אביבית בר זוהר פותחת קורס לזיוף אורגזמה

אביבית בר זוהר | צילום מתוך הפייסבוק
אביבית בר זוהר | צילום מתוך הפייסבוק

בדיוק כשחשבנו שהיא לא יכולה להפתיע יותר, נסיכת הגילטי פלז'ר צועדת ישר לאש ומציעה ללמד את נשות ישראל איך לזייף אורגזמה כי "כשהגבר שלך מרוצה - גם את מרוצה". ברשת כבר חושדים שמדובר בהטרלה ובפרובוקציה מכוונת. לאחר יום התברר שמדובר בקמפיין לקונדומים של דורקס

88 שיתופים | 132 צפיות

 

אחרי הבגדים הפרובוקטיביים, סרטוני הסטורי הממכרים ושלל רגעי הטראש שהיא מספקת לחיינו – נסיכת האינסטוש אביבית בר זוהר שולפת עוד שפן מהכובע, והפעם: קורס לזיוף אורגזמות. לא פחות.

בר זוהר העלתה בעמודי הפייסבוק והאינסטגרם השוקקים שלה פוסט שפונה לכל בנות ישראל וכתבה "כשזה מגיע לסקס… אני שמה את הסיפוק של הגבר שלי במקום הראשון! כי שהוא מרוצה, אני מרוצה… והגבר שלי תמיד מרוצה! הגיע הזמן שתלמדי איך לגרום לזה לקרות! הירשמי עכשיו לקורס של אביבית בר זוהר לזיוף אורגזמה!!"

אצל אביבית כמו אצל אביבית אי אפשר בלי וידיאו. בר זוהר פנתה ל-132 העוקבות שלה בקריאה נרגשת: "הפעם אני הולכת לדבר אתכן על נושא שלא דיברתי אתכן אף פעם – סקס! כן. בנות, אני יודעת שרובכן לא מרוצות וגם חלקכן הגדול אפילו לא מגיע לסיפוק מיני, אז בכל מה שנוגע לסקס לי יש 3 כללים מאוד מאוד חשובים. תפתחו אוזניים. לזייף, בנות, לזייף, ל-ז-י-י-ף. כשהגבר שלי מרוצה אני הכי מרוצה".

https://www.instagram.com/p/BfIRJFrlyeO

 

"עכשיו תגידו לי אביבית, וואלה, אבל אנחנו לא יודעות לזייף. מה אנחנו עושות? אל דאגה בנות, גם לזה אני דואגת לכן. תמיד אני פה בשבילכן – קורס לזיוף אורגזמה של אביבית בר זוהר" ואף הבטיחה ש"גם את תוכלי לזייף כמו כוכבת ב-3 שיעורים פשוטים בלבד.ובתכל'ס בנות, מה שחשוב זה שהגבר שלכן יהיה מרוצה. לא?" ובכן, לשאלה הזו יש לא מעט תשובות.

אנחנו כבר רגילים לשמוע מבר זוהר הצהרות פרובוקטיביות, הסרטונים שלה שמציפים את הרשת ובהם היא מטיפה לנשות ישראל איך להיות "אישה טובה" הם לא דבר חדש. בין אם מדובר בעצות כמו ללכת לישון עם איפור ועקבים או פשוט לתפוס גבר עשיר. בר זוהר תמיד זוכה לאלפי תגובות, ביניהן לא מעט שזועמות על המסרים הסקסיסטיים אותם היא מפזרת בכזאת קלות, אבל נראה שהפעם מדובר בשיא חדש אפילו בשבילה.

 

 

הגולשים כמובן לא נשארו אדישים ליוזמה החדשה של אביבית. בזמן שלא מעט מהמגיבים פשוט נשפכו מצחוק אחרים כעסו, ובצדק, על כך שב-2018 עדיין לגיטימי לחשוב ואף לעודד נשים לזייף, לשקר ולבטל את ההנאה המינית שלהן עבור ההנאה של הגבר. "כמה עצוב שאת מוכנה לבטל את עצמך וההנאות שלך רק כדי לראות שבן הזוג שלך מרוצה, חבל שאת מנסה לשטוף לנשים אחרות את המוח שזאת הדרך הנכונה" כתבה אחת הגולשות המזועזעות. "אישה שלא שמה את עצמה במקום הראשון היא אומללה. גבר לא אידיוט כמו שאת חושבת. כשגבר מספק אותך הוא יודע" כתבה אחרת. אנחנו רוצות לקוות שגם אביבית עצמה יודעת שכל אישה ראויה וצריכה להינות מסקס, ולא צריכה להקריב מההנאה האישית שלה למען אחר.

בינתיים ברשת חושדים שמדובר בפרובוקציה מכוונת או בהטרלה, ולא רק בגלל הנושא. אפשר לומר הרבה דברים על בר זוהר אבל אין ספק שהיא יודעת מה היא עושה, ודווקא בגלל זה מתרבים החשדות. בתור עיתונאיות חוקרות כמובן שנרשמנו לקורס אבל הטופס עצמו נראה מוזר ודל, לאחר מילוי הפרטים מופיעה רק הודעה תודה ולא יותר. בלי פרטים על כמה עולה הקורס והאם יצרו איתנו קשר. בינתיים אנחנו עוד יושבות ליד הטלפון ומחכות לשיחה מאביבית. נעדכן.

וכך תחווי את האורגזמה הכי טובה בחיים שלך, בלי טיפת זיוף