מקודם

אנשי עסקים מבטיחים לשנת 2021

תוכן אינפורמטיבי מוגש מטעם שוש רוטנברג

88 שיתופים | 132 צפיות

תוכן אינפורמטיבי

יעל רון

מאמנת לשינוי דרך הגוף ומומחית לגמילה מעישון

יעל רון. צילום: בנימין אדם
יעל רון. צילום: בנימין אדם

קצת עלייך ועל הכשרתך המקצועית?

״בת 44,  גרושה פלוס אחד. רוח האדם, היא המניע שלי. עיבוד של תכנים אישיים בתודעה שבאים לידי ביטוי בתחושות הגוף, על גווניהם.  הם קובעים לאן נושבת הרוח ואת גורלנו. היא המפתח להגשמה עצמית, שגמילה מעישון היא הראשונה, בריאות, שמחה ואהבה.

הכשרתי המקצועית התחילה ברגע שהתחלתי לעשן בגיל 14, עברה דרך תהליך של התפתחות אישית ורוחנית מאז ועד היום ולעד. נקודת מפנה בגיל 25 בו נגמלתי מעישון לאחר עשור שחפיסה פלוס ניהלה אותי. נקודת מפנה נוספת בגיל 36 בו בחרתי להתמקצע באימון הגוף וגמילה מעישון, נקודה בזמן שכבר צברתי ניסיון רב באימון אישי וטיפול. זאת הדרך בה אני נגמלתי מעישון. דרך שבחרה בי.

בגיל 25 נטיית ליבי הובילה אותי לסלול הנחיה בבית הספר לאימון Landmark Education. לאחריו אימון הוליסטי במסלול הפילוסופיה של המטפיזיקה ואז אימון בשיטת סאטיה. במקביל הנחיית קבוצות במכון גישות. לימודים מקצועיים לצד תואר ראשון במדעי הרוח והחברה והסמכה בלשכת המאמנים ששם הפרמטרים להצטרף מחמירים.

המכנה המשותף הינו, עשיית טרנספורמציה כלומר שינוי ולידה מחדש  תוך הקשבה לעומק, לקיחת אחריות ושינוי בפרשנות האישית לאחת מעודכנת. הנ"ל יוצרות שינוי בתחושות הגוף שחוסמות גמילה ושייכות לעבר. התוצאה היא מציאות חדשה שגמילה מעישון היא חלק ממנה".

איזה שירותים את מעניקה ללקוחותייך?

"יצרתי סדנה מדהימה, שבה החוויה היא אישית, וכוללת ניקיון של תכנים חוסמים גמילה, וגם אנו מתחברים להעצמת הגוף. גם התכנים המוחצנים וגם  המופנמים שזוללי אנרגיה ואינם מאפשרים שחרור. הם הקלטת העבר והם ביטוי של התודעה הקולקטיבית והאישית שספגנו. כך נוצרת שפה מדויקת שיוצרת הדהוד של תדר מדויק של הגשמה בכלל וגמילה מעישון בפרט. שירות נוסף הינו אימון אישי אחד על אחד. ובימים אלו לקראת השקה של סדנה אינטרנטית. לאחר שנגמלתי סבלתי מבעיות בעיכול שהובילו אותי לפתרון אותו רכשתי כמקצוע. הוא טיפול בתזונה וניקוי רעלים, שבזכותם הבראתי. את כל הידע  הזה כיום אני מעבירה ללקוחותיי  כדי  לתמוך בתהליך ולהוביל להצלחתכם".

מי קהל היעד שלך?

"כל מי שרוצה להיגמל מעישון אחת ולתמיד, בה בראש פתוח ומתמסר לתהליך".

הישג אחד שאני גאה בו במיוחד?

"הגיעה אליי בחורה שרצתה 10% להיגמל כי צריך, ובסדנה זה עבר ל 100%. במפגש היה לה רגע מכונן שבו נגענו בלב העניין, תרתי משמע, והעדינות המתפרצת אפשרה לה לגעת בבפנוכו, בתכנים שאגרו מתח בגופה, השייכים לעבר, אל הבית בו גדלה, שגם היום משוכפלים בתאי גופה ומשאירים אותה עם מתח. לאחר השלמה שעשינו התפנתה לה אנרגיה אדירה וכמו יהלום מלוטש היא נגמלה מעישון ובהשראתה גם אימה וגם חברותיה. מדהים איך המציאות החיצונית שלה השתנתה. ומה שהיא יצרה. חשוב לי לצין שכאשר היא באה אליי היא לא חשבה על הקשר בין השניים. העניין הוא ליצור פניות ואנרגיה. וזה רק סיפור אחד מיני רבים שהמשותף הוא ראיית המציאות כפי שהיא, ניקיון פנימי שמוביל ללידה מחדש בעולם מדויק ומוגשם".

איך הקורונה משפיעה על אנשים לדעתך?

"השיטה שלי עובדת על המישור העמוק של קבלה עצמית, יצירת רוגע בגוף והאנרגיה הטובה והמטיבה שמתפרצת בגוף בעקבות כך כי יש לנו בית מרקחת שלם בתוך הגוף לרפא הכל ולהצליח. במפגש איתי מרחיבים את היכולת לנהל את הגוף ולהשתמש בכוחות הגלומים בתוכו להתגבר על איום ופחד, כמו הסיגריות וכמו הקורונה. ויפה שעה אחת קודם".

״כדי ליצר גמילה מעישון צריך לנקות את מה שזולל אנרגיה גם מהתודעה וגם מההשתקפות של זה בתחושות הגוף. התוצאה תהיה פניות וזמינות של אנרגיה טבעית המביאה לריפוי וגמילה לצמיתות״

אתר

תוכן אינפורמטיבי

עו"ד ענת אדר כפיר

שותפה מייסדת ובעלת פירמת עורכי הדין KR

עו"ד ענת אדר-כפיר. צילום: פרטי
עו"ד ענת אדר-כפיר. צילום: פרטי

קצת עלייך ועל הכשרתך המקצועית?

"בת 30. עו"ד, רעיה ואם. בעלת חברת עורכי דין, בוגרת תואר L.L.B  במשפטים ו-B.A במנהל עסקים. את לימודי המשפטים התחלתי בגיל 18 ובגיל 22 כבר הוסמכתי כעורכת דין. בהמשך כיהנתי כדירקטורית של חברות ציבוריות וכיועצת משפטית של חברות מסחריות, בסוף שנת 2014 הקמתי משרד עורכי דין עצמאי ומצליח יחד עם בעלי עו"ד לירן כפיר, אותו הכרתי בפקולטה למשפטים, ובשנה האחרונה חוויתי פריצה עסקית, במסגרתה הייתי שותפה לייסודה של פירמת עורכי הדין המובילה KR".

אלו שירותים את מעניקה לקהל לקוחותייך?

"ייסדתי את הפירמה במטרה להיות חוד החנית במתן שירותים משפטיים רב תחומיים ולהעניק ללקוחות הפירמה, קטנים וגדולים כאחד, מעטפת כללית של שירותים משפטיים החל מהקמת וליווי עסקים, ייצוג בפני ערכאות משפטיות, ועד ליצירת שיתופי פעולה שונים. השירותים הניתנים לקהל הלקוחות הינם מתן ייעוץ וליווי משפטי, תוך חשיבה 'מחוץ לקופסא', ומתן פתרונות יצירתיים עבור כל בעיה משפטית שעולה".

מה היתרונות הבולטים של העסק שלך, מי קהל היעד שלך?

"החברה מונה צוות של עשרות עורכי דין מקצועיים, נחושים ומנוסים שרואים בתחום התמחותם הייחודי 'דיני נפשות' של ממש, קהל היעד המגיע אלינו מגוון וחולש על כלל  גווני האוכלוסייה המבקשת קבלת ייעוץ משפטי במגוון תחומים רחב בעולם המשפט, החל מטיפול בתיקי נדל"ן, עובר לתיקי ליטיגציה מורכבים וכלה בתיקי מזונות ומשמורת רגישים.

בעיניי, מתן השירות הטוב ללקוח הינו ערך עליון עבורנו. אנחנו מנהלים כאן בפירמה מאות תיקים, וכל תיק מתנהל כאילו והיה התיק היחיד תחת ניהולנו. אנחנו עובדים תחת סטנדרטים מחמירים, בעקשנות חסרת פשרות ושילוב מופתי של סיעור מוחות יחד עם צוות עורכי דין מוביל ומנוסה".

הישג שאת גאה בו במיוחד? סיפור הצלחה?

"ישנם מספר הישגים משפטיים שאני גאה בהם במיוחד, הן ברמה האישית והן במסגרת ניהול  הפירמה, אשר באמתחתה הישגים משפטיים מרשימים במחלקות השונות. לאחרונה התקבל פס״ד לטובת חברת הזנק, שייצגתי במסגרת תביעת ענק של גניבת סוד מסחרי. לאחר ניהול הליך מורכב וארוך, הצלחתי להוכיח כי אכן  נעשה שימוש לא חוקי ב"סוד המסחרי", בסופו של דבר נפסק סך של 4 מיליון ₪  לטובת החברה שייצגתי".

מה ההחלטה הכי טובה שעשית כאשת עסקים?

"לצאת מאזור הנוחות שלי ולהקים חברת עורכי דין, מבלי לייחס חשיבות עליונה לסיכונים ולקושי הכרוכים בכך".

מה ה'אני מאמין' שלך להצלחה בקריירה?

״לפרוץ את גבולות אזורי הנוחות שלך, גם אם זה אומר לבצע פעולות 'שמפחידות' אותך, תוך אמונה בצדקת הדרך״.

טיפ חשוב להצלחה?

״הייו מחויבים! הצלחה כמעט לעולם אינה מגיעה בקלות. האנשים המוצלחים ביותר, הם האנשים המחויבים ביותר״.

"אנו מעניקים לכלל לקוחותינו שירות וליווי משפטי במגוון דיסציפלינות הנדרשים באופן שוטף במשק הישראלי.מעין “ONE STOP SHOP” של עולם המשפט. כל זאת תוך מתן פתרונות משפטיים יצירתיים, באמצעותם רמת השירות הגבוהה מביאה את לקוחותינו לשוב ולמסור בידינו את הטיפול בעניינים הרגישים להם מכל״

073-328-0055 | מייל | אתר | פייסבוק

תוכן אינפורמטיבי

ד"ר משה אמיר

בעל קליניקה לרפואה אסתטית

תקלוטים במרפאה. ד"ר אמיר משה. צילום: פרטי
תקלוטים במרפאה. ד"ר אמיר משה. צילום: פרטי

מוסיקת הטכנו הבוקעת מעמדת הדיג'יי במרפאתו של ד"ר אמיר משה (39), או מושיקו בשבילכם, לעיתים מרגשת את השכנים. אך, ללא ספק, הקליניקה לאסתטיקה שלו ברמת אביב ג', אשר מקירותיה ניבטות יצירות אמנות אלמותיות, היא הטרנד החם הבא.

ד"ר אמיר, המתעקש שיקראו לו בשמו מימי ילדותו בפרדס כץ, הוא חיית רשתות חברתיות וככזה, מינף את הכלי הדיגיטלי לכדי אומנות של ממש. "הרוב המוחלט של הנשים מגיע אלי דרך הפייסבוק והאינסטגרם. אם תרצי, סוג של ׳אסתטיקת האח הגדול׳. אנחנו משדרים בלייב את כל היום, מה שאני וצוות הרופאים שלי עושה״.

ד"ר מושיקו מכור לרפואה האסתטית. "בפשטות אני רואה את פיסול הפנים כאומנות. מבחינתי הגישה הינה הוליסטית. אני רואה את הפנים כמכלול של רקמות ואני מוזג לתוך הידע המדעי הנצבר, את האומן שבי". על מגמות עתידיות הוא אומר: "אני צופה שאיכות החומרים תלך ותשתפר, עם מינימום חומרים סינתטיים ומקסימום זמן תוצאה".

"הנשים המגיעות אליי לקליניקה רובן המוחלט מגיע דרך הרשתות החברתיות. הגילאים שלהן מאוד משתנים, אך כולן מחייכות, שמחות ומדליקות. הן מרגישות בטוחות מכיוון שהן רואות את העבודה שלי בשידור חי מתחילת הטיפול ועד לתוצאה ולתגובה האותנטית של המטופלת. זה מגיע למצב שכשאני פותח את הדלת ויוצא מחדר הטיפולים לחדר ההמתנה, הלקוחות מביטות בי ומרגישות שהן בעצם מכירות אותי ומכירות את המקום".

לדידו של ד"ר מושיקו, הרפואה האסתטית החדשה חייבת לענות על שלושה תנאים: שירות, חוויה ותוצאה, אחרת אין לה קיום.

"מטופלת שתיכנס אליי לקליניקה , ובמיוחד כזו שעקבה אחרי במדיה, מרגישה שהיא מגיעה למשפחה, היא סופגת את האווירה כבר בפתח הדלת." ואכן האווירה מקפיצה ומשמחת. מעבר לעמדת הדיג'יי, בה ד"ר מושיקו ושאר הרופאים מתקלטים כל אימת שיש להם הפסקה בין הטיפולים, ישנה גם ויקטוריה מקעקעת אוסטרית, בעלת ידי זהב וטעם אמנותי מיוחד במינו.

"הקליניקה שלי היא מוסיקלית, אוהבת, מחבקת ומזמינה את כולן. אפשר אף להתרגע בה בלגימת יין הילולים. אני מודה שיש קהל יעד שאני מפסיד בגלל ההתנהגות שלה".

GOOD VIBES ONLY אצל ד"ר מושיקו, זו לא סתם קלישאה, זו מציאות חיים. את התואר שלו ברפואה עשה ד"ר מושיקו בבולוניה איטליה. כאשר שב ארצה פנה להתמחות ברפואת עיניים, אך 5 חודשים לפני תום ההתמחות קם ועזב, גם אז הקשיב לפעימות לבו.

ד"ר אמיר משה בפעולה. צילום: פרטי
ד"ר אמיר משה בפעולה. צילום: פרטי

"הרגשתי שזה לא בשבילי לחיות את החיים פעם אחת כרופא עיניים, בזמן שהבנתי שאני אוהב ובעצם טוב באסתטיקה. חשבו אז שאני משוגע", הוא אומר ומוסיף: "עד היום הרבה יותר מעניין אותי להיות בן אדם מאשר רופא, אל תשכחי ששלושים שנה גדלתי בפרדס כץ. המטופלות שלי אוהבות שאני פשוט ועממי. כשהן קוראות לי מושיקו, אני יודע שהצלחתי להתחבר אליהן. כשאחלוף מהעולם הזה, אני רוצה שיגידו איזה בן אדם הוא היה, ולא איזה רופא הוא היה".

״הנשים המגיעות אליי לקליניקה רובן המוחלט מגיע דרך הרשתות החברתיות. הגילאים שלהן מאוד משתנים,אך כולן מחייכות, שמחות ומדליקות. הן מרגישות בטוחות מכיוון שהן רואות את העבודה שלי בשידור חי, מתחילת הטיפול ועד לתוצאה ולתגובה האותנטית של המטופלת״

משה ברזאני 3, תל אביב (קומה 2) | 052-9697639 | 052-9697639 | אתר | אינסטגרם

תוכן אינפורמטיבי

אילנה וייס

מייסדת מכללת וייס וקליניקת וייס

אילנה וייס. צילום: אינגריד אבשלום שיליאi
אילנה וייס. צילום: אינגריד אבשלום שיליאi

במה חברתך עוסקת ואילו שירותים היא מעניקה?

״אנו מכללה לריפוי מחלות ובעיות רגשיות, המכשירה מטפלים ומאמנים שפותחים קליניקה כבר בזמן ההכשרה עצמה, ובעלי קליניקות קיימות משפרים תוצאותיהם, בצורה מובהקת. בנוסף, יש לנו קליניקה מזה 15 שנה, שטיפלה בהצלחה באלפי מטופלים! השיטה מבוססת מדע וקיימת 50 שנה.

ספרי על השיטה שלך

"שיטתנו הינה נוירו-טכנולוגית שעושה שימוש במח ובמכשירים טכנולוגים על מנת למחוק אינפורמציה שלילית שגורמת למחלות, תקיעות בחיים, בעיות רגשיות, כגון: חרדות, פחדים, פוסט טראומה, ואפילו מבצעת שינויים בתחומי החיים השונים, ומובילה להשגת מטרות. קיימים מסלולי לימוד למטפלים ומאמנים, ובמקביל גם קורסים קצרים לקהל הרחב, לטיפול עצמי״.

מה היתרונות הבולטים של מכללת וייס לעומת מכללות אחרות?

״היתרון המשמעותי שלנו שאנו עוסקים במדע כאמצעי לשינוי החיים ולריפוי. כל מה שעלינו לעשות זה להפעיל יכולות מסוימות במח שנולדנו איתן, שלא נמצאות בשימוש יומיומי. איך להתחיל להשתמש במודעות ביכולות הללו, מלמדת מכללת וייס, בגישה ייחודית, המותאמת במיוחד לקהל הישראלי. אנו עובדים עם הרובד המדעי שהתגלה במאה הקודמת, ששמו 'אינפורמציה'.

המדענים שגילו רובד זה, ביניהם קלוד שאנון, מסבירים שזהו הרובד הכי עמוק שקיים, שממנו הכל מתחיל ומשפיע על חיי כולנו, וזה מתחיל מהפיזיקה הקוונטית ומשליך על המציאות הפיזית שאנו קולטים בחמשת החושים. לכן כאשר אנו כמטפלים רוצים לעשות שינוי עמוק ואמיתי שיחזיק מעמד ולא יחזור, עלינו לפעול ברובד הכי עמוק שיצר את הבעיה של המטופל שלנו (או הבעיה שלנו) מלכתחילה, ולגשת ישירות לרובד האינפורמציה שיצר את זה. תלמידנו לומדים איך לאבחן ברובד האינפורמציה, וכמובן איך לנטרל את זה על ידי מחיקת האינפורמציה השלילית, שהובילה לבעיה הזו מלכתחילה. יתרון הבולט הנוסף שעפ״י חוקי הפיזיקה, ׳אינפורמציה׳ ניתנת למחיקה וזאת להבדיל מאנרגיה וחומר, שכפופים לחוק שימור האנרגיה והחומר".

איך זה בא לידי ביטוי בעבודה בקליניקה?

"בקליניקה זה מתבטא בכך שכשמגיע מטופל עם מחלה או בעיה רגשית, אנו מאבחנים את מקור הבעיה ב׳אינפורמציה׳, יודעים בדיוק היכן זה יושב אצלו (בתת מודע או במודע או בגוף הפיזי או במחשבות או ברגשות, או גם וגם, ויש עוד רבדים נוספים שאנחנו בודקים). ואז כשמצאנו, מתחילים בסדרת טיפולים שמוחקת את היאינפורמציה׳ של המחלה או הבעיה הרגשית הזו. הסיבה שזה מגובה במדע, מסבירה מדוע הטיפולים שלנו עובדים ביעילות רבה, אפילו במצבים המורכבים או הקשים ביותר שאיתם מגיעים למטפל שלמד אצלנו״.

מה מאפיין את קהל היעד שמגיע אלייך למכללה?

״מטפלים ומאמנים אחראיים שמבינים שמוטלת עליהם האחריות לעזור ברמה היסודית והמקצועית ביותר שקיימת. מי שפונה אלינו מחפש את החתיכה שלימודיהם הקודמים לא השלימו, בשביל להפסיק לחוות תקיעות ואי ודאות בקליניקה שלהם״.

הישג שאת גאה בו במיוחד?

״גאה שתלמידיי יודעים לרפא טראומות, מחלות, להוציא אנשים מתקיעות במצבי חיים שונים וכל זאת ללא צורך ברקע מיוחד, אלא על ידי שימוש נכון במח ויכולותיו, יחד עם רובד ה׳אינפורמציה׳. שהם מודים לי כל יום על המהפך בחייהם וחיי מטופליהם, זהו ההישג המשמעותי בחיי״.

מה ההחלטה הכי טובה שעשית כאשת עסקים?

״שפתחתי את המכללה למרות שהזמן והנסיבות בזמנו נראו לא מתאימים״.

מה ה'אני מאמין' שלך להצלחה בקריירה?

״לקום לאחר נפילה. זה מה שמבדיל בין האנשים אשר יצליחו להשיג מטרותיהם לבין אלו שלא״.

האם להיות אשת קריירה בא לדעתך על חשבון משהו אחר?

״אני מאמינה שניתן למצוא את האיזון. הודות לשיטת ה׳אינפורמציה׳ אינני מפספסת דבר כיום, ואני נהנית משני העולמות״.

״הדרך העמוקה, המקצועית והמשולבת, שמכללת וייס היחידה בארץ (ובעולם) מציעה תחת קורת גג אחת. שיטה שמשלבתבין כל תחומי הטיפול, ריפוי, אימון והישגיות, שמביאים לתוצאות הטובות והמהירות שהקדמה המדעית והטכנולוגית וחקר המוח,הנפש והרפואה היום מציעים״

054-5422844 | מייל | אתר | פייסבוק

תוכן אינפורמטיבי

סיון מצויינים

אמנית בתים ובעלת משרד בוטיק לאדריכלות ולעיצוב סביבת חיים. חיה ויוצרת במושב גיאה, ישוב כפרי ליד אשקלון

ספרי קצת עלייך ועל הכשרתך המקצועית?

״נפלה בחיקי הזכות ליצור לאנשים את סביבת החיים שלהם. כל פרויקט הינו מסע חדש, מסע שיהפוך ליצירה שתמשיך להדהד ותשפיע על חיי הדיירים שנים רבות. אני כל פעם נפעמת מחדש שאני זוכה למלא את התפקיד הזה עבורם. העיצוב שלי מביא לידי ביטוי גם את מי שאני  ואת מה שעברתי. בנוסף לאדריכלות, יש לי תואר באמנות פלסטית. אני אמא לארבעה ילדים, גרתי ארבע שנים באפריקה, ואני ממשיכה לאסוף השראה במסעות עיצוב בעולם. היכולות, הנסיון וההבנה האסתטית שפיתחתי לאורך הדרך, כולם מהווים רקע לתכנון שלי".

איך את מגדירה את עצמך?

"אני מגדירה את עצמי 'אמנית בתים' – אמנות שמתבטאת ביכולת לשלב אין ספור פרמטרים לכדי יצירה של מבנה שיקרא בית: את הרצונות והצרכים של הלקוחות, הויז'ן הייחודי שאני מפתחת בכל בית ביחד איתם, תכנון זרימה נכונה בחלל, ניצול כל היתרונות הטבעיים של המגרש – כיווני שמש, רוח וכמובן הנוף והמיקום אליו הבית יפנה. הדרך חשובה לי מאוד, ולא רק התוצאה. זה יתבטא בדברים רבים. אני, למשל, לא אגביל את כמות הסקיצות לתכנון מתוך הבנה שגם הלקוחות מתפתחים לאורך התהליך ולפעמים מבינים שהדברים שהגדירו בתחילת הדרך לא יהיו מדוייקים מספיק עבורם, ואני איתם.

זה יתבטא גם בדברים הכי קטנים, כמו הסיוע של מנהלת המשרד בכל הבירוקרטיות הדרושות, כדי שנוכל ליהנות מהתהליך. המטרה שלנו משותפת, ליצור את הבית המושלם שיהיה כיף לחיות בו״.

תארי פרויקט החלומות שלך

״אולי זה ישמע קלישאתי, אך כל בית הינו הגשמת חלום. הייתי רוצה גם לתכנן מתחם שלם עם אותם עקרונות התכנון והזרימה שפיתחתי. מתחם נכון יאפשר לקהילה שלמה לפרוח, וזו תהיה שליחות אמיתית עבורי לאפשר את זה״.

דמות שמעוררת בך השראה?

"Enrique Zozaya. אדריכל מקסיקני שגיליתי לאחרונה. פרוייקטים מעניינים שמשלבים עיצוב מקסיקני מסורתי עם אדריכלות מודרנית".

טיפים לתהליך התכנון הנכון?

• להשקיע מאמץ בחשיבה מהו בית חלומותנו. מה היינו רוצים להרגיש בבית? זה הבסיס, ומכאן מתחילים לפרט את כל מה שיכיל.

• לתכנן גם את הזרימה בחלל ולא רק את הויזואליות שלו. בית עם זרימה מעגלית, למשל, מוסיף תנועה מיוחדת והתחושה בו תרגיש מרווחת בהרבה מגודלו האמיתי.

• מהן המגבלות התכנוניות? מהן הבעיות שצריך לפתור? התמקדו בהן. מנסיוני, עם חשיבה טובה ויצירתית, יתכן מאוד שדווקא הן אלה שיהפכו את הבית למיוחד ומעניין.

• אופנה מתחלפת. איכות תוערך לנצח!

״אין גאה ממני כשאנשים מספרים לי שהאווירה במשפחה נשתנתה לטובה עקב המעבר לבית החדש״

מושב גיאה 212, חוף אשקלון | 054-474-9332 | מייל | פייסבוק

תוכן אינפורמטיבי

קסם כהן

מובילת טרנדים בעולם האסתטיקה. קוסמטיקאית למעלה מעשור, בעלת מרכז לטיפולי יופי בטכנולוגיות מתקדמות להשגת
עור פנים זוהר וטבעי

מעט אודותייך

"אני קסם כהן, קוסמטיקאית בעלת מרכז לטיפולי קוסמטיקה מתקדמים כעשור, המרכז שלי מציע  מגוון נרחב של טיפולים קוסמטיים חדשניים ומתקדמים. בגיל 20 עברתי חוויה לא נעימה בעולם הדוגמנות ופרשתי. היה לי ברור שאתעסק בתחום שאוכל לעזור לאנשים. התחברתי לתחום הקוסמטיקה רפואית והרפואה המשלימה. תאמתי פגישות ב-2 בתי ספר מובילים בתחום, נסעתי למרכז 4 פעמים בשבוע ללימודים, בנוסף, עברתי השתלמויות אצל מרכזי קוסמטיקה ואף עברתי הדרכות אצל רופאים. שאבתי מידע רב כדי להיות הטובה ביותר. העשרתי עצמי בקורסי כימיה באוניברסיטה, חשוב היה לי לדעת ממה מורכבים החומרים לפני שאני אניחם על פני המטופלות״.

מהן שיטות הטיפול בקליניקה?

״בקליניקה קיימים מגוון טיפולים נרחב: כשלקוחה מגיעה בפעם הראשונה,  היא עוברת אבחון מקיף, והתאמה של טיפול בצורה הכי מדוייקת עבורה. אין אצלי טיפול מובנה, תוך כדי הטיפול אני בונה אותו, יש מגוון אפשרויות״.

מה מייחד את השירות שאת מעניקה ללקוחותייך?

״הקליניקה שלי מתמחה בכל סוגי בעיות העור. אני תמיד דואגת להוביל בתחם הקוסמטיקה או באם רכישת מיכשור מתקדם ביותר, וחומרים מהמובילים בעולם. יש לי סדרות חומרים משלי, שפותחו במעבדות הטובות ביותר ועל פי נוסחאות שפיתחתי,  הנותן מענה לכל בעיות העור״.

טיפולים מיוחדים המתבצעים בקליניקה:

1. פרקשונל RF:

"טכנולוגיה רפואית מהמובילות בעולם, כי אצלי אין פשרות ואני מכורה לשילובי טכנולוגיות. טיפול יחודי ב-פרקשונל RF, מחטים הגולשים לעור ומשדרים RF הטיפול גורם למיצוק, החלקת קמטים והחלקת צלקות, מעודד יצור של קולגן והגברת יצור החומצה ההיאלורונית הטבעית שלנו. טובי הרופאים בארץ ובעולם מכורים לטכנולוגיה זו ואני יחד איתם".

2. הבהרת כתמים: טיפול בשיטה ייחודית לקסם, המשלב מגוון טכנולוגיות בקליניקה לצד סדרת התכשירים הייחודים והחדשניים של קסם כהן, להמשך טיפול בבית.

״בקליניקה שלי אני שמה דגש על שירות אדיב וחם, הניתן באווירה משפחתית נעימה ונינוחה, ומאמינה שבדרך להיות יפה יותר, לא רק שאין לך צורך לסבול, אלא אפשר (ורצוי!) גם ליהנות".

טיפים לשמירה על עור בריא ויפה

1. שתו הרבה מים, גופנו מורכב ברובו ממים, שתיה מרובה גורמת לחילוף חומרים טוב יותר.

2. השתמשו בחומרים פעילים המותאמים עבורכם באופן אישי על ידי בעל מקצוע: החומצות גורמות לתחלופה יום יומית של תאים, לחידוש העור, אנטי איג׳ינג, הבהרה, ועוד.

3. גוף – נפש זה אחד. לדעת שכל מה שאנחנו עוברים משפיע עלינו ועל עור הפנים שלנו.

4. נשמו נשימות עמוקות,  אני ממליצה מאוד לעשות פעילות גופנית.

5. חשוב! הימנעו ככל האפשר מהשמש ומרחו מקדם בעל הגנה גבוהה.

״כל אישה שחשוב לה לשמור על עורה, צריכה להתחיל לטפל בו מגיל צעיר. 25 הינו זמן מעולה לעשות טיפול פעם בחודשיים שלושה, מגיל 30 מומלץ פעם בחודש להגיע למכון לטיפול פנים: חומצות וטכנולוגיות מתקדמות, שנותנות מענה למצבי עור שונים שניתן למנוע עימם את הזדקנות העור״

הרב צבאן 82/12, נתיבות | 054-6941651 | פייסבוק | אינסטגרם

תוכן אינפורמטיבי

קאטי ויוראנו

מעצבת פנים, תכנון ועיצוב דירות ובתים פרטיים, משרדים וחללים מסחריים

מתוך העבודות של קאטי ויוראנו. צילום פרויקטים: שי אפשטיין
מתוך העבודות של קאטי ויוראנו. צילום פרויקטים: שי אפשטיין

ספרי לנו מעט על הכשרתך מקצועית?

"מסלול חיי הוביל אותי באופן טבעי למקום שבו כישרונותיי ותשוקותיי לפרטים ועיצוב עלו וצפו בכל תחנה מחדש. שנים רבות עבדתי כתקציבאית ומפיקת אירועים, ולאחר שנים של מחמאות רבות מהסביבה, נרשמתי לפני כ-10 שנים ללימודי עיצוב פנים במכללת "אולטימה," של מרכז הבנייה הישראלי. תחום העיצוב כמו גם תחום האירועים, מצריך ראייה מרחבית, דיוק בפרטים ומתן תשומת לב למספר תהליכים במקביל. אני מעצבת בית של אנשים וחשוב לי, ביחד עם לקוחותיי, להגשים את צרכיהם ורצונותיהם, תוך התחשבות בפונקציונלי ונוח. אני מאמינה בעיצוב נקי המשרת אותנו, שאינו כפוף לטרנדים וגחמות של השוק, אלא בית המשרת אותנו לשנים רבות והעומד במבחן הזמן״.

מה יחסך לשילוב בין חומרים? מהו עיצוב מוצלח? האם יש נוסחה אחידה?

״אני אוהבת לעבוד עם חומרים וצבעים טבעיים, בקווים גאומטריים ברורים ונקיים, וליצור עימם בית מכיל ואווירה הרמונית, גם בחיי היום יום הסואנים. שילוב בין חומרים, סגנונות וצבעים יוצרים חלל מיוחד בעל סגנון ואווירה מותאמת אישית. העיצוב מותאם באופן מלא לצרכים של הלקוח ומביא לידי ביטוי את האופי האישי של הדיירים תוך שימת דגש לכל פרט ומציאת פתרונות בהתאמה אישית. ביתנו אמור לשרת את החיים עצמם, ואהבתי הגדולה הינה לפצח ולהתאים חללים מאתגרים ללקוח, ומתן נקודת מבט שונה מהמתבקשת״.

מה מהווה עבורך מקור להשראה?

״ההשראה שלי מגיעה מכל מקום אפשרי, טיולים בעולם, מחוזות ילדותי מקולומביה, פינטרסט, מגזינים, ים, וכמעט כל דבר…הגישה המנחה שלי, הינה, שהבית משקף את דייריו  ומכיל אותם, את התמונות, האוספים וחייהם״.

מה מיוחד בשירות שאת מעניקה לקהל לקוחותייך?

״אני עובדת בשיתוף מלא וצמוד עם לקוחותיי ובעלי המקצוע ומציעה אמירה עיצובית מדויקת ובעלת אופי. במהלך העבודה מתערבבים צבעים, חומרים, אוירה ויצירה, כל זאת, תוך דגש  וירידה לפרטים הקטנים והתחשבות בפרקטיקה וביישום מוקפד ומהודק. בתהליך התכנון, חשוב לי להכיר את השטח, להבין את הנתונים, להקשיב לרצון ולצרכי הלקוח, לבדוק חלופות ולפתח את הנכונה והמתאימה ביותר. התהליך הינו צמוד מתחילת הפרויקט ועד סופו, וכולל גיבוש קונספט, תכנון, הוצאת תכניות לביצוע הכוללות תוכניות הריסה ובנייה, חשמל, תאורה, אינסטלציה, מ"א, נגרות ועוד. בחירת חומרים ואביזרים, ריהוט, תאורה וצבעים, ליווי ופיקוח בשטח מתחילת הפרויקט ועד סופו, וכן מתן פתרונות מקצועיים. תכנון ועיצוב פנים הוא היכולת לחבר בין המציאות לחלום, בין הפנים לחוץ, ובין הפרטים הקטנים ליצירת השלם, החיבור הטוב ביותר מתקיים כאשר נוצר דיאלוג פורה בין המעצב ללקוח, ולכן יצירה של בית מרגשת ומאתגרת כל פעם מחדש״.

מה גורם לך אושר וסיפוק בעבודה?

״כשאני משיגה עבור לקוחותיי תוצאות מרשימות, וזוכה לראות את החיוך על פניהם, אין מאושרת ממני. תחושת הסיפוק אדירה, זו זכות גדולה. כל פרויקט גורם לי אושר גדול. אושר וסיפוק הם חלק בלתי נפרד מהצלחות״.

טיפים חשובים לעיצוב הבית:

• שימוש מדוייק בתאורה, הינו חלק מרכזי.
• בחוויית חלל.
• בית  מעוצב טוב הוא בית עם תכנון פונקציונלי
• עם פתרונות אחסון יצירתיים.
• להשקיע מחשבה עד לטאצ׳ אפ האחרון.
• ולהוסיף פריטים לנשמה כמו אמנות, צמחיה וטקסטיל.

בתהליך התכנון, חשוב לי להכיר את השטח, להבין את הנתונים, להקשיב לרצון ולצרכי הלקוח, לבדוק חלופות ולפתח את הנכונה והמתאימה ביותר. הליווי הינו צמוד מתחילת הפרויקט ועד סופו, וכולל גיבוש קונספט, תכנון, הוצאת תכניות לביצוע, בחירת חומרים ואביזרים, ריהוט, תאורה וצבעים, ליווי ופיקוח בשטח מתחילת הפרויקט ועד סופו.

054-8089669 | מייל | אתר | אינסטגרם

תוכן אינפורמטיבי

ד"ר דוד חן

אבחון וטיפול חדשניים במחלות ורידים ועורקים, דליות רגליים ללא ניתוח, מניעת אירוע מוחי טיפול בעורקי הרגליים

ד"ר דוד חן. צילום: עמיר צוק
ד"ר דוד חן. צילום: עמיר צוק

ד"ר דוד חן הינו מומחה לכלי דם. הוא משמש כסגן מנהל המחלקה לניתוחי כלי דם בביה״ח אסף הרופא. ד"ר חן בוגר ביה״ס לרפואה ע"ש סאקלר באוניברסיטת תל אביב, התמחה בכירורגיה כללית בביה״ח איכילוב, והתמחות נוספת בכירורגיית כלי דם בביה״ח Charring Croos בלונדון. עד לפני שנה מרפאתו הייתה במדיקל סנטר בהרצליה, ועתה מקבל ד״ר חן מטופלים במרפאת המומחים במרחק 200 מטר מהמדיקל סנטר. האבחונים והטיפולים השונים, ממומנים ע״י קופות החולים והביטוחים הפרטיים.

במסגרת זו ניתן לבצע במכון הדם אבחון הפרעות ומחלות בכלי הדם, כמו מחלות עורקי הצוואר (Carotid) ומחלות כלי דם פריפריים (סוכרת, טרשת עורקים ומחלת Buerger). וכן אבחון הפרעות במערכת הוורידית, כמו אי-ספיקה ורידית, פקקת ורידים עמוקה (DVT), מחלות וזוספסטיות, כגון: מחלת Raynaud.

המטרה: טיפול בדליות הרגליים ללא ניתוח!
האמצעי: הטרשה ורידית מונחית אולטרה-סאונד. Ultrasound-guided Sclerotherapy.

דליות ברגליים, בעיה מוכרת המטרידה רבים מאיתנו, או ליתר דיוק רבות מאיתנו (אחרי הריונות / עמידה ממושכת). חשוב לדעת כי הצורך בטיפול בדליות הרגליים אינו רק אסתטי, שכן לאחר שלב השינויים הנראים לעין בעור, עלולים להופיע כיבים (פצעים בקרסוליים שעלולים לגדול, ועם הזמן גם להזדהם.

איך זה עובד?

בעשור האחרון הונהגה שיטה חדשה, בטוחה ונוחה לטיפול בדליות הרגלים: הטרשה ורידית מונחית אולטרה-סאונד, לה יתרונות ברורים: אין צורך בניתוח, אין צלקות, אין זמן החלמה. הטיפול מתבצע במרפאה, ומבוסס על הזרקת קצף של תמיסת Polidocanol לתוך וריד דליתי במשך כ – 15 דקות. החומר גורם לדלקת כימית של האינטימה הדופן הפנימי של הווריד, לחסימתו ולהיעלמותו תוך מספר שבועות. לאחר מכן נדרשת חבישה אלסטית ליומיים, כאשר בדרך כלל נזקקים המטופלים לעוד 2-3 פגישות של כחצי שעה כל אחת, עד לחסימה כוללת של הווריד המטופל.

האם ייתכנו תופעות לוואי?

הטיפול מבוצע קרוב לעשור ונמצא בטוח ויעיל, עם פחות מ-1% סיבוכים קשים. תופעות לוואי קלות: עקצוץ, רגישות מקומית בוריד שמתקשה ומתרכך תוך 3-4 חודשים, ולעיתים ישנה פגמנטציה לאורך הוריד לכמה חודשים.

עד כמה זה יעיל? האם הדליות חוזרות?

טווח חסימת הורידים המתבצעת באמצעות טיפול זה, עומד על  87%. אצל נשים העובדות בעמידה או לאחר הריון נוסף תיתכן חזרת הדליות בשיעור  5%-8% בתוך כחמש שנים. במקרה זה מקבלות המטופלות אחריות לחמש שנים.

ומה קורה אחרי הטיפול?

הטיפול מאפשר המשך נוכחות בעבודה, עם תופעות לוואי וסיכון נמוכים ביותר. לעיתים יש צורך בתרופות נגד כאבים או בתרופות כגון Voltaren, למספר ימים.

״הטיפול מתבצע במרפאה, ומבוסס על הזרקת קצף של תמיסת Polidocanol לתוך וריד דלייתי כ-15 דקות. החומר גורם לדלקת כימית של הדופן הפנימית של הווריד, לחסימתו ולהיעלמותו בתוך שבועות מספר שבועות״

המטרה: מניעת אירוע מוחי.
האמצעי: בדיקה באורך כ-10 דקות ובמידת הצורך טיפול מונע בעורקי הצוואר.

בעוד שהמודעות לסימנים לאירוע לבבי גבוהה מאד, המודעות לסימניו המוקדמים של אירוע מוחי קטנה בהרבה, אף שהם מובהקים לא פחות: חוסר תחושה ביד, נימול בשפתיים או ברגליים שגם אם חולפים זמנית, מהווים סימני אזהרה שיש להתייחס אליהם בכובד ראש.

אם חוויתם אחד או יותר מהסימנים הנ"ל, בדיקת מרפאה פשוטה בת כ-10 דקות, יכולה להצילכם מאירוע מוחי. כ-70% מהאירועים המוחיים מתרחשים כתוצאה מרבדים טרשתיים בעורקי הצוואר – האחראיים על אספקת הדם למוח. בנקודת פיצול העורק (למוח ולפנים) נוצרת זרימה מערבולתית, העלולה לנתק חלקים מהרובד הטרשתי שנוצר במקום, משם הדרך למוח קצרה. ככל שהחלק המתנתק מהרובד גדול יותר, הפגיעה במוח גדולה יותר. אירוע מוחי קל (שאורכו עד 24 שעות) מתאפיין בתחושת שיתוק, קור, או חוסר תחושה בחצי גוף. אם האירוע המוחי בצד שמאל, הוא יהא מלווה גם בהפרעה בדיבור (דוד המלך הבחין כי אם חווים חוסר תחושה ביד ימין, הרי שהפגיעה היא בצד שמאל של המוח, שם נמצא מרכז הדיבור ומכאן נשבע: "אם אשכחך ירושלים תשכח ימיני, תדבק לשוני לחיכי אם לא אזכרכי.."). סימנים מקדימים אלה קורים, לרוב, בקרב אנשים הסובלים מעודף שומנים בדם, מחלות כלי דם ולב, יתר לחץ דם וסכרת. אלה, כדאי לדעת, הבסיס והיסוד לאירוע מוחי.

הבדיקה שתמנע אירוע מוחי

לאנשים הנמצאים בקבוצת סיכון זו, מומלץ לבצע את בדיקת ה-דופלקס (דופלר + אולטראסאונד) שתראה מהי מידת היצרות העורק. אם נמצאת בבדיקה חסימה של למעלה מ-70% מהעורק, בחולה שכבר פיתח אירוע מוחי קל, הסיכוי להתפתחות אירוע מוחי מלא שתוצאותיו שיתוק מלא בתוך שנתיים, עומד על 22% (!).

מהו הטיפול לאחר הממצאים?

הטיפול ברובד טרשתי מתבצע לרוב על ידי חומרים נוגדי קרישה או מדללי דם. במידה ונמצא כי ההיצרות עומדת על למעלה מ-70% יש לטפל מיידית בבעיה.

טיפול זה מתבצע כך:

1. ניתוח בהרדמה מקומית במהלכו חושפים ומנקים את הטרשת וסוגרים את העורק בטלאי.
2. על ידי סטנט (STENT, תומכן) שתפקידו להרחיב עורק מוצר ולשמור שיישאר פתוח.

מהו הסיכון בטיפולים אלה?

הסיכון לפתח אירוע מוחי בשיטות הפולשניות הוא כ-2.5%, לעומת 22% לפתח אירוע מוחי באם לא יבוצע הטיפול. כך שהסיכון מול הסיכוי, ברור מאליו.

״ד״ר דוד חן פיתח ניתוח כלי דם כאשר המערכת העורקית חסומה לחלוטין. הוא מביא דם מחומצן דרך המערכת הורידית השטחית. במקרים בודדים, שיטה זו יכולה למנוע כריתת רגל. רצוי לפנות לד״ר דויד חן כדי להעריך האם ניתוח כזה מתאים למקרים אלו״

דוד חן מומחה לכירורגיה כלי דם | מרפאת מומחים בנין הצוק, אלי לנדאו 12, הרצליה פיתוח  | 03-6555882 | אסותא ראשל״צ – חומה 14 מול קניון הזהב | 6474* | אילת מרפאות התמר | 08-6247511

תוכן אינפורמטיבי

צילה כהן

בעלת קליניקה ״סגולה״ – המרכז לטיפול אלטרנטיבי

צילה כהן. צילום: שי קדם
צילה כהן. צילום: שי קדם

קצת עליי

"צילה כהן, מנהלת המרכז לטיפול אלטרנטיבי, מרכז טיפולים ׳סגולה׳, מכיל צוות מטפלים מקצועיים בתחומי הרפואה המשלימה ורפואת הנפש. מטפלים, מתבגרים ובוגרים, משלבים מספר תחומי טיפול בו זמנית, ויוצרים שלמות טיפולית. לפני כ-25 שנים הריתי ועקב סיבוך שקעתי בתרדמת למשך חודשיים, במהלך התרדמת ראיתי מלאכים סגולים מטפלים בי. ראיתי את הרופאים לבושים בסגול ואני קראתי להם מלאכים כי שמרו עליי. מאז ועד היום מלווים אותי בריפוי המטופלים שבאים אליי, הזמן רץ וילדיי כבר בגיל 25.

מזה שני עשורים אני חוקרת, לומדת כל חומר ומידע שמגיע לידיי, בדרכי בעולם הרוחני, והפכתי למטפלת מוכשרת המתמחה בתחום הכאב, בצורה יוצאת דופן ובעלת יכולת לאתר ולהפיג כאב באמצעות ידיי. לאחר שצברתי ידע רב, אני מטפלת במגוון בעיות פיזיות ורגשיות, מומחית בכאב ומטפלת בשני תחומים עיקריים: טיפול במגע, עיסוי רפואי, מגוון סוגי מסאג', טיפול באבנים חמות, כוסות רוח, נר הופי, רייקי, קוסמטיקה טבעית, ניקוז לימפטי.

התחום השני הוא טיפול שילובים: (ללא מגע) – טיפולי ביוארגונומי, שילובי מוח אחד, מגע בריאות, פרחי באך, קנסיולוגיה, קריסטלים ואבנים, תזונה, תוספי מזון מיוחדים על ידי פטריות וצמחי מרפא, דמיון מודרך, ועוד".

איך התחלת דרכך המקצועית?

״ב-1994 הייתי הרה עם תאומים, כשבחודש שביעי חשתי לא בטוב, פוניתי לטיפול בבי״ח, שם קיבלתי בשורה ששינתה את חיי. הרופאים הודיעו שאין לי סיכוי לחיות, ויילדו  אותי על מנת להציל את התאומים שבבטני. הם נולדו בשלום והועברו לאינקובטור, ואני הועברתי לטיפול נמרץ, שם שהיתי בין חיים למוות, חודשיים ימים״.

מה מבדל אותך ממתחרייך?

״אני מטפלת מוסמכת כ-23 שנים, מתמחה בטיפולים אלטרנטיביים, במגוון של כלים ושיטות. טיפול נכון ברפואה אלטרנטיבית יכול למנוע מחלות רבות ומצבים פיזיים ונפשיים, שמטופלים בדרך כלל ברפואה הקונבנציונלית, בתרופות שעוזרות בתסמינים, אך לאורך הזמן פוגעות בחלקים שונים בגופנו. התמחותי בעיקר בתחום הכאב – פנימי וחיצוני באמצעות שיטות שונות, ובנוסף התמודדות עם עומס, הפרעות שינה, חרדה, דיכאון, לחץ נפשי, עיסויים שונים, רפלקסולוגיה ועוד״.

הסבירי לנו מהו טיפול הוליסטי?

״טיפול זה מתייחס לאדם כ'שלם', כלומר, טיפול הוליסטי מתייחס באופן עקבי לכמה היבטים של האדם: הגוף, הרגש, אופן החשיבה ואף הסביבה העוטפת את המטופל. זאת, בניגוד לרפואה המערבית, המתייחסת פעמים רבות אך ורק לתפקודו של המטופל או לאיבר הפגוע. במסגרת טיפול הוליסטי מושם דגש רב על אורח חיים בריא, אכילה נכונה, פעילות גופנית, שינה, הימנעות ממצבי לחץ שונים וכד׳. טיפול הוליסטי מושתת בעיקרו על יסודות פילוסופיים עתיקים במיוחד, עוד מתקופת אפלטון, המאמינים כי ריפוי אמיתי הינו ריפוי של גוף ונפש יחדיו. יסודות אלו זכו להתנגדויות רבות במהלך השנים, עד לשלהי המאה העשרים, אז גילו שוב את יתרונותיו הרבים של טיפול הוליסטי זה״.

האם כל הלקוחות מקבלים את אותו טיפול?

"אין שבלונה קבועה לטיפול שלי. כל מטופל אינדיבידואל, ולכל מטופל אתאים טיפול שיתאים לו. אני פועלת בעיקר מהרגש.. מנתחת את המקרה ממנו סובל המטופל לפי מה שאני קוראת בין השורות… איני עובדת רק לפי הרציונל כי אני מאמינה שהחיבור שלי לעולם הלא קונבנציונאלי, אינו במקרה, ואני מאמינה בו הרבה יותר מלפתור בעיות בעזרת משככי כאבים כימיים".

החלטה משנה חיים שקבלת?

״במהלך האשפוז סבלתי מהזיות וכשהתחלתי להתאושש, ניסיתי להבין את המשמעות של מה שראיתי בדמיוני באותה תקופה. כך למעשה הגעתי ללימודי רפואה אלטרנטיבית. זוהי החלטה משנה חיים, כי קודם לכן עסקתי בהנדסת חשמל״.

סיפורי הצלחה?

״רופאת שיניים במקצועה הגיעה לקליניקה שלי והתלוננה שהיא סובלת מכאבים שמלווים אותה תקופה לא מבוטלת, לאחר אבחון קונבנציונלי שערכה, התגלה כי היא סובלת מפרקינסון: מחלה נוירולוגית קשה שגורמת לפגיעה הדרגתית בתנועות הגוף. תסמיני המרכזיים הינם: רעד, קשיון שרירים ותנועה איטית. המחלה נגרמת מפגיעה בתאים במוח שמייצרים חומר הנקרא דופמין. תסמינים של פרקינסון מתפתחים בהדרגתיות. בתחילה לא מבחינים בהם, ובהמשך מתקדמים וגורמים למטופל למגבלה תפקודית קשה. מחלה כרונית שהולכת ומחריפה באיטיות.  אני טיפלתי בה בעזרת מוצרים מ -חברת FOHOW (תוספי מזון  מותאמים אישית, חליטות תה ועוד) השיפור היה משמעותי. את הפרקינסון לא היה ניתן להעליםֿ, אך חל שיפור משמעותי וחייה השתנו לטובה״.

הבטן מנסה לומר לנו משהו?

"הרפואה האלטרנטיבית דוגלת בקביעת העובדה כי המוח והמעיים שווים. רבים אינם יודעים זאת, אך במקביל למערכת העצבים הראשית, קיימת בגופנו מערכת עצבים משנית, שכל תפקידה לנהל את פעילות העיכול. בכל חלקי הגוף אמנם קיימים עצבים, אך אלה שבמעיים נמצאים שם במאות מיליונים יותר מאשר בחוט השדרה עצמו, והם מתנהלים באופן עצמאי יחסית למערכת העצבים הראשית, זו שבמוח. ניהול העיכול הוא ג'וב סיזיפי בפני עצמו, "מכיוון שלמערכת העצבים המעית ולמוח יש מאפיינים משותפים, כמו ריכוז נוירונים גבוה וכימיקלים דומים, המוח הקטן משמש מראה למוח שבגולגולת. שינויים כימיים שמשפיעים על המוח עשויים להשפיע גם על הבטן. ולכן, לא פלא שתרופות שנועדו ליצור שינויים כימיים במוח (משככי כאבים למשל) לעתים קרובות מעוררים בעיות בעיכול.

כך מתקיים בין הראש והבטן החוק של  הכלים השלובים: כשאנו באיזון במערכת אחת  גם השנייה מאוזנת, ואילו הפרה באחת מהמערכות, מתרגמת להפרעה באחרת".

צילה כהן | 052-2429732

תוכן אינפורמטיבי

דניאל דניאלי

בוטיק להסרת שיער וטיפולי אסתטיקה חדשניים

דניאל דניאלי. צילום אישי
דניאל דניאלי. צילום אישי

אודותיי ואודות הכשרתי:

״עבדתי במעבדות בבית החולים 'העמק'. מהר הבנתי שזה לא מה שייחלתי לו. משפחתי נתנה לי את האפשרות לטוס להתאוורר באירופה. שם פגשתי את העולם הגדול, את הזוהר והיופי, ומיד נמשכתי לעולם הביוטי והאסתטיקה. בשובי החלטתי לעסוק בתחום האסתטיקה. הגעתי לקליניקת ד״ר רודניצקי (רופא לאסתטיקה), שם הבנתי שזה התחום שאליו אני נמשכת, והבאתי תוצאות מדהימות למרפאה.

אצלו למדתי את כל כישוריי התחום: בטיפולי הסרות שיער בלייזר, הן בטיפולי אסתטיקה והן בטיפולי נימים ברגליים. ההצלחה הייתה מסחררת. משם התקדמתי לחברת care – שירותי רפואה, ולאחר מכן עברתי לאמריקן לייזר. שם הייתי ניהלתי מספר תחומים ואף ייעצתי. באמריקן לייזר רכשתי הרבה כלים. פגשתי עשרות לקוחות במהלך השנים, ועיקר דבריהם אליי היו, שהייעוד שלי להיות עצמאית, בעלת קליניקה פרטית, שבו כל כישוריי יתרכזו במקום אחד, ושיוטבע חותמי בניהול הקליניקה".

רגע משמעותי בקריירה שלך?

"אחת התפניות הנחרצות בחיי הינה, משבר הקורונה, המתרחש בארץ ובעולם, תקופה זו שינתה המון בחשיבתי,  קיבלתי תעוזה, והחשש שלי הפך לדחף, בתקופה זו הבנתי שעליי להגשים את חלומי הגדול לפתוח קליניקה משלי. אבי ז״ל, נפטר לפני כשנה, ועוד כשהיה חולה לחץ עליי להגשים את החלום שלי. כשאמי ז״ל נפטרה זה עתה, כאבי העז לווה באומץ וחיזוק ממנה, לחלום, להעז ולהגשים! החלטתי להפרד מאמריקן לייזר, ופניי קדימה בדרך החדשה שלי״.

מה מבדל את הקליניקה שלי מקליניקות אחרות?

״הקליניקה שלי ברמת שירות גבוהה ביותר, אווירה חמה ומקצועית, כל מטופל/ת אצלי במקום הראשון. המטופלים מרגישים שיש להם מענה מהיר, זמן אישי, אין המתנה, עובדים בכל הכח, שכל  אחד ירגיש שהוא ראשון בתור, והכי חשוב אצלי מקבלים תוצאות המדברות בעד עצמן!״.

מה הם סוגי הטיפולים המוצעים לקהל לקוחותייך:

״בקליניקה מכשור לייזר בטכנולוגיה הכי חדשנית לטיפולי פנים מתקדמים, אפילציה – במכשור המתקדם ביותר ובזמן טיפול קצר, שלושה טיפולים בלבד ותוצאה של  95 אחוז. הטיפולים שלי מתאימים לכל גווני העור כולל עור כהה,  ברמת בטיחות של אפס כוויות. המכשור סוחף הצלחה מסחררת בארה״ב, אירופה והודו, ומתאים לילדים מגיל 12 ומעלה״.

מהו טיפול הדגל שלך?

״טיפול הדגל שלי מתחיל מהאבחון הראשוני שאני מבצעת לעור הפנים, אני יודעת לבחור את הטיפול הנכון ביותר, וברגע שמאבחנים נכון, זה גורם אפס טעויות ומאה אחוז הצלחות! חשוב לי שהמטופלים ייצאו עם טיפול מתאים וחיוך ענק, ויראו אותי כהצלחה. כך בניתי עצמי במו ידיי במשך 19 שנים,  בהשקעה רבה, בעולם האסתטיקה״.

ספרי לנו על סיפור ההצלחה הזכור לך במיוחד

״לקוחה הגיעה אליי עם שיעור יתר בפניה, נדדה בין קוסמטיקאיות ועברה טיפולים בשעווה וב-IPL, דבר שגרם לה לפיגמנטציה ולשיעור יתר. היא הגיעה אליי חסרת ביטחון, הרגעתי אותה ואמרתי לה שיש לי פתרון מצוין עבורה. הטיפול שהתאמתי לה, היה אפילציה, טיפול שהצליח מאוד, לאחר שהתאמתי לסוג העור שלה במדויק, את הטיפול המתאים. עד היום כשאני פוגשת אותה, היא איננה מפסיקה לחייך ולהודות לי על כך״.

טיפים חשובים לשמירה על עור זוהר

◈ ניקיון וטיפוח הפנים – לשמירה על עור פנים צעיר ורענן. ניתן להשתמש בסבון הפנים של אקסיובנס או כל סבון אחר של GG, או כל חברה אחרת. לאחר השימוש בסבון, השתמשי במי פנים מחומרים טבעיים ומינרלים בלבד שיתרמו לרעננות לעור הפנים.

◈ Anti-aging – הזיני את עור פנייך עם מגוון קרמים של Anti-aging מחומרים שעושים את העבודה (כמובן כל אחת לפי סוג עורה), הקרמים מסייעים לטיהור העור מרעלים ומאיטים הזדקנות העור. החומרים מורכבים מנוגדני חמצון עשירים, המעלימים את הרעלים בעור.

◈תזונה בריאה – למוצרים שאנו מכניסים לגופנו קיים משקל רב לעור הפנים שלנו. למשל: אכילת מזון עשיר בנוגדי חמצון, המרובה  במינרלים ומסייע בהסרת רעלים מהגוף, ובנוסף גם שומר על מראה עור רענן ובריא.

◈שתיית מים מרובה – הפקטור בגוף האדם הינו מים, הדלק של הגוף שלנו. שתי לפחות 8-10 כוסות מים ביום, הדבר הכרחי לשמירת בריאות העור.

לסיכום – בהחלט אפשר להשיג עור צעיר ורענן, זה יקרה אם רק תחליטי להציבך במקום הראשון. הקפדה על כל ההרגלים הללו, יגרמו לך להיראות צעירה ורעננה, ויסייעו לך להילחם בבעיות עור, לדוגמא: אקנה ופיגמנטציה.

מהם החידושים הצפויים לשנת 2021:

״החידושים הגדולים שייצאו בקרוב לשימוש טיפולי, יפגשו את הקליניקה שלי ויגיעו אליי ישירות: מיכשור לייזר, בעל 2 ידיות, התואם לשילוב שיער לבן ושיער שחור, נותן טיפול על 2 סוגי השיער בו זמנית. מכשיר נוסף שעומד להגיע אליי: נועד לטיפולי פנים. מי שיטופל בו, לא יזדקק להזרקות בכלל״.

דניאל אסתטיקה | 051-2424153 | פייסבוק