור על הפיד שלה גזום ומסודר, ללא שוונצים, תמונות תועות או סתם חוסר סדר. עד לאחרונה היה נדמה לנו שאנחנו מבינות מה היא רוצה: הנה שלוש תמונות שלה בשמלה מנומרת, הנה שלוש תמונות עם צמות והכיתוב IVY PARK המקדם את הקולקציה החדשה שלה עם אדידס, הנה שלוש תמונות שלה בשמלה של בלמן וכו'. אבל אתמול העלתה ביונסה רצף של שתי תמונות שחורות ללא כיתוב או הסבר כלשהוא. WTF? הנה התמונה השחורה הראשונה.

>> הריבוע השחור בחוץ, אלה עשרת הרגעים הגדולים של ביונסה

מה כוונת המשוררת? מה, את באה להתקוועד עלינו, ביונסה? מה זה פה, הסוף של "הסופרנוס"? המעריצים הגיבו ולמרות שחלקם מבולבלים ממש כמונו, לחלק מהם יש השערות ממש מעניינות מה זה אומר. הנה התמונה השחורה השנייה, אתן רואות הבדל?

>> בגלל שהריבוע השחור עצבן אותנו, קבלו אייטם לבן

"אחד התאומים משתולל עם הסלולרי של אמא", כתבה הגולשת fitzgiz. "אם זה אלבום חדש אני עושה פיפיייי", כתבה jade.0919 .kantbeserious כתבה "בדוק ביונסה עשתה התערבות עם החברים שלה כמה לייקים תקבל על תמונה כזו", וquinlankinis כתבה "זה האלבום השחור שלה, בטוח".

אז מה נראה לכן שקורה?

>> ביונסה ובלו אייבי שוברות שיאי מתיקות

באתר lovebscott.com כתוב שביונסה מתכננת לעבור ללאס ווגאס ותודיע על כך בחצי הראשון של 2020, שם תגור כמה שנים ותופיע מדי ערב, כפי שנהגו לפניה אלטון ג'ון, בריטני ספירס וסלין דיון. מדובר על עוד המון כסף שיצטרף להמון כסף שכבר יש לה. בדיילי מייל הבריטי נכתב שביונסה מתכננת סיבוב הופעות מטורף שיחל בשנת 2020, וההופעה הראשונה תתרחש באיצטדיון האולימפי סטראטפורד. אולי זו תגובה שלה למערכון מתוכנית המערכונים סאטרדיי נייט לייב, "היום בו ביונסה הפכה לשחורה"?

אנחנו באמת לא יודעים, אבל אנחנו יודעים דבר אחד: כשהדי.ג'יי מנמיך את המוזיקה זה סימן שהמסיבה נגמרה, כשהמסך מחשיך בסוף תוכנית זה סימן שהיא נגמרה או שהיוצר רוצה לשחק לנו בראש. כשמחשיכים לנו את האינסטגרם זה אומר… שהיא רוצה שאנשים ידברו, ישערו וככל הנראה יש משהו בקנה. משהו גדול. יכול להיות שזה מסחרי. אולי אפילו הקולקציה החדשה עם אדידס שיוצאת לחנויות ב-18 בינואר. אבל אולי זה משהו אחר לגמרי. אולי היא סתם שתתה יותר מדי אתמול או שאולי היא מוחה על כך שהסתיימה ההצבעה לאירוע פרסי האופנה שלנו וטרם הספיקה להצביע? אם לסכם במילותיה של העוקבת desobanks: "או,קיי, אחות, שנה חדשה טובה וכל זה, אבל את משחקת לנו ברגשות".

>> ואיך הפכה ליזו לכוכבת הכי לוהטת?