המאפרת חן אלקבץ מסבירה איך להתאפר לסילבסטר

האיפור של המאפרת חן אלקבץ לסילבסטר | צילום דניאל אלסטר
האיפור של המאפרת חן אלקבץ לסילבסטר | צילום דניאל אלסטר

לקראת ה-מסיבה של השנה ביקשנו מהמאפרת חן אלקבץ להסביר לנו איך נתאפר לערב ונצליח ליצור לוק שהוא גם יחודי, גם חגיגי, גם נוצץ וגם חד פעמי

88 שיתופים | 132 צפיות

הסילבסטר הוא ערב מיוחד בשנה, הערב הכי נוצץ וגם האיפור צריך להיות לא שגרתי. אפשר להעז יותר מבדרך כלל בערב הזה, זה יעניק תוספת מיוחדת למראה שלך וכמובן יככב בתמונות במשך כל השנה. הנה שני לוקים שבחרה המאפרת חן אלקבץ לערב השנה החדשה

מראה הגליטר שולט 

הסילבסטר הוא הערב הכי נוצץ בשנה שבו אפשר להוציא את כל פריטי הפאייטים מהארון וגם את האיפור המנצנץ ביותר שקיים ברשותנו. זה אף פעם לא ייראה מוגזם מדי בערב הזה. סילבסטר הוא חגיגה אמיתית בעולם האיפור, בכל מותג מוצגת קולקציה מיוחדת לכבוד הערב הכי נוצץ בשנה. ניתן למצוא במגוון במותגים כמו Dior ו-MAC קולקציות מרשימות ומנצנצות במיוחד.

לצורך הלוק הראשון בחרתי לאפר את הדוגמנית בגליטרים כסופים באזור העיניים, שמיקמתי אותם בתוך קו איילינר גרפי שחור למראה מודגש ועם אמירה חזקה ואופנתית. קו האיילינר משורטט מעל העין, יוצא החוצה מהחלק החיצוני של העין באלכסון לכיוון הצד החיצוני של עצם הגבה וממשיך פנימה לכיוון האף. כך נוצר מעין משולש פתוח אותו ממלאים בגליטר או בצללית כסופה.

גם באיפור השפתיים לא פסחתי על הגליטרים. השתמשתי בשפתון אדום נועז מנצנץ מהסדרה של Dior לסילבסטר ובגליטרים מנצנצים של MAC בגוון אדום להשלמת המראה.

איפור סילבסטר של המאפרת חן אלקבץ | צילום דניאל אלסטר
איפור סילבסטר של המאפרת חן אלקבץ | צילום דניאל אלסטר

מראה איפור בהשראת הציורים של ואן גוך: איפור לאמיצות

בחרתי לחגוג את מראה הסילבסטר בהשראת הצייר המפורסם ואן גוך. לצורך יצירת המראה התחלתי בנגיעות של צבע באזור העיניים בגווני סגול בורגונדי עמוק וביצירת מבנה שאינו שגרתי ובטח לא יום יומי, עם הבלחות של צבעים נוספים שהפכו את איפור העיניים לחגיגה אמיתית. ניתן לקחת פרשנות מהמראה שיצרתי לערב זה על ידי שימוש בצבעים עזים באזור העיניים או לחילופין השפתיים, על מנת להקפיץ את מבנה הפנים וליצור מראה חגיגי ושונה שמתאים במיוחד לערב הסילבסטר.

איפרתי את העיניים בצללית עיניים ורודה, בחלק של פנים העפעף מרחתי צללית כחולה, ובחלק החיצוני השתמשתי בשלושה צבעים שונים. הפנים בלוק זה הן נקיות מאוד אך מבריקות, ישנן זריקות של "התזת צבע" דומיננטי בעיניים ובשפתיים וגם גימור גלוסי במראה הכתמתם של השפתיים שהורכב ממספר גוונים שונים.

גם בלוק הראשון וגם בשני בחרתי ללכת על המראה של הגבות המשוחות כלפי מעלה ליצירת מראה פראי.

איפור סילבסטר של המאפרת חן אלקבץ | צילום דניאל אלסטר
איפור סילבסטר של המאפרת חן אלקבץ | צילום דניאל אלסטר

שיער: לירז אגם
צילום : דניאל אלסטר
דוגמנית: ניקולה וורד
מוצרי איפור : ליפסטיקים וצלליות ממהדורת הסילבסטר Dior, גליטרים מנצנצים וצבעי פנים Mac cosmetics

> המאפרים של רותם סלע ובר רפאלי בוחרים את מוצרי האיפור של העשור