מתנות מים המלח. צילום: אלכס ליפקין
מתנות מים המלח. צילום: אלכס ליפקין

פיתוח ישראלי חדש בתחום ה-anti aging מציע חלופה טבעית לבוטוקס ולמלחמה בקמטים ומכתיר באופן רשמי את ים המלח לאימפריית ביוטי עולמית. איך הכל התחיל? כמו תמיד, לגמרי במקרה

88 שיתופים | 132 צפיות

אזור ים המלח הוא גם המקום ממנו נשלחים המוצרים של חברת AHAVA לכל רחבי הגלובוס. דווקא המקום הנמוך בעולם מישראל מצליח לכבוש לא מעט פסגות בינלאומיות שמותגי קוסמטיקה רבים יכולים רק לחלום עליהן. שילוב של תשוקה, התמדה ואהבה הביאו לעולם מוצרים מהפכניים לצד 15 פטנטים קוסמטיים שנרשמו במהלך 31 שנות קיומו של המותג.

גם רכיביה של סדרת אנטי-אייג׳ינג חדשה ויוצאת דופן, המשווקת בימים אלה בארץ, רשומים כפטנט. סדרת ״תפוח סדום״, משלבת מחקר ארוך שנים אודות עץ ייחודי הגדל באיזור בשילוב עם מינרלים מים המלח. התוצאה, מוצרי טיפוח יחודיים בעולם, חדשניים ופורצי דרך, המבוססים על חומר גלם צמחי בעל סגולות רפואיות ואנטי דלקתיות.

תפוח סדום. צילום: מוטי פישביין ז"ל
תפוח סדום. צילום: מוטי פישביין ז"ל

הכל התחיל לפני ארבע שנים, כשמנכ"ל החברה, מר רון מיכאל, החנה את הרכב שלו מול המפעלים בים המלח, מתחת לעץ תפוח סדום. פריחתו הסגולה וצורתו המיוחדת עוררו את סקרנותו. על כן, הוא פנה למדען הראשי של החברה,  ד״ר זאבי מאור בבקשה לנסות ולחקור את חומר הגלם המופק מפרי העץ. ״פרי תפוח סדום אולי רק מזכיר תפוח, אבל הוא רעיל ולא רשום בשום ספר קוסמטיקה כחומר גלם״, הסביר לו זאבי. אבל אנשי המדבר לא וויתרו בקלות. תפוח סדום עבר לידי המדענים במעבדות החברה, שגילו בעזרת מחקר שארך מספר שנים מרכיב אנטי אייגי׳נג חדש.

תפוח סדום מכיל שרף חלבי רעיל ששימש בעיקר לצרכי מלחמה וברפואה הקדומה ישנן מספר עדויות ששימש לטיפול במחלות קשות כמו לופוס, הכשת נחש, מלריה ואקזמה. AHAVA היא חברת הקוסמטיקה הראשונה בעולם, שלאחר שנים של מחקר פיתחה תמצית מתפוח סדום לשימוש קוסמטי, המבוסס על מיצוי תאי גזע בתהליך מעבדתי מבוסס קיימות.

הסדרה החדשה והנחשקת. צילום: מוטי פישביין ז"ל
הסדרה החדשה והנחשקת. צילום: מוטי פישביין ז"ל

הסדרה החדשה מצטרפת לפורטפוליו של 6 סדרות אנטי-אייגי'נג נוספות של AHAVA העונות לצרכי העור השונים ולסדרת הטיפוח לגברים. ייחודיות הסדרה ויעילותה בטיפול בקמטי הבעה ועיצוב נפח לעור. מוצרי הסדרה מהווים חלופה טבעית יותר להזרקות חומרי מילוי וטיפולי בוטוקס. כל מוצרי החברה מפותחים על ידי מחלקת המחקר והפיתוח שבבעלות המותג, עם מיטב המדענים בארץ, כולל שיתוף פעולה הדוק עם האוניברסיטה העברית בתחומי הכימיה, הביולוגיה והדרמטולוגיה.

מחלקת המחקר והפיתוח בראשותו של ד"ר זאבי מאור מתמידה כל העת בחקר התרומה שיש למרכיבי ים המלח הטבעיים על העור – המים המינרלים, הבוץ, אצת הדונליאלה וצמחי המדבר הם המרכיבים הטבעיים והאקטיביים בבסיס הפורמולות של AHAVA. כל המוצרים ידידותיים לעור, נבדקים על עור רגיש וטבעוניים, דהיינו, אינם מכילים מרכיבים מן החי ולא נוסו על בעלי חיים.

מה כוללת סדרת APPLE OF SODOM:

מי אסנס להבהרה ולחות

מי לחות וריכוך המהווים את שלב הבסיס לשגרת הטיפוח ומשפרים את כושר ספיגת הסרום או קרם הלחות. מסייעים בשמירה על עור צעיר ורווי ומונעים הופעה מוקדמת של קמטים. גם האסנס מכיל את תמצית תפוח סדום, חומצה הילארונית ומרכיבים פעילים נוספים לליחוח והחלקת מרקם העור, לתחושת רכות ורעננות.

מי אסנס. צילום: מוטי פישביין ז"ל
מי אסנס. צילום: מוטי פישביין ז"ל

קרם פנים 7\24 לצמצום מראה הקמטים 

קרם לחות הנלחם בסימני הגיל, מחליק את מרקם העור ומעניק לו מראה צעיר יותר. הקרם שמועשר בקומפלקס AoS™ פועל לצמצום קמטים עמוקים ומעניק לעור מראה חלק, רענן, רווי ונינוח ומחטב את תווי הפנים באופן הנראה לעין.

קרם פנים. צילום: מוטי פישביין ז"ל
קרם פנים. צילום: מוטי פישביין ז"ל

מסכת לילה להחלקת קמטים 

מסכה במרקם ג'ל נימוח. מסייעת בשיקום, מיצוק והחלקת קמטים בזמן השינה. המסכה מכילה מרכיבי לחות, מיצוק והחלקה פעילים כולל את קומפלקס AoS™, פטנט בלעדי ל-AHAVA שהוכח קלינית כמחליק קמטים. לעור רווי בלחות, זוהר, מוצק וחלק יותר.

מסכת הלילה. צילום: מוטי פישביין ז"ל
מסכת הלילה. צילום: מוטי פישביין ז"ל

אפליקטור למילוי קמטים 

אפליקטור למילוי ולטשטוש ממוקד של קמטי ההבעה, למראה חלק יותר של עור הפנים. מבוסס גם הוא על פטנט AoS™, בתוספת כדוריות מילוי פיזיות המתקבעות בחריצי הקמטים ומעניקות חלקות ונפח מידיים לתווי הפנים.

אפליקטור למילוי הקמטים. צילום: מוטי פישביין ז"ל
אפליקטור למילוי הקמטים. צילום: מוטי פישביין ז"ל

 

פייסבוק | אינסטגרם