כאן תוכלי לרכוש לילדייך את הנעליים הכי קשות להשגה כרגע

צילום: takeoff kicks
צילום: takeoff kicks

אם גם הילד שלך לא מספיק לחפור כמה הוא רוצה נעלי "ג'ורדן", אז הגעת למקום הנכון. כך תוכלי להשיג עבורו את הנעליים שמשגעות את עולם האופנה והסלבס

88 שיתופים | 132 צפיות

בשנים האחרונות תרבות אופנת הרחוב השתלטה על חיינו, וחלק נכבד מכך מוקדש לנעלי סניקרס – תשוקה שהפכה לתת ז'אנר בפני עצמה – ולדגם אחד במיוחד: נעלי אייר ג'ורדן 1 של נייקי. קצת רקע למי שמעוניינת: בשנת 1984 חברו אנשי המותג לכדורסלן מייקל ג'ורדן, שנחשב אז ועד היום לאגדת כדורסל. נייקי ניצלו את הצלחתו האדירה לשיווק הנעליים על שמו, והדגם הפך לסופר-נחשק, במיוחד בקרב אספנים, ראפרים ואניני טעם.

היום כולם עדיין רוצים ג'ורדן. לראייה, בכל פעם שנוחת דגם חדש בחנויות של נייקי, נוצר שובל ארוך של אנשים שמקווים שיצליחו לשים עליו יד. מלבדם, כל הסלבס הכי רותחים שבני הנוער אוהבים לעקוב אחריהם, כמו בילי אייליש, טראוייס סקוט, קיילי ג'נר ועוד, נועלים את הנעליים באופן קבוע. גם מותגי העל גילו את הפונטציאל הטמון בדגם והשיקו גרסאות משלהם לאייר ג'ורדן 1, כמו למשל בית האופנה הצרפתי דיור, המותג היפני סקאי ומותג הסטריט של וירג'יל אבלו, אוף ווייט.

עכשיו כנראה יותר ברור לכן למה הילדים שלכן בכזה טירוף על אייר ג'ורדן – בין אם על הדגם הזה באופן ספציפי, ובין אם על דגמים נוספים כמו Dunk High ,Dunk Low, אייר ג'ורדן 8, אייר ג'ורדן 11 ועוד. הטירוף כה גדול, כך שמלבד תורי הענק המשתרכים דרך קבע מחוץ לחנויות כשמגיע דגם חדש, לפעמים הם מלווים בהרבה אמוציות ואגרסיות. לפני כמה שבועות הופץ ברשת סרטון של נערים שרבים עד כדי מכות על המקום בתור לחנות פוט לוקר כדי לקנות את אחד הדגמים.

אז אם בא לך לצ'פר את אחד הילדים שלך שחושק בנעליים האלה, יש לך הזדמנות מצוינת והרבה יותר נעימה לעשות זאת: ביום ו' הקרוב (4.6), יתקיים פסטיבל עתיר זוגות נעלי סניקרס ברידינג 3 תל אביב בין השעות 8:00-16:00, עלות הכניסה – 30 ש"ח, לרכישת כרטיסים

ביריד תמצאו את נעלי הסניקרס הנחשקות ביותר, גם של נייקי וגם של מותגים אחרים, כולל דגמים נדירים שקשה להשיג. באירוע יהיו אטרקציות נוספות, כגון הגרלות נושאות פרסים שווים, עמדת קעקועים, עמדת תרומות סניקרס ונעלי ספורט לנוער בסיכון ועמדת ניקוי מקצועית לנעליים שזקוקות לטיפול מיוחד. האירוע נערך ביוזמת קבוצת הפייסבוק Sneakers group Israel, המונה כ-12 אלף חברות וחברים שנוהגים לעדכן באופן שוטף על כל מה שקורה בעולם הסניקרס.

צילום: ליאור בלאט
צילום: ליאור בלאט
צילום: ליאור בלאט
צילום: ליאור בלאט
צילום: ליאור בלאט
צילום: ליאור בלאט
צילום: ליאור בלאט
צילום: ליאור בלאט
צילום: ליאור בלאט
צילום: ליאור בלאט