ארצ'י חוגג שנה, אימא מייגן מתגייסת למען מטרה טובה

מייגן, הנסיך הארי וארצ'י | צילום:Toby Melville  Pool/Getty Images
מייגן, הנסיך הארי וארצ'י | צילום:Toby Melville Pool/Getty Images

אם מייגן מרקל והנסיך הארי היו נשארים באנגליה, בנם ארצ'י היה מקבל כנראה את התואר התינוק המתוק בממלכה. הסרטון הבא יוכיח את זה

88 שיתופים | 132 צפיות

מייגן מרקל שוב מוכיחה שהיא יפה גם מבפנים והיא ממש לא עוצרת בלחלק מזון לנזקקים, כפי שעשתה לפני שבועיים. מאז עזבה מרקל את הארמון לפני כמה חודשים הספיקה לעבור מקנדה ללוס אנג'לס, לריב עם כמה גופי תקשורת ולחתום על חוזה עם דיסני. כנראה שהחיים הטובים קורים דווקא מחוץ לשערי ארמון המלוכה.

לכבוד יום הולדתו הראשון של בנה ארצ'י, החליטה מרקל להתגייס ולגייס את ארצ'י המתוק למטרה טובה. וגם לגרום לנו לתהות אם היא תיאמה את ההיריון עם קייט מידלטון שחגגה בשבועיים האחרונים יום הולדת לנסיך לואי וגם לנסיכה שרלוט, אבל זה כבר סיפור אחר. בחזרה למרקל, היא צילמה את עצמה מקריאה סיפור לארצ'י עבור ארגון "Save The Children UK" המגייס סלבס להקריא סיפורים כדי לגייס כסף ולדאוג לילדים ברחבי העולם שנפגעו מהתפשטות נגיף הקורונה. גם מרקל לקחה חלק במיזם היפה וסיפקה לנו עוד רגע מתוק ויפה עם מטרה טובה.

View this post on Instagram

"Duck! Rabbit!" with Meghan, The Duchess of Sussex (and Harry, The Duke of Sussex behind the camera), read to their son Archie for his 1st birthday. Happy Birthday, Archie! . Thank you #DuchessMeghan for helping us to raise urgent funds for our coronavirus appeal by reading "Duck! Rabbit" by @akrfoundation, illustrated by @tlichtenheld (published by @chroniclekidsbooks). . As the world grapples with the coronavirus pandemic, children’s lives are being turned upside down. By donating to Save with Stories, you can support the most vulnerable families in the UK and around the world by helping to provide early learning packs, supermarket vouchers, essential household items and virus protection. . Please donate today by visiting our website. Link in bio. . Or you can text STORIES to 70008 to give a one-off donation of £5. . Together, we can help families get through this. . You can only donate via text from a UK mobile. You’ll be billed £5 plus standard rate text message. We receive 100% of your donation. By texting STORIES you agree to calls about fundraising appeals, campaigns, events and other ways to support. Include NO PHONE to opt out of calls. Queries? 02070126400. Read our Privacy Policy savethechildren.org.uk/privacy The Save the Children Fund is a charity registered in England and Wales (213890) and Scotland (SC039570) . #SaveWithStoriesUK #SaveWithStories #GrowingThroughThis

A post shared by Save The Children UK (@savechildrenuk) on

הספר המדובר, למקרה שתהיתן, הוא "ברווז! ארנב!" של איימי קראוס וטום ליכטנהלד, ספר שמלמד פעוטות שלכל דבר יש כמה נקודות מבט וכמה פרשנויות אפשרויות.