אנה זק הופכת את מספר הטלפון שלה לתרומה מרגשת למען נערים ונערות במצוקה

אנה זק בפרויקט חדש | צילום מסך מתוך אינסטגרם: annazak12@
אנה זק בפרויקט חדש | צילום מסך מתוך אינסטגרם: annazak12@

המספר שכולנו מזמזמים מקבל משמעות נוספת: אנה זק חושפת בפוסט חדש את שיתוף הפעולה עם עמותת "אותות" שתקבל מעתה את מספר הטלפון המוכר של הכוכבת

88 שיתופים | 132 צפיות

הכוכבת אנה זק לא עוצרת גם אחרי שהסינגל "מי זאת" כבש את המדינה ואת פסגות המצעדים בכל תחנות הרדיו בארץ. הלהיט הגיע ל- 9 מיליון צפיות ביוטיוב והפך לטרנד לוהט ברשתות החברתיות, אין נער ונערה – ותכלס גם מבוגר או מבוגרת – שלא מזמזמים אותו, רוקדים לצליליו או מדקלמים את המספר המפורסם: 052538164 ותוסיפו גם 8.

מספר הטלפון הכי ויראלי שיש, שימש בזמן השקת הלהיט כדרך של זק לשמח אלפי אנשים שהתקשרו, ונדהמו לגלות אותה בצד השני של המסך. כעת אנה פרסמה פוסט חדש בחשבון האינסטגרם שלה, המונה 1.4 מיליון עוקבים, בו היא חושפת את הפרויקט החדש שלה בשיתוף עמותת "אותות".

העמותה מספקת קורת גג לנערים ונערות במצוקה. יחד עם משרד הפרסום "הקרקס", אנה זק חברה לעמותה והם הפכו את מספר הטלפון שמכירים בכל בית, למספר שמספק בית. מהיום המספר המדובר הוא מספר הטלפון הרשמי של עמותת "אותות", כך לכל בת ובן נוער שירגישו במצוקה, יהיה קל לזכור באיזה מספר הם יכולים לקבל את העזרה ותשומת הלב שהם צריכים. "המספר הזה שאתם צורחים לי חזק בהופעות מקבל היום משמעות אחרת" כותבת הכוכבת בפוסט. 

ו"מעכשיו באופן רישמי – 052538164 ותוסיפו גם 8 הופך להיות מספר הטלפון של עמותת ״אותות״ שתיתן מענה לכל מי שאי פעם ירגיש במצוקה. זה באמת פרוייקט שממש מרגש אותי, והמספר שלי פתאום יעניק בית חם לכל מי שיצטרך. זהו, אוהבת אתכם", כתבה זק בפוסט.

עמותת "אותות" מפעילה 36 מסגרות ופתרונות דיור לצעירים וצעירות בפריסה ארצית ומעניקה קורת גג, טיפול, חינוך ושיקום ללמעלה מ=2300 בני נוער וצעירים בשנה, מהמגזר היהודי, הערבי, חרדי ולהט"בי. על פי אנה זק ומנהליה, הם קיבלו פניות רבות לשיתופי פעולה מסחריים עם המספר שנחשף בשיר, אך החליטו שחיבור עם עמותת אותות הוא הנכון מבחינתם וייתן מענה ובית חם להרבה בני נוער בארץ. אנחנו אוהבות שיתופי פעולה מגניבים, ובטח כשיש להם קשר לאנה זק. אין ספק שההחלטה להפוך את המספר הכי מזומזם בארץ לכתובת חמה לנערים ונערות, היא החלטה מוצלחת ומרגשת.