מקודם

נפטרים מהבושה ואי הנעימות: תכירו את הפתרונות החדשים למניעת זיעת יתר

מטופלת במכשיר מירה דריי
מטופלת במכשיר מירה דריי

הזעה מוגברת במקומות שונים בגוף, מהווה מטרד נוראי עבור אנשים הסובלים מהתופעה. ד"ר צחי וידר, הבעלים של VIV CLINIC בישראל ומומחה בעל שם עולמי לטיפול בהזעת יתר, מספר על הטיפולים החדשניים ביותר בתחום, הפותרים את הבעיה לצמיתות

88 שיתופים | 132 צפיות

"הזעת יתר אינה גזירת גורל״
ד"ר צחי וידר הבעלים של VIV CLINIC, הוא מומחה בעל שם עולמי לטיפול בהזעת יתר וטיפל בהצלחה מרובה ביותר מעשרת אלפים אנשים בגילאים שונים, שסבלו מהבעיה ונפטרו ממנה לתמיד. הוא ביצע עד היום 5% מכלל הטיפולים בהזעת יתר בכל העולם והקליניקה שבבעלותו היא המרפאה היחידה בישראל שזכתה להכרה בינלאומית ולדירוג DIAMOND  PROVIDER העולמי, על ביצוע מספר הטיפולים הגדול ביותר בישראל. ההצלחה שלו אינה מסתכמת בזה. ד"ר וידר פיתח מכשיר המוביל בפתרון של בעיית ההזעה בכפות הידיים והרגליים.

שולי היא אישה בריאה, בשנות השלושים המאוחרות שלה, אשת קריירה שבתוקף עבודתה יוצא לה לפגוש אנשים רבים. רק סוד אחד היא הסתירה כל השנים: הזעת היתר בבית השחי ובכפות הידיים ממנה סבלה. לאחרונה הבעיה שלה החריפה, פגעה קשות באיכות חייה עד כדי הפרעה לשגרה היומיומית שלה. עיגולי זיעה על הבגד, ריח חריף של זיעה ואי נוחות רבה במפגשים עם אנשים, עד כדי אי יכולת ללחוץ יד, אי נוחות בעת מגע אינטימי, גרמו לה לסבל רב ולמבוכה גדולה.

"לפני מספר חודשים הגעתי  למרכז הרפואי VIV של ד"ר צחי וידר  ואחרי 2 טיפולי מירה דריי, הבעיה בבית השחי נעלמה כלא הייתה והחיים שלי השתנו לגמרי. היום אני משתמשת במכשיר ביתי לטיפול בהזעה בכפות הידיים, שמשאיר אותי יבשה לחלוטין ואני יודעת שהזעת יתר היא לא גזרת גורל ויש לה פתרון מהיר וקל", היא אומרת.

שולי אינה יחידה. מעל עשרת אלפים לקוחות טופלו בהצלחה יתרה בהזעת יתר ב-VIV CLINIC, בהרצליה פיתוח על צוות רופאי המרפאה בראשותו של ד"ר צחי וידר, כירורג, מומחה בעל שם עולמי בתחום עם מעל 20 שנות ניסיון. בקליניקה המשגשגת שלו בהרצליה פיתוח מתבצעים טיפולי אסתטיקה מהמתקדמים ביותר בעולם, וישנה גם מחלקה שהיא הגדולה והוותיקה ביותר בישראל לטיפול בהזעת יתר. "הזעת יתר היא מצב שבה יש הזעה שהיא מעבר לכמות הנדרשת לבקרת חום הגוף. מדובר בהזעה מוגברת באיברים שונים בגוף, במיוחד באזורי בתי השחי, כפות הידיים וכפות הרגליים ולעיתים גם בבטן, בגב, ובמפשעות. לפחות חמישה אחוז מאוכלוסיית העולם סובלת מהתופעה של הזעת יתר במהלך כל השנה, תופעה שעלולה להחריף  בימי הקיץ החמים. החידושים בתחום מבטיחים לסובלים מהבעיה, להיפטר ממנה לצמיתות בהליך קל, ידידותי ובטוח.

נפטרים מהזעת יתר לתמיד. מטופלת במכשיר ״מירה דריי״. צילום: לירון סנדמן
נפטרים מהזעת יתר לתמיד. מטופלת במכשיר ״מירה דריי״. צילום: לירון סנדמן

 

היכן החידושים הגדולים בתחום?
ד"ר וידר: ״מדובר במכשור חדשני שקיים בשנים האחרונות, המכשיר עשה מהפכה בתחום והוא המתקדם, היעיל והבטוח בתחום. MiraDry – מבטיח הפסקת הזעת היתר בבית השחי לצמיתות ומהווה כיום את הפתרון היחיד לרטיבות, ומטפל גם בריח הזיעה בבית השחי ופותר אותה אחת ולתמיד.  מדובר במכשיר שפותח בארה"ב, מאושר FDA, בטוח, שהוכח קלינית כמחליף ניתוח להפסקת ההזעה. הוא מתבסס על מחקר רב שנים והטכנולוגיה שלו מוכחת קלינית לטיפול בבעיית הזעת היתר בבית השחי. עד היום, כבר למעלה מ-100,000 מטופלים מכל העולם נהנים מפירות השיטה/ מכשיר ה- MiraDry (מירה דריי) הוא המכשיר היחידי המטפל בבעיית ההזעה ובמניעת ריח הזיעה, ההליך הנו ידידותי ומספק פתרון קבוע ובטוח. חשוב לציין כי חברת miraDry העולמית, הקימה תכנית לדירוג מרפאות ברחבי העולם לפי כמות טיפולים המבוצעת במרפאות בכל העולם ודירוג המרפאות כולל את דרגת SILVER PROVIDER ו- דרגת GOLD PROVIDER.

רק מספר קטן של מרפאות בעולם, המבצעות כמות גדולה של טיפולים בהזעת יתר בבית השחי, עברה את דרגת ה-GOLDואנחנו VIV Clinic  ביניהן – המרפאה היחידה בישראל שקיבלה את דירוג ה DIAMOND.  ההובלה שלנו בתחום וכמות טיפולי הזעה בבית השחי העצומה שביצענו, הוא נתון שידענו לאורך כל הדרך. ההכרה בכך באופן רשמי ממקמת אותנו כמספר 1 מבין כל המרפאות בישראל״.

איך בדיוק מתבצע הטיפול בבית השחי במירה דריי?
״מדובר בטיפול שאינו פולשני. המכשיר מבצע חימום מבוקר באמצעות אנרגיה אלקטרומגנטית, אשר עוזרת להמיס ולהספיג את בלוטות הזיעה בבתי השחי – בלוטות שאין להן שום ערך תפקודי או בריאותי לגוף. טיפול זה הוא הטיפול היחיד המטפל גם בתופעת ריח הזיעה: בנוסף להמסת הבלוטות האקריניות (האחראיות לנוזל הזיעה), המכשיר ממיס אף את הבלוטות האפוקריניות (האחראיות לריח הזיעה) בהליך קצר, של שני טיפולים, ובכך מסיים את תופעת הזעת היתר״.

מה לגבי הבעיה השכיחה של הזעה בכפות ידיים? 
״הזעת יתר בכפות הידיים והרגליים היא כבר לא בעיה שחייבים ללמוד לחיות איתה. מדובר בבעיה מציקה, מטרידה שפוגעת באיכות החיים אבל כיום יש לה פתרון קל ופשוט שמבטיחה לסובלים עלייה משמעותית באיכות חייהם. PalmaDry, מכשיר ביתי שפיתחתי לפני שמונה שנים, המכשיר משווק בלעדית ב VIV ותפעולו קל ופשוט, ללא כאבים. אורך הטיפול הנו הקצר ביותר בעולם. ניתן להתאים את השימוש במכשיר לכל גיל, כולל ילדים ונוער, באמצעות התאמת העוצמות. למכשיר 4 שנות אחריות וזמינות בתמיכה טלפונית 12 שעות ביממה. מדובר בטיפול ממוקד,  שמתבצע באמצעות אנרגיה אלקטרו מגנטית, בתדירות של פעמיים בשבוע למשך 15 דקות בלבד ומביא להפחתה דרמטית של ההזעה. זהו הטיפול היעיל ביותר והוא מספק את חווית הטיפול הנעימה ביותר. PalmaDry הנו בעל תו תקן ואישור משרד הבריאות הישראלי״.

מה לגבי בוטוקס בטיפול בהזעה?
״טיפול בהזרקת בוטוקס באזורי בית השחי והפנים מהווה פתרון מצוין, אך זמני. בוטולינום טוקסין (או בקיצור: בוטוקס) הוא חומר הנמצא במגוון שימושים רפואיים קליניים ואסתטיים. טיפול בוטוקס להזעת יתר הוא פשוט, קל ובטוח כאשר הוא מבוצע בידיים מיומנות. במהלך הטיפול מוזרק הבוטוקס לבלוטות הזיעה בפנים, וגורם להפסקת פעילותן ולמניעת המשך הזעה מוגברת למשך כחצי שנה ואז השפעתו פגה ויש להזריק שוב. אצלנו משתמשים במחט זעירה במיוחד, כך שהטיפול מלווה בנוחות ונמשך מספר דקות בודדות. לא צפויות תופעות לוואי משמעותיות, למעט שטפי דם זעירים ונפיחות במקום ההזרקה, והן חולפות מעצמן תוך מספר ימים. לאחר הטיפול ניתן להמשיך בשגרה.

מרכז רפואי – ד"ר צחי וידר VIV Clinic
שד׳ אבא אבן 8 כניסה B, הרצליה פיתוח

טל׳ 077-9974805

 

הזרקת בוטוקס לטיפול בזעת יתר במרכז רפואי – ד"ר צחי וידר VIV Clinic
הזרקת בוטוקס לטיפול בזעת יתר במרכז רפואי – ד"ר צחי וידר VIV Clinic