אסף גורן: "אני פוחד שהכל פתאום יעלם"

אסף גורן | צילום: אור גפן
אסף גורן | צילום: אור גפן

אסף גורן לא נותן ל-15 דקות התהילה לחמוק ממנו, אחרי שהשיק סינגל ראשון הוא מספר למה הוא לא רוצה לעזוב את הבית של אימא ומה באמת קורה בינו ובין שירן סנדל?

88 שיתופים | 132 צפיות

"במקרה שלי הכל השתבש לטובה" צוחק אסף גורן באירוע השקת הסינגל החדש שלו "אוי ואבוי לי". אחרי שכבש את לב הקהל בבית "האח הגדול" וקטף את המקום הראשון נראה שגם עכשיו הולך לו לא רע ותעיד על כך העובדה ששבוע בלבד אחרי עליית השיר ליוטיוב הוא חצה את קו המליון צפיות. גורן לא משיק רק סינגל חדש, בעיתוני הרכילות כבר פירסמו על הזוגיות החדשה והלוהטת שלו ושל כוכבת הילדים שירן סנדל, אחותה של קארין, בת זוגו של ישראל אוגלבו, זוכה העונה הקודמת של "האח הגדול".

השניים נצפו מבלים יחד במסיבת הבריכה שערכה המפיקה של הברנז'ה אירית רחמים ביום העצמאות, אבל בינתיים גורן מכחיש מכל וכל. "הכרתי את שירן דרך חברים משותפים עוד הרבה לפני "האח הגדול", יש בינינו חברות יפה, אבל לא זוגיות. אני עדיין סינגל" הוא צוחק ומבהיר "הייתי שמח לבת זוג אבל כרגע אני מתרכז במוזיקה. אני מרגיש שיש כל מיני ציפיות ממני".

כמו מה?
"למשל שאהיה כוכב פופ, משהו שאני לא רוצה. אז עכשיו צריך רגע לקחת צעד אחורה, לנשום ולחשוב מה אני הכי רוצה ומה אני הכי אוהב לעשות".

אז מה אתה רוצה להיות? כי בינתיים אתה בעיקר מוכר כעוד פליט ריאליטי. 
"אני לא מתחבר להגדרות ובטח לא אוהב את ההגדרה 'זמר פופ', מה שאני יודע זה שאני שר מהנשמה. אני אוהב לרקוד ואוהב לאפשר לאנשים להרגיש ולהתרגש. בעיני יש קשר הדוק בין ריקוד לשירה אז אני זמר שרוקד ואני רקדן ששר".

אסף גורן | צילום: אור גפן
אסף גורן | צילום: אור גפן
ומה הולך בין אסף גורן וקסניה טרנטול? | צילום: אור גפן
ומה הולך בין אסף גורן וקסניה טרנטול? | צילום: אור גפן

נדמה שבעשור האחרון גורן עשה כמעט הכל כדי להתפרסם: הוא הופיע בריאליטי הישראלי "TLV עושים את תל אביב", בהמשך אף עבר ללוס אנג'לס שם לפי הסיפורים נאלץ לגור במכונית בלי אפילו שיהיה לו כסף לאוכל, גם בארה"ב הוא לא בחל בריאליטי, החל מתחרויות בישול ועד תוכניות שידוכים. פריצות חלקיות נרשמו כשהצליח להשתחל לגרסה האמריקאית של "נולד לרקוד" וכמובן ההופעה הלוהטת בקליפ "Make Me" של בריטני ספירס. אבל איכשהו למרות העבודה הקשה והכישרון גורן לא הצליח לפרוץ באמת, עד כמובן שנכנס לבית "האח הגדול" והשאר היסטוריה, או יותר נכון היסטריה במקרה של המעריצות שלו.

עברת כל כך הרבה תוכניות ריאליטי. אתה לא פוחד שגם הפעם הפרסום הוא זמני?
"יש לי את הפחד שהכל פתאום יעלם אבל הוא רק מדרבן אותי. אני חושב שהסיפור שלי הוא השראה לרבים שקשה להם ואין להם ביטחון בעצמם וביכולת שלהם. אני רוצה שיראו אותי כאדם רגיל. יש לי הרבה ספקות, אבל אני לא מוותר לעצמי ונגד כל הסיכויים אני לא מפסיק לנסות. אני מאמין בלעשות מה שאתה אוהב אבל עם עמוד שדרה".

השיר שלך מצליח ויש הרבה מעריצות, מה ההמשך?
"אני פשוט אמשיך ליצור כי אני אוהב את זה, זאת התרפיה שלי ואני שמח שגם אחרים אוהבים. בקרוב יצא שיר נוסף ויהיו קליפים חדשים, יש גם דיבור על תוכנית טלוויזיה, וכמובן שאני מופיע ויש גם הזמנות להופיע באירועים".

באופן מפתיע גורן לא ניצל את הזכייה כדי לעבור לתל אביב. כשאנחנו שואלות אותו על העניין הוא מצהיר בגאווה "אני עדיין גר בבית של אימא רחלי. בפתח תקווה. הכי כיף לי שם".

אסף גורן | צילום: אור גפן
אסף גורן | צילום: אור גפן
אסף גורן ומגי טביבי | צילום: אור גפן
אסף גורן ומגי טביבי | צילום: אור גפן

בכמה זכית, אם אפשר לשאול?
"ב-250 אלף שקל".

ומה עשית עם הכסף?
"כיסיתי חובות ועם מה שנשאר אעזור לאחרים".

אתה עוד בקשר עם אנשים מ"האח הגדול"?
"כן. בקשר חברי עם עדי לאון, בן זיני, עדן, אביבה תבורי, ועם נטלי דדון המדהימה. אין עליה".

בתוכנית היית דלוק עליה…
"עזבי. היא כמו אחותי".

איפה אתה רואה את עצמך עוד עשר שנים?
"קשה לי להגיד איפה אהיה מחר אבל אני מאחל לעצמי לא לרדת מהבמה, החלום שלי הוא להופיע כל ערב לפני קהל ענק של עשרת איש ולפתוח כל הופעה בקריאת שמע".

אסף גורן ונטלי דדון | צילום: אור גפן
אסף גורן ונטלי דדון | צילום: אור גפן