אופנה יומית: נקודות העצירה החשובות של שבוע האופנה במילאנו

ג'רמי סקוט למוסקינו | צילום: GettyImages
ג'רמי סקוט למוסקינו | צילום: GettyImages

ליתאי מרקוס עושה כבוד בגוצ'י, ג'רמי סקוט לא מפסיק עם הגימיקים והמחוכים הם הטרנד הכי חם. כל מה שצריך לדעת על אופנה היום

88 שיתופים | 132 צפיות

 

שבוע האופנה במילאנו ינעל ביום שלישי הקרוב, ובינתיים מספק לנו הנאה צרופה. לא  נלאה אתכם בכל הפרטים (אם כי מומלץ להוריד את האפליקציה של Vogue המאפשרת צפיה ממוקדת בכל התצוגות), אבל הנה כמה נקודות עצירה חשובות:

 

1. הדוגמנית ליתאי מרקוס צעדה בשבוע האופנה במילאנו על מסלול תצוגת גוצ'י, הישג מטורף בכל קנה מידה אפשרי. ליבנו נמלא גאווה ישראלית, אבל ברגע שנרגענו – לא יכולנו שלא לחוש אכזבה לנוכח הקולקציה שיצר אלסנדרו מיקלה, שנראתה כמו שחזור של להיטים מעונות קודמות ועל כן גרמה לנו לפהק ולהרגיש שמיצינו. דרוש ניצוץ חדש, רצוי לא ממחוזות הווינטג'.

———> #topmodel @litay_marcus, yesterday at the @gucci SS17 fashion show ⭐️

A photo posted by Elinor Shahar // PM (@elinorshaharpersonalmanagement) on

2. כל סופרמודל אפשרית צעדה על מסלול תצוגת ורסאצ'ה – מנעמי קמפבל, דרך ג'יג'י חדיד שאף מסלול לא שלם בלעדיה ועד אימן חמאם. התצוגה המחישה פעם נוספת איך ורסאצ'ה מתנערים אט אט מהקו האסתטי הקלאברי, הזוהר והסקסי לכיוון ספורטיבי ופונקציונלי בהרבה. "בגדי ספורט הם עתיד האופנה, האתגר הוא להפוך אותם ליחודיים ויוקרתיים", אמרה דונטלה ורסאצ'ה והציגה קולקציה שתמכה בטענה. צפו בה כאן.

Our ultra-lightweight nylon creates a beautiful draping effect. #VERSACELIVE #Versace Women’s SS17 show #MFW

A photo posted by Versace (@versace_official) on

3. אפשר לאהוב או לסלוד מהבגדים הצעקניים של מוסקינו, אבל קשה שלא להתעלם מהגימיקים היצירתיים המתלווים לכל תצוגה שמעלה המעצב ג'רמי סקוט. הפעם, התמה המרכזית היתה בובות נייר, וכך נראתה ג'יג'י חדיד בפאה בלונדינית קצרה א-לה בובת ברבי מהסיקסטיז, לובשת שמלה בעלת מראה דו מימדי, בעוד דוגמניות אחרות צעדו בבגדים אייקוניים של בית האופנה מקולקציות קודמות (שמלת דובונים, למשל), אליהם צוותו אלמנטים שדימו קיפולי נייר. צפו כאן.

4. מחוכים על שלל סוגיהם – מעל חולצה ושמלה או במקומן, נראו על המסלולים כבר במרץ האחרון, מה שגרם לנו לתהות כמה זמן יקח עד שנראה אותם ברחוב. כשקים קרדשיאן התחילה ללבוש אותם מעל חולצות גבריות לא התרגשנו, מסיבות ברורות, אבל שימו לב לגלריית התמונות הבאה, המאותתת כי מדובר בטרנד החם מחוץ לתצוגות שבוע האופנה במילאנו, שאומץ בין היתר על ידי עורכות האופנה שרה האריס ואנה דלו רוסו. מי מהמרת כמה זמן יקח עד שהוא יתפוס תאוצה בתל אביב?

#mfw wearing @prada #milkandmint by @satoshiklein @satoshikleinstudio with #inoa @lorealpro @lorealproit pic by @shootingthestyle

A photo posted by Anna Dello Russo (@anna_dello_russo) on