מקודם

יוצאות מהקופסא: השקעות נדל"ן נשיות מעבר לים עם פסיפיק הולדינגס

מלון פבריק | צילום: אסף פינצ'וק
מלון פבריק | צילום: אסף פינצ'וק

אם בעבר תחום הנדל"ן היה נחשב לתחום גברי בעיקר, בשנים האחרונות אנו עדים לעצמה נשית הולכת ומתפתחת של השקעות נדל"ן דווקא על ידי נשים, ובעיקר בחו"ל

88 שיתופים | 132 צפיות

השקעות בנדל"ן מעבר לים הן מורכבות, הן מצריכות עבודה סיזיפית על איתור הנכס, בדיקה שלו, איתור שוכרים, ניהול הנכס, תשלומים ממשלתיים ועוד, ולכן בעבר רבים נרתעו מכך, אך בשנים האחרונות ניתן למצוא יותר ויותר חברות מסודרות אשר מבצעות את כל ההליך הסזיפי הזה עבור המשקיעים, מה שהפך את התחום לנוח ובטוח יותר. מסביר עורך דין יובל זיו מחברת פסיפיק הולדינגס

עם ליווי צמוד והדרכה ברורה, כיום כל אישה יכולה לנצל את כספי ההכנסות העודפות או החסכונות שלה על מנת ליהנות מתשואה גבוהה יותר וחופש כלכלי אמיתי, וההזדמנויות הטובות ביותר לכך נמצאות עבר לים ובעיקר, בארצות הברית.

עו"ד יובל זיו. צילום: פרטי
עו"ד יובל זיו. צילום: פרטי

מנתקות את התלות

בעבר נשים רבות היו תלויות בגברים בפן הכלכלי, ואחד השינויים המשמחים ביותר בעידן המודרני הוא ניתוק התלות הזה. יותר ויותר נשים מבינות כי הדרך שלהן לעצמאות ולחופש כלכלי עוברת בניתוק התלות ויצירת מקורות הכנסה ויציבות כלכלית משלהן.

השקעות בנדל"ן בחו"ל כמו אלה שפסיפיק הולדינגס מספקות מאפשרות גם לנשים בעלות הכנסה נמוכה יחסית או מקורות השקעה מוגבלים להשקיע בנדל"ן יציב ומניב, מה שיהיה להן הרבה יותר קשה למצוא בארץ. באמצעות ההשקעות הללו הן יכולות ליצור לעצמן יציבות כלכלית וחופש שמאפשר להם ניתוק תלות בהכנסות של אדם נוסף בתא המשפחתי.

עליית אחוזי הגירושין

בשנים האחרונות אנו עדים לעליה משמעותית באחוזי הגירושין בישראל, מה שהופך יותר ויותר נשים לכאלו שצריכות לנהל בעצמן את משק הבית שלהן ולבנות לעצמן ולילדים חיים יציבים וטובים מבחינה כלכלית גם ללא הכנסה נוספת בבית. עם העליה באחוזי הגירושין, אנו רואים יותר ויותר נשים אשר "תופסות אומץ" ולומדות לקבל החלטות שאולי חששו לקבל בעבר, ולהיכנס אל שוק השקעות הנדל"ן ולנהל את הנושאים הפיננסיים בחיים שלהן בצורה טובה יותר המאפשרות להן ביטחון מעבר לים מחוץ למסגרת החזקות בארץ.
עורך דין יובל זיו מספר כי עקב ההשקעה בחו"ל הכסף מאפשר לנשים המשקיעות של החברה בטוחה בא במידה ויבוא מצב בו הבן זוג מבקש שליטה על הנכסים הן יכולות לשמור לעצמן הכנסה שתאפשר להם להתקיים ללא צורך בשיתוף בן הזוג. ופסיפיק הולדינג פוגשת יותר ויותר משקיעים כאלה ששומרים לעצמם אפשרות מחוץ למסגרת ובמקום רחוק מהחיים המשותפים.

תשואה יציבה והשקעה בטוחה יותר

אחד היתרונות בהשקעות בנדל"ן בחו"ל הוא האפשרות לקבל תשואה יציבה לאורך זמן. שוק הנדל"ן בארצות הברית מתאושש באופן מרשים מהמשבר אשר תקף אותו בשנת 2008, והיום אתן עוד יכולות למצוא נכסים רבים במחירים נמוכים יחסית ובאזורים בהם ההשקעה יכולה להיות משתלמת מאוד בראיה עתידית.

בעבודה עם חברת ניהול נכסים מקצועית המנוהלת על ידי מומחים בתחום, אתן מקבלות ליווי מלא לאורך כל הדרך וכך גם אם אתן לא יכולות לעזוב כלל את הארץ, תוכלו לבצע את ההשקעה שלכן ללא כל חשש. החברה תסייע לכן למצוא נכסים המתאימים לסכומי ההשקעה שיש ברשותכן, תלווה אתכם לאורך הרכישה, תבצע את הרישום הנכון על פי חוקי האזור וכמובן, תנהל את הנכס באופן שוטף כולל איתור שוכרים או רוכשים במקרה של מכירה, תחזוקת הנכס ועוד.