אז בר רפאלי לא מתחתנת בסוף?

בר רפאלי בצילומים לקיץ 2015 של קרולינה למקה | צילום: עידו איז'ק
בר רפאלי בצילומים לקיץ 2015 של קרולינה למקה | צילום: עידו איז'ק

האם בר רפאלי אכן מתחתנת? מי אחראי לגז המדמיע שפוזר במסיבה האחרונה באריסה? בר רפאלי ואוריאל יקותיאל מצלמים יחד סרטון פרסומת חדש לחברת האופטיקה "קרולינה למקה ברלין". כמובן שהתייצבנו כדי לברר איתם את הפרטים החשובים באמת

88 שיתופים | 132 צפיות

זאת העונה החמישית שבר רפאלי מפרסמת את משקפי "קרולינה למקה ברלין" שהיא גם בעלת מניות בה. בסרטוני הפרסומת הקודמים הספיקה להתנשק עם ציון ברוך במדבר, לענטז עם אוזני ארנב נוצצות על הראש ואפילו לרקוד על עמוד ולהתנגש בדרך עם כמה פמיניסטיות.

בעונה הבאה עלינו לטובה, מצטרף אל בר רפאלי לצילומי הקליפ חביב הקהל מ"המרוץ למיליון" אוריאל יקותיאל, רקדן, פרפומר והפרזנטור של ליין המזרחית הגאה "אריסה".

"אני מופיע מלא, לשמחתי", מספר לנו אוריאל על סט הצילומים. "מופיע באירועים ומועדונים ברחבי הארץ, יש לי הופעות בטורקיה ומקסיקו. כמובן, אני עדיין עושה את האריסה אבל כרגע מתעסק בדברים שהם פחות חיי לילה ומועדונים ויותר טלוויזיה. אני לא יכול לפרט כרגע, שום דבר עוד לא סגור".

אז מתחתנת או לא? בר רפאלי בצילומים לקיץ 2015 של קרולינה למקה | צילום: עידו איז'ק
אז מתחתנת או לא? בר רפאלי בצילומים לקיץ 2015 של קרולינה למקה | צילום: עידו איז'ק

אם כבר אריסה, כשירדת מהבמה בהופעה האחרונה שלך שם, פוזר גז מדמיע ברחבה, נרשמה דרמה לא קטנה וחצי מהמועדון יצא לנשום אוויר. אתה יודע מי אחראי לכך?

"אני לא יודע מי אחראי לזה. המסיבות שלנו, הן הצלחה גדולה, הן הפכו למסיבות ענק, לאירוע תרבותי שיש בו משמעות גדולה מאוד. אל האריסה מגיעים מיטב האומנים לשתף איתנו פעולה וכולם רוצים לבוא ולקחת חלק ואני בטוח שיש אנשים שיש מישהו שההצלחה הזאת מפריעה לו, אבל אנחנו לא מתרגשים מזה יותר מדי".

יש סיכוי שזו התנכלות לקהילה הגאה?

"לא, אני לא חושב שזה קשור להומופוביה. אני חושב שזו צרות עין של אנשים. אבל זה לא יעצור אותנו. הקהל יצא החוצה להתאוורר וחזר פנימה אחרי רבע שעה".

הרבה דברים טובים קורים לך מאז "המרוץ למיליון", לאן אתה מצפה להתקדם מכאן?

"קודם כל אני רוצה לעבוד, כשאני לא עובד רע וקשה לי. אני אוהב להיות עסוק כמה שיותר כל היום. יש אלף ואחת דברים שאני רוצה לעשות, אני אוהב ליצור דברים שמעניינים אותי, מדובר על מגוון עצום כמו מוזיקה, קליפים, הופעות ותיאטרון. מעניין אותי לכתוב לטלוויזיה, הייתי רוצה לביים. החשיפה בפריים טיים לכל בית בישראל זאת ברכה, אני אוהב את זה ומברך על זה".

מה טום אומר על זה שרצת לקמפיין בלעדיו?

"טום ואני חברים טובים ברמה נדירה אבל גם אנשים עם יכולות שונות וקריירות שונות. מה שאני עושה פה היום זאת דוגמא לדבר שאני עושה שנים רבות. זאת המומחיות שלי, לקחו אותי בגלל זה. את החוויה של המרוץ עשינו יחד, אבל אנחנו לא בהכרח נעבוד ביחד מהיום והלאה".

את הפרסומת החדשה מביים רועי רז, במאי עם רזומה מרשים של בימוי קליפים ופרסומות (קסטרו, מאסטר שף ועוד) ועל הסטיילינג אחראי סיימון אלמלם, הסטייליסט הצמוד ושל בר.

את בר תפסנו לשיחה כשברקע הידיעה הלוהטת על הצעת האירוסין מכיוון החבר, עדי עזרא, יו"ר קבוצת המזון נטו, וגבר חתיך ביותר.

בר, אחרי הפרובוקציה של הקליפ האחרון, למה אנחנו צריכים לצפות בקליפ החדש?

"אנחנו לא נוטים לבחור את התסריטים לפי הפרובוקציה שזה יעורר, יש לנו צוות חשיבה קריאטיבי שכל פעם מחדש חושב על מה יהיה מגניב ומה יהיה יצירתי. העובדה שזה מעניין ומעורר פרובוקציה זה אפילו מחמיא כי זה אומר שאנחנו חדשניים. כשאני חושבת על זה, אני לא מאמינה שיהיה משהו שיעורר פרובוקציה".

לא מנסים להיות פרובוקטיביים. בר רפאלי בצילומים לקיץ 2015 של קרולינה למקה | צילום: עידו איז'ק
לא מנסים להיות פרובוקטיביים. בר רפאלי בצילומים לקיץ 2015 של קרולינה למקה | צילום: עידו איז'ק

מה הולך להיות בקליפ עם אוריאל?

"אוריאל בא על תקן הרקדן המהמם שהוא. בקליפ אני הולכת לרקוד, שוב, וזה הולך להיות קליפ מדליק מאוד. יש בו הרבה יציאות מגניבות שלא מצפים להן. אני חושבת שכל אחד שיראה את הקליפ ירצה לראות אותו שוב מיד אחרי כדי להבין מה קרה מסביב".

כולנו כל-כך נרגשים שאת עומדת להתחתן! מתי עדי הציע לך?

"זו המצאה של מאקו".

באמת???!!!! כל-כך חבל!

"כן. זו המצאה של מאקו".

אוף.