אימא אדמה: מותג מוצרי הטיפוח הטבעיים שסיקרן את ווג בריטניה

אמה לורה. צילום: יח"צ
אמה לורה. צילום: יח"צ

הסיפור של מותג מוצרי הטיפוח הטבעיים הישראלי Ama Lurra הגיע עד לווג בריטניה, שבחר בו כאחד מהמותגים הצעירים המבטיחים. יהיה לכן נעים להכיר

88 שיתופים | 132 צפיות

תוכן שיווקי

מסתבר שלא רק בישראל אוהבים מוצרים טבעיים. Ama Lurra, מותג מוצרי הטיפוח הטבעיים של הנטורופתית ד"ר דורית יוסף העומדת בראשו, הוא בן שנתיים בלבד אבל סוד הקסם שלו כבר הגיע לווג בריטניה. קרם הידיים, הסרום וקרם הלחות וההגנה של המותג הכי מעניין בשנים האחרונות, סוקרו במגזין שאף הכתיר את Ama Lurra (אימא אדמה בשפה הבאסקית), כאחת מחברות הקוסמטיקה הצעירות והמבטיחות בתחום.

[tmwdfpad]מלבד המיתוג שובה הלב של המוצרים הם נשענים על הגישה הנטורופתית הדוגלת בשימוש ברכיבים טבעיים בלבד ובמוצרים המאפשרים לנו לחיות חיים הקרובים לטבע ומשרים על המשתמשים בהם אנרגיה חיובית. כל הרכיבים בליין המוצרים המרענן הזה מקורם בטבע, הם מאושרים בידי משרד הבריאות ומיוצרים במפעלים בעלי תו תקן של איכות. מאחורי כל המוצרים הטבעיים של Ama Lurra עומדת הבנה עמוקה של האקלים הישראלי, רמות הקרינה ורמות הלחות בארץ.

הניחוח החדש בשבילכן. צילום: שאטרסטוק
הניחוח החדש בשבילכן. צילום: שאטרסטוק

"הרפואה הנטורופתית מתמקדת בעידוד כוחות הריפוי הטבעיים באדם באמצעות כלי העזר שמצויים בסביבתו", מספרת ד"ר יוסף המייצרת את הפורמולות הטבעיות. "בתור בעלת ניסיון עשיר בקוסמטיקה טבעית, טיפול באקנה, סבוריאה ועיכוב תהליכי הזדקנות העור, ביליתי שנים בלרקוח תכשירי טיפוח למטופל. בסוף החלטתי שהגיע הזמן להוציא את זה החוצה, לעולם".

איזה מוצר מבחינתך הוא מאסט לכל אחת?

"הדאודורנט שלנו. הוא טבעי ומגיע בשני ריחות – ריח פרחים לבנים וריח פרח הלוטוס הכחול. הוא מגיע בצורת סטיק, ללא חומרים משמרים וללא אלומיניום, ובניגוד לדאודורנטים הקונבנציונליים הוא לא מונע את הזיעה אלא מונע את היווצרות החיידקים האחראים לריח הגוף החריף.

בשנים האחרונות נמצא קשר מחקרי ישיר בין שימוש בדאודורנט אנטי פרספרנט לבין סרטן השד ומחלות נוספות. בבית השחי שלנו מצויות קשריות לימפה ולכן היכולת של הגוף להיפטר מהרעלים דרך הזיעה בבית השחי, היא חשובה ביותר".

אמה לורה במגזין ווג. צילום: יח"צ
אמה לורה במגזין ווג. צילום: יח"צ

חמישה דברים שלא ידעתן על קוסמטיקה טבעית:

1. מעבר לקוסמטיקה טבעית מצמצם את חשיפת העור לכימיקלים. העור שלנו יכול לספוג כ־60 אחוז מהכימיקלים הרעים הקיימים במוצרי הקוסמטיקה הקונבנציונלית.

2. יש הרבה מאוד מוצרי קוסמטיקה טבעית בשוק אבל חשוב לבדוק אם הם עברו אישור של משרד הבריאות.

3. קוסמטיקה טבעית משמעותה אינה רק הימנעות משימוש בפרבנים ובחומרים כימיים. הגישה הטבעית ההוליסטית אומרת שחשוב להשתמש בחומרים שזורמים עם העור באופן טבעי.

4. רוב הסבונים הקונבנציונליים מגרדים את שכבת הלחות הטבעית של העור שבאמצעותה נספג בו וויטמין D. בשימוש במוצרים אלה לטווח ארוך, נוצר נזק אמיתי.

5. העדיפו סבון מוצק על פני סבון נוזלי. תהליך הייצור שלו מייצר סוג של מלח המהווה אנטיספט טבעי, שכן על מלח לא מתפתחים חיידקים. בנוסף, סבונים מוצקים טבעיים לא מפרים את האיזון הטבעי וההגנה הטבעית שהגוף מייצר.

הדאודורנט החדש של אמה לורה. צילום: יח"צ
הדאודורנט החדש של אמה לורה. צילום: יח"צ

דאודורנט 45 ש"ח, נמכר בחנות האתר ובחנות המפעל, כצנלסון 145 גבעתיים

ניתן להשיג את מוצרי החברה בקום איל פו, ורנר, מספרת ראשם בתל אביב, ברשת יוגה סטור ובחנויות אופנה ולייף סטייל מובחרות