הפרזנטורית החדשה: נועה כהן. צילום: ולאד לימר
הפרזנטורית החדשה: נועה כהן. צילום: ולאד לימר

רגע לפני שאתן קופצות לקניון, הגיע הזמן שתכירו את המותג שמאמין שריקודים על החוף בביקיני, זה לא עניין של מידה

88 שיתופים | 132 צפיות

לא מעט תצוגות מאירועי שבוע האופנה שהתקיים לאחרונה בתל אביב, התגאו במגוון רחב יותר של מידות ומבני גוף –  והוכיחו שיופי יכול להגיע בטווח מגוון יותר של מידות. כך שנדמה שיותר ויותר בתי אופנה ורשתות ממציאות את עצמן מחדש וקשובות יותר לצרכי הלקוחות שלהן.

בעוד שרשתות ותיקות החלו לאמץ את טרנד הגיוון רק לאחרונה, רשת בגדי הים גליק מתגאה כבר למעלה מ-50 שנה בגזרות ייחודיות שיחמיאו למידה 34 ועד 52. גם קולקציית קיץ 2019 מתוכננת וצפויה להתאים לכולן, לא משנה מה מבנה הגוף שלך.

מתאימים לכולן. צילום: ולאד לימר
מתאימים לכולן. צילום: ולאד לימר

"מעבר לשיתוף הפעולה המסחרי, בסופו של דבר מדובר בקשר בין אנשים", מספרת הפרזנטורית הטרייה, נועה כהן בת ה-16.5, שפרצה לתודעה בתור אושיית אינסטגרם צעירה שנלחמת בבריונות רשת. "יש פה הרבה יותר מרווח כלכלי, אלא משפחה שקשובה לצרכים של הלקוחות שלה. כל אחת שלובשת את בגדי הים שלהם מקבלת את התחושה שרואים אותה ושנוח לה", מוסיפה כהן.

גזרות ייחודיות. צילום: ולאד לימר
גזרות ייחודיות. צילום: ולאד לימר

בין הדגמים הקלאסיים והשלמים, ניתן גם למצוא עיצובים בהשראת הטרנדים הכי חמים. טופים מבדים סרוגים, גזרות גיטרה ייחודיות, פרינטים שקשה לפספס ושילוב חומרי גלם. ויש גם ספוילר: קולקציית קפסולה מפתיעה ואדג'ית בעיצוב הפרזנטורית. אבל זה כל מה שמותר לנו לספר.

אפשר גם במיקס ומאצ'. צילום: ולאד לימר
אפשר גם במיקס ומאצ'. צילום: ולאד לימר

את רוב בגדי הים ניתן לרכוש בפורמט מיקס אנד מאץ' להתאמה מושלמת, בסניפי הרשת ובאתר.

אינסטגרם | פייסבוק