מה הסיפור שלנו?

אנחנו חיות בתקופה משמעותית לנשים בישראל ובעולם כולו. עולם שבו המהפכה הפמיניסטית עושה קפיצה משמעותית, נשים מכל העולם נלחמות ברחובות וברשתות החברתיות באלימות המינית והפיסית שהיא מנת חלקן משחר ההיסטוריה, נלחמות כדי להשלים את המאבק ולהגיע לשוויון מלא בין המינים.

זהו גם עידן שבו אופנה ולייף סטייל הם חלק מהחיים של כל אחד ואחת. הרשתות החברתיות ובראשן האינסטגרם הפכו את העיסוק בנראות, באסתטיקה ובאופנה לחלק אינטגרלי מהחיים.

בתוך האווירה הזו התחדש מגזין "את" והפך להיות קול משמעותי בעולם התוכן הישראלי העכשווי.

המגזין הוקם ב־1967 בבית "מעריב" על ידי טומי לפיד שהיה עורכו הראשון, במטרה להפוך להיות שופר לקולן של הנשים הישראליות ושל האופנה הישראלית. מהר מאוד הוא הפך למגזין המוביל והמשמעותי בישראל בסיקור אופנה והפך לשם נרדף לעיסוק גבוה ואיכותי בעולמות הלייף סטייל.

בשנת 2014 נרכש המגזין על ידי המו"ל יובל סיגלר, שקבוצת התקשורת שבבעלותו כוללת, בין היתר, את Time Out ואת "השולחן".

מערכת חדשה התגבשה ומאז אנחנו מרכזות את מירב המאמצים כדי לייצר תוכן מוביל המקיף את כל עולמות הלייף סטייל: אופנה, ביוטי, גוף ונפש, תיירות ופנאי, לצד תכנים העוסקים בעולמות מורכבים המעסיקים כל אישה: אג'נדה, פוליטיקה וחברה, קריירה, התנהלות כלכלית נכונה ועוד.

באתר תוכלו למצוא מגוון עצום של כתבות, טורים, חדשות, הפקות וראיונות שנוצרו על ידי מיטב הכותבים והכותבות ונעשו תמיד מתוך ראיית עולם שבאה להעצים ולחזק כל אישה באשר היא, בכל גיל ובכל מצב משפחתי, חברתי וכלכלי.

אתן מוזמנות ומוזמנים להצטרף למסע שלנו. מבטיחות שיהיה מעניין ויפה.