בגובה העיניים

מראות הביוטי הפנטסטים שהוצגו בשבועות האופנה מורכבים בסופו של יום מקוסמטיקה ביתית שאפשר לאמץ גם אם לא נמנים עם יושבי השורה הראשונה בתצוגות

88 שיתופים | 132 צפיות

לק


שרלוט רונסון
הציגה מניקור שונה לכל ציפורן, בדוגמת חצי ירח ובצבע מנטה. לקבלת המראה: לק מנטה Rious Hula של OPI, 65 ש"ח.

בגובה העיניים- לק

המותג Honor הלך על ציפורניים בכחול מחשמל ומדבקות פנינים. לקבלת המראה: לק כחול Please Bulter של אסי, 52 ש"ח.


בגובה העיניים- לק

ומייקל קוסטלו בחר בצבעי שימר מוזהבים על בסיס שקוף. לקבלת המראה: לק זהב Kringle with Mingle ו־Heaven של צ'יינה גלייז, 39.90 ש"ח.

בגובה העיניים- לק

שיער


דונה קארן
יצרה למותג שלה DKNY מראה גרפי־אמנותי המזכיר את תרבות ההיפ הופ האורבנית של שנות ה־80 וה־90, באמצעות גל שיער המעוצב בג'ל, צמות וקוקו אסוף בזנב סוס. לקבלת מראה שיער שטוח ללא תזוזה: Stay Essential של וולה פרופשיונלס. 85 ש"ח.

בגובה העיניים- שיער

בדג'לי מישקה הלכו בניו יורק על מראה נערת הדאון טאון הסקסית, עם שיער בטקסטורה "מלוכלכת" וגלים נונשלנטיים נוסח "רק הרגע התעוררתי". התסרוקת הסמי־מרושלת הועצמה עם צביעתן של קבוצות שיער והגבות בגוני כחול, ורוד ולבנדר. למראה שיער גלי: קרם לחות של Maroccanoil, 89 ש"ח.

בגובה העיניים- שיער

קרולינה הררה העלתה למסלול דוגמניות בשיער המעוצב בהשפעה יפנית, עיניים מאופרות בסגנון טבעי וקו אייליינר עדין בעפעף. למראה שיער מתוח: קרסטס פורמה פאטאל ג'ל, 139 ש"ח.

בגובה העיניים

איפור

המעצב פיטר סום משח שפתון כתום־מנדרינה בקצה הפנימי התחתון של העיניים ושילב שפתיים בגוון ניוד. שילוב הצבע העז במיקום מתוחכם הפך את המראה למסקרן ומקורי. לקבלת המראה: שפתון Color Sansational Vivids בגוון Electric של מייבלין, 101 ש"ח.

בגובה העיניים- איפור

דולצ'ה וגבאנה יצרו מראה ספרדי בעזרת אייליינר דק מאוד ומשורטט, שפתיים אדומות, שיער מתוח ותכשיטים. לקבלת המראה: אייליינר טוש Ever Last של קרליין, 100 ש"ח.

בגובה העיניים

המותג הניו יורקי Cushnie et Ochs הלך על מראה עוצמתי עם עיניים חתוליות מאופרות בצורה גרפית מדויקת ובשילוב קוקו מתוח. האיפור והשיער מעניקים פרשנות בת ימינו לקליאופטרה. לקבלת המראה: אייליינר שחור במרקם ג'ל של איל מקיאג', 129 ש"ח.

co

Honor עיצבו עיני חתול דרמטיות בכחול אלקטרה. העיניים נצבעו בעיפרון כחול, צללית פיגמנט ושימר, מסקרה שחורה ושפתיים בוורוד עדין ורומנטי. לקבלת המראה: צללית בגוון Freshwater של מאק, 90 ש"ח.

בגובה העיניים

בטסי ג'ונסון הוציאה את הדוגמניות למסלול עם עיניים במראה מעושן, מסקרה כבדה וריסים ארוכים במיוחד, בשילוב מדבקת קריסטל בצדן ושפתון אדום. לקבלת המראה: מסקרה היפנוז של לנקום, 195 ש"ח.