תקועה בפקק או במשרד? נצלי את הזמן לאורגזמה

לגמור כאילו אף אחד לא מסתכל | צילום: Shutterstock
לגמור כאילו אף אחד לא מסתכל | צילום: Shutterstock

היא משפרת את תפקוד המוח, מפחיתה סטרס ואפילו מעניקה לעור מראה רענן, וזה כמובן בלי למנות את היתרון העיקרי שלה. אז למה שלא תנצלי את הדקות המתות כדי לחוות אורגזמה סודית? כך תעשי את זה בלי למשוך תשומת לב מיותרת ובלי לשלוח ידיים

88 שיתופים | 132 צפיות

 

בחברה הקפיטליסטית שבה הרעיון המנחה אותנו הוא צמצום עלויות ומקסום רווחים, יש שיטענו שלגמור לפחות פעם ביום זה רווח נקי לבריאות ולנפש, על אחת כמה וכמה אם את מכניסה את העניין לתוך הלו"ז הצפוף שלך. על פי ענת בן דוד, מטפלת מוסמכת לטיפול מיני־זוגי־קליני, אורגזמה במהלך יום עבודה משמים יכולה לעשות פלאים והיא ממליצה לחוות לפחות אחת כזאת ביום. "אורגזמה משפרת את תפקוד המוח, הלב והפוריות, מסייעת לחשוב בחדות רבה יותר, מפחיתה סטרס ועוזרת להעביר את היום בנינוחות, ולא פחות חשוב מכך – להעניק לעור מראה חיוני ורענן". אז כדי שלא תפספסי את מנת הבריאות היומית, המדור מישש אחר דרכים שבהן תוכלי לגמור לבד בציבור בלי לגרור תשומת לב מיותרת (ובלי לשלוח ידיים)

עוד כתבות שישדרגו לך את הליבידו:
המדריך השלם למין אנאלי
סקס במחזור זה הרבה יותר לוהט ממה שאת חושבת
פער האורגזמה: למה אנחנו עדיין גומרות פחות מגברים?

מיינדפולנס

בן דוד פיתחה שיטה ייחודית אותה ניתן לבצע בישיבה במשרד או בפקק: שבי זקופה עם רגליים על הקרקע, צרי משולש על הבטן כשהאגודלים נפגשים בפופיק ויתר האצבעות מופנות לערווה. שאפי ונשפי בספירה של חמש תוך התרכזות בתחושת הידיים. עם כל שאיפה כווצי את שרירי הנרתיק כמו בתרגילי קיגל (כיווץ ושחרור רצפת האגן המיועדים לחיזוק השרירים והקניית שליטה באזור). בנשיפה שחררי בהדרגה. הרגישי את החום והזרמים שילכו ויתגברו מתרגול לתרגול עד שתחווי . הנאה שלא ידעת שאפשר לחוות על כביש 4.

ביצים סיניות

"ביצי ג'ייד" או "ביצי יוני", הן במקור ביצים מסותתות מאבן ג'ייד ששימשו את נשות המלוכה והפילגשים הסיניות כדי לשמור על כוח החיים והחיוניות ב"יוני" הקדוש, הלא הוא הרחם והנרתיק. מה שהסיניות ידעו ושמרו בסוד הפך, לשמחתנו, לנחלת הכלל. הביצים עובדות באופן דומה לתרגילי קיגל אלא שהכיווץ סביבן מאומץ יותר מחשש שתתפלק לנו ביצה. היפה הוא שככל שאנחנו מפעילות את השרירים האלה יותר, כך זורם לשם יותר דם, האזור הופך למגורה יותר ואנחנו עשויות לחוות אורגזמה תוך כדי אימון סודי לחלוטין, שלא לדבר על שיפור ההנאה המינית בעת חדירה.

בקרוב הפקק בדרך לעבודה הולך להפוך להרבה יותר כיפי | צילום: Pexels
בקרוב הפקק בדרך לעבודה הולך להפוך להרבה יותר כיפי | צילום: Pexels

 

קורגזמה

זה לא שיש לנו אג'נדה נסתרת לעודד אתכן להתאמן, אבל ד"ר דבי הרבניק, מומחית לבריאות מינית מאוניברסיטת אינדיאנה בארה״ב, מצאה ש45 אחוז מהנשים מסוגלות לחוות אורגזמה או תחושה מינית מוגברת במהלך אימון כושר, והן יכולות להגיע לגן עדן תוך עשרה אימונים בלבד. על פי ספרה " The Coregasm Workout" נשים שחוו את האורגזמה דיווחו שהיא התרחשה כשהן כלל לא חשבו מחשבות מיניות אלא דווקא כשהתרכזו בפעילות הגופנית. אותה "קורגזמה" נגרמת בעת פעילות גופנית המפעילה את שרירי הליבה. ההסבר המדעי די פשוט: תרגילים שמשלבים חיכוך מתמשך של הבטן התחתונה והמותניים יכולים ליצור גירוי ולגרום לאורגזמה שקטה אך נעימה. מה הן התנוחות אתן שואלות? בעיקר תרגילי בטן. בפעם הבאה שאתן במכון חפשו את המכשיר שעליו משעינים את הידיים ומרימים את הברכיים לכיוון בית החזה. גם אימוני ריקוד על עמוד (מהסיבות הברורות) או ספינינג יכולים להגביר את קצב הלב, ולגרום להזעה מוגברת, ולא רק בגלל אימוץ השרירים.

יוגזמה

אם אתן לא טיפוס של מכון כושר תוכלו להגיע אל האורגזמה המיוחלת גם באימון יוגה – כלב מביט אחורה היא כבר לא התנוחה הכי מחרמנת באימון. על פי  אחוז מהנשים 20המחקר של ד"ר הרבניק, שמתרגלות יוגה כבר יודעות שלתנוחות "חצי היונה", "הכובסת" ו"התינוק השמח" יש יותר מיתרון אחד. מורים ליוגה טוענים שלמרות שאלה הן התנוחות המומלצות, דווקא הנשימות ביוגה הן שעושות את ההבדל מפני שהן עוזרות להתרכז ולהתמקד בתחושות הגופניות (תרגיל אגב שאפשר להכניס גם לחדר המיטות). אז תתחילו להתנשף חברות, אם יש מקום שיקבלו את השיא שלכן באהדה זה כאן. נמסטה.