באדידס נוקטים עמדה והסלבס מפרגנות

האירוע של אדידס | צילום: שוקה כהן
האירוע של אדידס | צילום: שוקה כהן

איזו שמלת כלה תלבש בר זומר ומה הטריק החדש של מארינה מקסימיליאן לגוף חטוב? כל הסלבס הכי נוצצות הגיעו לאירוע של אדידס, אבל בסוף הייתה זו לוסי אהריש שגנבה את ההצגה בזכות נאום מעורר השראה. רק תקראו בעצמכן ותבינו למה

88 שיתופים | 132 צפיות

 

 

לרוב כל מה שמתחשק לנו לעשות ביום שישי חורפי וגשום הוא להישאר במיטה ולא לצאת ממנה לפחות עד יום ראשון. אבל כשמדובר במותג כמו אדידס אפילו הכוכבות הכי נוצצות יוצאות מהפיג'מה ומגיעות, אז מי אנחנו שנגיד לא? מותג הספורט השיק בסופ"ש קולקציה חדשה באירוע שמבהיר שסתם פרזנצטציה או תצוגת אופנה זה הכי 2017. אנשי היח"צ של המותג שיווקו אותו כאירוע 'העצמה נשית', ורגע לפני שנמאס לנו לשמוע את צמד המילים השחוק הזה חייבים להודות שהפעם יחסית הצליח להם. מצד אחד, על המסלול צעדו דוגמניות במידות מגוונות. מצד שני, בפעם הבאה נשמח לראות יותר מדוגמנית פלאס סייז אחת, אבל לפחות בינתיים הכיוון נכון. בנוסף נהננו מהרצאה מעוררת השראה של לוסי אהריש ולסיום הופעה של שירי מימון, כי אם לצאת בשישי גשום מהבית אז רק בשבילה. חוץ ממנה היו שם עוד כמה מהכוכבות היפות בתעשייה.

בר זומר

הדוגמנית הלוהטת סיפרה שהיא כבר התחילה להתכונן לחתונה שלה עם בן הזוג אביב כהן שתיערך בקיץ הקרוב, השניים ביחד 5 וחצי שנים מאז גיל 17 ואת האירוע תפיק אירית רחמים. "אנחנו רוצים חתונת קיץ גדולה. עוד אין לנו מקום אבל התיכנון הוא שמלות של המעצב עובד כהן". עד שנראה את זומר בלבן היעד הבא שלה הוא צילומים במיאמי. שם בטוח לא יהיה גשום וחורפי.

בקרוב כלה: בר זומר באירוע של אדידס | צילום: שוקה כהן
בקרוב כלה: בר זומר באירוע של אדידס | צילום: שוקה כהן

 

מארינה מקסימיליאן

אם תהיתן איך מקסימיליאן שומרת על הגזרה, גילינו את התשובה. הזמרת הגיעה עם לא פחות מהמורה שלה לאקרובטיקה והדיבור הוא שמדובר ב-TRX החדש. "אני תלמידה רוסיה ממושמעת" היא סיפרה לנו וחשפה שגם בתה ליצ'י מתאמנת. ואם כבר דור הממשך, מקסימילאין סיפרה שהיא מאוד רוצה אח או אחות לליצ'י. "אני מקוה שבקרוב. אני מאוד רוצה משפחה גדולה".

מארינה אנד דה גאנג:עם מאיה ורטהיימר ודנה פרידר | צילום: שוקה כהן
מארינה אנד דה גאנג:עם מאיה ורטהיימר ודנה פרידר | צילום: שוקה כהן

 

איפה נרשמים פה לחוג אקרובטיקה? מארינה מקסימיליאן לוהטת | צילום: שוקה כהן
איפה נרשמים פה לחוג אקרובטיקה? מארינה מקסימיליאן לוהטת | צילום: שוקה כהן

 

>> סקסי או קלאסי? כל הלוקים הכי מטורפים של מארינה מקסימיליאן

חן אמסלם

ההריונית הטרייה גורמת אפילו לחליפת טרנינג להיראות שיא השיק. לא חשבנו שנגיד את זה, אבל יש מצב שטרנינג זה השחור החדש?

חן אמסלם באירוע של אדידס | צילום: שוקה כהן
חן אמסלם באירוע של אדידס | צילום: שוקה כהן
חן אמסלם ויערה בנבנישתי באירוע של אדידס | צילום: שוקה כהן
חן אמסלם ויערה בנבנישתי באירוע של אדידס | צילום: שוקה כהן

 

מאיה ורטהיימר

כי זה לא באמת אירוע בלי מאיה ורטהיימר. ואם כבר אנחנו בעניין של עובדות ידועות מאליהן, יש לנו וידוי נוסף – לפעמים אנחנו מגיעות לאירועים רק כדי לראות את ורהטיימר עושה סטורי. אי אפשר להאשים אותנו.

מי זה מתעסק? זו מאיה | צילום: שוקה כהן
מי זה מתעסק? זו מאיה | צילום: שוקה כהן

 

מה שנכנס לסטורי: מאיה ורטהיימר ודנה פרידר | צילום: שוקה כהן
מה שנכנס לסטורי: מאיה ורטהיימר ודנה פרידר | צילום: שוקה כהן

 

ומה שלא | צילום: שוקה כהן
ומה שלא | צילום: שוקה כהן

 

>> איזו תגובה מרושעת הצליחה לשבור את מאיה ורטהיימר?

יעל שלביה

הדוגמנית הצעירה הולכת ותופסת את מקומה כאיט גירל מן המניין, כולל הטעם המשובח. והפעם היא זוכה לעוד נקודת בונוס מאיתנו בזכות השילוב בין הלוק הספורטיבי לטרנד הנחש. על הנייר זה נשמע פוטנציאל לאסון אבל איכשהו שלביה מצליחה לצאת מזה בשיא הסטייל. שאפו.

איט גירל בהתהוות: יעל שלביה באירוע של אדידס | צילום: שוקה כהן
איט גירל בהתהוות: יעל שלביה באירוע של אדידס | צילום: שוקה כהן

 

>> מיעל שלביה ועד יובל שרף: איפה קונות הסלבס ברשת?

אלין כהן

עוד כוכבת צעירה שלא מפחדת מטרנדים. טייץ של אדידס + פאוץ' של גוצ'י? ברינג איט און! וזה גם השלב בו אנחנו מבינות שהפאוץ' כאן כדי להישאר.

אלין כהן באירוע של אדידס | צילום: שוקה כהן
אלין כהן באירוע של אדידס | צילום: שוקה כהן

 

אלין כהן ואגם בוחבוט | צילום: שוקה כהן
אלין כהן ואגם בוחבוט | צילום: שוקה כהן

 

>> המכונה לא עוצרת: כך הפכה אלין כהן לאימפריית רשת בגיל 17

אנה ארונוב

הכוכבת שמחפשת אהבה הנחתה את תצוגת האופנה של המותג, כיאה למי שבאמת יוצאת לרוץ עם טייץ וטופ, בניגוד לכמה מחברותינו הטובות שבטוחות שמספיק לקנות בגדי ספורט כדי להתחטב (מה, לא?).

על המסלול גנבה את ההצגה דוגמנית הפלאס סייז ירדן חי. בפעם הבאה נשמח לראות נשים כמוה במידות מגוונות גם בקרב הסלבס המוזמנות, ולא אך ורק על המסלול.
גם חי וגם ארונוב סיפרו על האתגר שלהן למצוא חזיית ספורט טובה שתחזיק את החזה בזמן הריצה, ארונוב אף חשפה שהיא רצה בשעה חמש וחצי בבוקר ו"לפעמים במהלך הריצה אני רואה סגול, צהוב וירוק. המוח שלי לא עובד בשעה הזאת". אנושקה, המוח שלנו לא עובד לא מעט גם בלי לדפוק ריצות של 15 ק"מ אז נראה לנו שמצבך בסך הכל טוב.

כבר מוכנה עם כפפות האגרוף: אנה ארונוב באירוע של אדידס | צילום: שוקה כהן
כבר מוכנה עם כפפות האגרוף: אנה ארונוב באירוע של אדידס | צילום: שוקה כהן

 

גנבה את ההצגה על המסלול: ירדן חי בהשקת הקולקציה החדשה של אדידס | צילום: שוקה כהן
גנבה את ההצגה על המסלול: ירדן חי בהשקת הקולקציה החדשה של אדידס | צילום: שוקה כהן

 

לוסי אהריש מוציאה את העצבים

האירוע הסתיים בהרצאה של לוסי אהריש, הכוכבת סיפרה שהתבקשה על ידי אנשי המותג 'לא להוציא את העצבים שלה', אבל לצערה אירועי השבוע האחרונים לא איפשרו לה. אהריש לא קראה מהדף, אלא דיברה מהלב והדברים שלה בהחלט חדרו עמוק. רק תקראו בעצמכן ותראו על מה אנחנו מדברות.

"השבוע לא עברה הצעת חוק בכנסת למיגור האלימות נגד נשים וזה בגלל 58 אנשים שהצביעו נגד התכנית" פתחה את דבריה אהריש רגע לפני יום המאבק לאלימות נגד נשים שחל היום (ראשון). "חיפשתי את השמות ולא ברור לי איך לאישה, אחרי שהשנה היו 21 נשים נרצחות, היה אומץ ללחוץ על נגד. איך אנחנו בתור נשים יכולות לדבר על העצמה ועל מי שאנחנו, ולא להתבייש ולא לפחד ומי שמייצגות אותנו מצביעות נגד בגלל משמעת קואליציונית וזה מחרפן כי יש דברים מעבר לפוליטיקה, מעבר לשלמות ממשלה".

לוסי אהריש באירוע של אדידס | צילום: שוקה כהן
לוסי אהריש באירוע של אדידס | צילום: שוקה כהן

"אני 12 שנה בתקשורת. התחלתי בערוץ 10 ואחד המגישים אמר לי 'את אישה, את ערביה, את מוסלמית ואת גם באה מדימונה, רק חסר שתהיי לסבית'. זה מצחיק ומשעשע אבל כשחושבים על זה: אשה ערביה, מוסלמית, מדימונה – זה לא פשוט כשמעל הראש יש תקרת זכוכית שאתה צריך לנפץ. אז אני הצלחתי, השפעתי ואתם מקשיבים אבל המלחמה לא נגמרה. לא היה לי קל 12 שנים להגיע לאן שהגעתי, כל פעם לשבור עוד תקרת זכוכית: קודם כל בחברה שאני חיה בה, החברה המוסלמית, אחר כך בדימונה – אישה מהפריפריה עם פחות הזדמנויות, ואז את מגיעה לתל אביב וחושבת שיש שוויון הזדמנויות ואז את מבינה שאת ערביה ,מה לעשות, ככה יצא, ואת צריכה להראות לעולם שאת בסדר וזה שאת ערביה זה לא חיסרון, זה יתרון.

לפני כיתה א' אימי לקחה אותי לשיחה: 'לא משנה מה יגידו לך, ירביצו ויתעללו בך, תזכרי שאת ערביה מוסלמית ישראלית ואת גאה בזה. וואחד משימה לילדה בת 5 וחצי שמה שעניין אותה היה מה תלבש. בדיעבד הבנתי שאמי עברה את המסלול הזה עם אחיותיי. ואז בבית הספר המורה שאלה אותי איך קוראים לך ועניתי 'לוסי, ערביה מוסלמית וגאה' והמורה הסתכלה עלי במבט של 'איזו אמיצה' ואז התחלתי לחטוף מילדים מכות מהזן הרע. ילדים הם לא עם רע. אנחנו מחנכים ילדים לרוע. ילד לא נולד ואומר אני שונא ערבים אנחנו מחנכים לשנוא ערבים וילדה שומעת את המילים שרמוטה וזונה ושותקת ומחליקה כי אנחנו מחליקים ואומרים 'את לא צריכה לענות על כל דבר' .

לוסי אהריש וצחי הלוי בחתונה | צילום מסך מעמוד האינסטגרם hadar69
לוסי אהריש וצחי הלוי בחתונה | צילום מסך מעמוד האינסטגרם hadar69

 

בתחילת השבוע הוזמנתי להרצאה בפני תלמידי תיכון, משימה לא פשוטה. חלק מההורים חתמו על עצומה לא להביא אותי לבית ספר כי אני מסיתה ועושה שטיפות מוח. בהרצאה שאלתי את הבנות מי מכן שמעה את המילים 'שרמוטה' ו'זונה', כמעט כולן הרימו ידיים. שאלתי את הבנים מי אמר את המילים האלה לבחורה שלומדת אתו, הם לא הרימו ידיים אבל נקרעו מצחוק . למה הם חושבים שזה לגיטימי לקרוא לה כך ולהשפיל אישה? אימא לא צריכה להגיד מגיל אפס לבן שלה תשמור על אחותך – היא חלשה ממך, אין דבר כזה. היא צריכה להגיד תשמרו אחד על השניה אחותך שווה לך . החוק שלא עבר הוא חרפה לכל חברות הכנסת שמבקשות שיבחרו אותן בשם הנשים וזו חרפה למדינה ששותקת על זה, שאישה מגיעה להתלונן על אלימות וסוגרים את התיק מחוסר עניין לציבור.

אני מתנצלת אבל אם לא נקום ונצא החוצה ונפגין, הדברים לא יקרו לבד. המדינה זה אתן. מי שיושב בשקט ושותק על עוולה אומר בעצם 'זה בסדר'. כשאתה יושב בשקט אתה חלק מאסון , יותר ממי שהצביעו נגד .

אני חווה אלימות, גזענות על בסיס יומיומי. ביום החתונה שלי החליט ח"כ להגיד שאני פיתיתי נפש יהודייה לעשות מעשה. אין לי הרבה מה להגיד על אותו ח"כ, הוא לא שווה אזכור, זה לקוח מזמנים חשוכים. העם היהודי יודע יותר מכל עם אחר מה זה כשאתה נרדף, ששולחים אותך לתאי גזים כי אתה יהודי, מה זה כשמצביעים עליך. כששואלים אותי אם ישראל היא מדינה יהודית ודמוקרטית ויכולים לחיות בה יחד אני עונה שאנחנו חייבים להתקיים יחד . העם היהודי לא יכול לאפשר לעצמו לא להיות דמוקרטי כי ברגע שישכח, הוא ישכח את ההיסטוריה שלו. אני גדלתי על לזכור ולא לשכוח. תצאו מפה למקום שבו אתן אומרות לעצמכן – די, אנחנו לא שותקות יותר, שתקנו הרבה זמן. אל תשתקו כשאתן רואות גזענות מול פניכם ולא כלפי ערבים גם כשהערבית רחוקה מלהיות מושלמת. יהודי לא יכול לאפשר להיות גזעני כלפי יהודי אחר. תצאו ותגידו די, מספיק לשתוק. תתחשבנו עם מי שמצביע נגד אלה שרוצים שאנחנו נמשיך להוריד את הראש.

אני אוהבת את השיר של אריק איינשטיין 'יושב על הגדר. רגל פה, רגל שם'. אני באופן אישי פתחתי התנחלות על הגדר, מדי פעם מושיטה לכם יד, בעשייה, במונולוגים ומבקשת מכם לתת קפיצה לגדר הזאת, יש בה אחלה נוף. תבואו להסתכל, אולי אולי תראו משהו שלא ראיתם עד עכשיו….. "

לוסי אהריש לא שותקת | צילום: מיכאל טופיול
לוסי אהריש לא שותקת | צילום: מיכאל טופיול