הטריק של אדל לאייליינר ישר ומשורטט

אדל | צילום: GettyImages/Frazer Harrison
אדל | צילום: GettyImages/Frazer Harrison

מלבד הקול הגדול מהחיים אדל ידועה גם בזכות האייליינר המושלם שמתלווה לכל הופעה שלה. כעת נחשף הטריק שעוזר לה לעשות את זה

88 שיתופים | 132 צפיות

העולם כולו תוהה מתי יגיע הקאמבק של אדל, שלאחרונה קצת נעלמה מהכותרות. לעתים כשאומן נעלם פתאום זה מעיד על אלבום חדש שעומד לצאת, אבל לא תמיד. לפני כמה חודשים נתפסה אדל במצלמות הפפראצי בגזרה חדשה וחטובה שאותה דאגה גם לשתף בחשבון האינסטגרם שלה. עוקבים רבים חשו אכזבה מהזמרת שהצליחה לעורר השראה בכל מה שנוגע לדימוי גוף חיובי ואחרים תהו האם השלב הבא הוא קרחת.

בגזרה החדשה, וגם הישנה, מה שתמיד מתלווה לאדל, הוא אייליינר משורטט ומדויק שמעטר את עיניה, הרשת גם היא מוצפת בשאלות וחיפושים אחר מדריך לשרטוט אייליינר בסגנון שנות ה-60 כמו של אדל, או יותר נכון כמו שהמאפר מייקל אשטון עושה לה. כעת הוא חושף את השיטה במגזין הבינלאומי הארפר'ס באזאר ואנחנו כאן כדי לשתף אותה איתכן.

>> ואיך הפכה תסרוקת ג'קי קנדי לטרנד הכי לוהט באופנה?

"כשאת מורחת אייליינר לעצמך אני ממליץ להתחיל מהפינה החיצונית של העין ולהיכנס פנימה. את מתחילה בקו עבה וצמוד לריסים עד האמצע, אחר כך תתחילי קו דק בחלק הפנימי ותחברי ביניהם", מצהיר אשטון. אחרי החיבור אפשר לעבור עם המכחול פעם נוספת על הקו שיצא. נשמע פשוט אבל בפועל זה עניין לא פשוט, לכן הוא מוסיף שאם יש לכן טעות קטנה אתן ממש לא צריכות להתחיל הכול מהתחלה, אפשר פשוט לקחת חתיכת צמר גפן קטנה עם מעט מים מיסלריים למחוק נקודתית ולנסות מחדש. בנוסף ממליץ אשטון למי שאין לה ביטחון, לשרטט קודם קו עם עיפרון ורק אחרי שהיא מרוצה מהתוצאה לעבור על העין עם האייליינר.

וכמו שאין חגיגה בלי עוגה, אין אייליינר מושלם בלי שילוב של מסקרה דרמתית, אשטון מצהיר – "תעשו את זה הכי גדול שאפשר". גם כאן יש לו טיפ, להתחיל קרוב לעפעף ולנענע את המברשת ימינה ושמאלה מספר פעמים כדי ליצור ריסים "פרפריים" כך הוא מכנה את זה. נזרום עם הכינוי הזה כי מה שטוב לאדל, כנראה יהיה טוב גם לנו.