סערת אביבית בר זוהר: "לכתוב 'אני מבין למה אונסים' בגלל מחשוף זה דבר שאין לו הצדקה"

אביבית בר זוהר לובשת מה שמתחשק לה | צילום: אביב חופי
אביבית בר זוהר לובשת מה שמתחשק לה | צילום: אביב חופי

אחרי שהאאוטפיט האחרון של אביבית בר זוהר הפך לשיחת היום - אליאור לוי, המעצב מאחורי האוברול השנוי במחלוקת, מגיב לראשונה לתגובות הפוגעניות ומגלה איך בגיל 23 ובלי שום הכשרה השיק קולקציה ראשונה

88 שיתופים | 132 צפיות

 

 

את אביבית בר זוהר התרגלנו כבר לראות בשלל אאוטפיטים שלא משאירים יותר מדי מקום לדמיון אבל הלוק האחרון שלה בכל זאת הצליח לעורר תשומת לב גדולה אפילו עוד יותר מכרגיל. כשהגיעה השבוע לאירוע באוברול שחור, צמוד ובעל מחשוף נדיב במיוחד. מי שעומד מאחורי הבגד הוא אליאור לוי (23), מעצב בתחילת הדרך שהשיק את הקולקציה הראשונה שלו לפני חודש בלבד. ברזומה שלו אין לימודי אופנה מסודרים אבל באזז אחד גדול במיוחד כבר לגמרי יש.

 

יותר מדי חשוף? אביבית בר זוהר עם האוברול של אליאור לוי | צילום: אביב חופי
יותר מדי חשוף? אביבית בר זוהר עם האוברול של אליאור לוי | צילום: אביב חופי

 

"אני מכיר את אביבית מהעבר. לפני חודש הוצאתי את הקולקציה הראשונה ובמקרה נתקלתי בה אז הראיתי לה ואמרנו שכשיהיה לה אירוע היא תשמח ללבוש שמלה שלי ולפני כמה ימים היא בחרה את האוברול" מספר לוי.

אי אפשר להתעלם מזה שמדובר בבגד חשוף למדי, אולי אפילו יותר מדי לישראל השמרנית. כפי שחשפו חלק מהתגובות.

"בעיניי מחשוף לא מציג משהו זול. נשים מאוד חזקות בעולם, דומיננטיות ומשפיעות לבשו יותר חשוף מזה. כל השיח הזה שיש פה בארץ של 'מה יגידו' צריך לרדת. ב-2017 כל אישה יכולה להביע את עצמה איך שהיא רוצה, עם מחשוף או בלי, העיקר שזה יהיה בדרך שנוחה לה ושהיא תרגיש טוב עם הבגד. אחותי או אימא שלי בחיים לא ילבשו את הבגדים שלי וזה בסדר. בבגד יש אימרה בעיניי, אז שכל אחת תלבש את מה שטוב לה, שאומר את מה שהיא רוצה לבטא".

וככה האוברול המפורסם נראה על הדוגמנית | צילום: יח"צ
וככה האוברול המפורסם נראה על הדוגמנית | צילום: יח"צ

 

אז כל התגובות כמו "זולה" או "ישר לתל ברוך" לא מפריעות?

"אני חושב שהתגובות הרעות רק מרימות לתגובות הטובות. הדבר היחיד שכן הפריע לי אלה מילים ששמעתי בביקורת. מישהו שכתב "אני מבין למה יש אונס בישראל". אני חושב שלכאלה מילים בוטות אין הצדקה. אנחנו ב-2017, במקום מתקדם, נשים יכולות להביע את עצמן איך שהן רוצות. לא חייב חשוף, אבל למילים כמו 'אני מבין למה אונסים במדינה, בגלל מחשוף' אין מקום".

והיו גם לא מעט תגובות שעפו על הבגד והתלהבו. איך נראים הימים האחרונים?

"יום אחרי לא הצלחתי לפתוח את האינסטגרם והפייסבוק מרוב הודעות. זה החמיא לי מאוד והרים לי אבל לא ממש ידעתי איך להתמודד עם זה. בסך הכל קיבלתי הרבה תגובות מפרגנות ואביבית יצאה מרוצה וזה הכי חשוב לי, שהלקוחה אוהבת את הדגם שהיא לבשה".

 

View this post on Instagram

שבת מבורכת אהוביי , שבת של אהבה של משפחה , של הגשמת חלומות ופנטזיות … לכל אחד ואחת מכן יש פנטזיה שלא מומשה ( ולא אני לא מדברת על פנטזיה מינית ) בשבילי החיים נוצרו בכדי לממש פנטזיות ולהגשים חלומות אולי אני חיה בעולם אחר ואולי קצת מושפעת מהאגדות אבל זה עושה לי טוב והכי חשוב שאני חיה בעולם שלי ובשבילי הוא הכי נכון והכי טוב בעולם .., אז תשבו עם עצמכם קחו דף ועט ותכתבו איזה חלום איזו פנטזיה עוד לא הגשמתם או מימשתם ואז תרשמו את מהן הדרכים להגשמת החלום הזה .. שלב אחרי שלב ותיווכחו לדעת שהגשמת החלום הזה קרוב יותר ממה שחשבתם .., ותזכרו חלומות נועדו בשביל שנגשים אותם .., אז די לשאננות ולאפיסת כוחות , די עם התירוצים וההתרפסויות … בואו נקום ביחד ונתחיל להגשים חלומות … שבת מבורכת קסומה שבת של הגשמת פנטזיות .., אוהבת אותכם תמיד ומודה לכם שאתם איתי לאורך כל הדרך … #fantasy #dreamer #dream#love#men#women#happy#dream come true …..

A post shared by Avivit Bar Zohar אביבית (@avivitbarzohar) on

את העבודה עם אביבית  מתאר לוי ככיפית במיוחד: "היא מקסימה ועממית. היא לי אפילו יותר קל מלעבוד איתה מאשר עם לקוחה רגילה. היא באה בצורה הכי עממית, פשוטה וכיפית. זו הסלב הראשונה שאני מלביש ובעצם אני בכלל מלביש נשים פחות מחודש".

השקת קולקציה ראשונה לפני חודש בגיל 23. איך הגעת לזה?

"באתי בכלל מתחום הספורט, הייתי ג'ודאי באליפות ישראל וכאלה אבל תמיד הייתה לי זיקה לאופנה. כשאחותי התחתנה חיפשתי מכנסיים שיהיו קצת שונים ממה שיש לכולם, לא מצאתי אז החלטתי פשוט לתפור לעצמי. לקחתי שיעורים פרטיים בתפירה ובאירוע המחמאות הגיעו בהמוניהן, באותו רגע הבנתי שאני כנראה כן יכול לעשות משהו עם אופנה. שדרך הבגד אני יכול לעשות הרבה ושיש לזה הרבה השפעה".

באינסטגרם של לוי אפשר לראות את הקולקציה כולה, שבדומה לבגד שלבשה בר זוהר, מתאפיינת בקו נוצץ מאוד, מלא עוצמה וכן, גם חשוף. "מה שעשיתי בקולקציה הזו זה פשוט לקחת אישה ולשים עליה בגד שיחזק אותה" מסכם לוי. בתשובה לתהייה האם מאחורי הסטייל המוחצן מתחבאת גם אג'נדה פמיניסטית לוי לא מספק תשובה ברורה, אך מבהיר כי "אני אוהב נשים, הן הגזע החזק בעיניי וכל מה שאני מנסה לעשות זה בגד שאישה תרגיש בו טוב".