אופנה אקולוגית

פאראדי מאחורי הקלעים | צלם: קמילה אקרנס
פאראדי מאחורי הקלעים | צלם: קמילה אקרנס

הזמרת ונסה פאראדי נבחרה להיות הפנים המובילות של הקולקציה האקולוגית של h&m. וגם, מהלך חדש: תרומת בגדים תמורת שובר ברשת

88 שיתופים | 132 צפיות

בעונת אביב הקרובה, ונסה פאראדי היא הפנים של קולקציית Conscious H&M, בעודה לובשת פריטים מהקמפיין שהם אופנתיים ומתחשבים יותר בסביבה בעת ובעונה אחת. הקולקציה היא חלק מהתחייבות שוטפת של H&M לשאוף לעתיד עם אופנה המתחשבת יותר בסביבה ולהראות שניתן ליצור אופנה עדכנית ונפלאה ובמקביל להשתמש בחומרים מתחשבים יותר בסביבה.

פאראדי: "וינטאג' הוא חלק בלתי נפרד מהמלתחה שלי"

”אני אוהבת להיות חלק מקולקציית Conscious H&M. אני עושה כמיטב יכולתי לקנות בצורה מתחשבת יותר בסביבה, ווינטג’ הוא חלק בלתי נפרד מהמלתחה שלי. אני אוהבת את הסגנון ואת זה שהקולקציה כולה גם היא מתחשבת יותר בסביבה . אני אוהבת לעשות שימוש חוזר בבגדים ישנים.” אומרת ונסה פארדי.

צפו בסרטון עם ונסה פאראדי:

>> מגזין BelleMode במתנה! לחצו כאן לקבלת ההטבה

הקולקציה: אופטימיות אביבית

ונסה לובשת שמלת שמש צהובה עם כיווצים בקצוות, וז’קט צבאי מעוטר עם מכנסיים עם הדפס פרחוני. הפריטים הם חלק מקולקציה שמלאה באופטימיות אביבית עם סטייל רומנטי שמציג שמלת מקסי ארוכה לצד גזרות ספורטיביות כמו אוברול קצר ושמלת טי עם הדפס טרופי וגם נעלי עקב עם סוגר בקרסול.

כדאי לדעת: הקולקציה כולה עשויה מחומרים מתחשבים יותר בסביבה כמו כותנה אורגנית, פוליאסטר ממוחזר וטנסל.

עוד משהו: קולקציית הנשים המלאה תהיה זמינה בחנויות מאמצע מרץ, לצד קולקציית ה- Conscious לגברים שמציעה בלייזרים, מכנסי צ’ינו, חולצות מודפסות ומכנסיים קצרים וכן הדפסים כיפיים לילדים ולתינוקות.

שירות לקהילה: פרויקט איסוף בגדים

יד ביד עם הקמפיין החדש יושק פרויקט איסוף בגדים בחנויות H&M. לקוחות יוכלו למסור בגדים שאינם רוצים מכל מותג שהוא לחנויות נבחרות בכל מדינה בה פועלת הרשת, ובתמורה לכל שקית יקבלו שובר של H&M. ניתן למסור עד 2 שקיות ללקוח/ה ביום. H&M היא הרשת הראשונה המעודדת החזרת בגדים בהיקף כזה, וזאת במאמץ למנוע הגעת בגדים לאתרי פסולת.

מה מקבלים? על כל שקית שהצרכן מוסר הוא מקבל שובר על סך 20 שקלים לשימוש בקנייה הבאה ברשת מעל 150 שקלים.

עוד משהו: מדובר בפיילוט, אשר יחל בפברואר במספר חנויות נבחרות, ובהמשך צפוי להתרחב לכל הרשת. הצרכן יכול למסור כל פריט לבוש, בכל מצב ומכל מותג. כל צרכן יוכל למסור עד 2 שקיות עם בגדים ליום (שקית קניות גדולה).

הבגדים נאספים בקונטיינר שיוצב בחנות

* ממשיכים עם האג'נדה הירוקה: בואו לראות תיקים ופריטי אופנה מחומרים ממוחזרים