הפילינגים של HL | צילום: DiTales studio
הפילינגים של HL | צילום: DiTales studio

כולנו יודעות שאין כמו טיפול פילינג כדי לחדש את העור ולהבטיח לו את הזוהר המיוחל. עכשיו הפילינג המקצועי מגיע אלינו הביתה

88 שיתופים | 132 צפיות

מה כבר לא נאמר על חשיבות הפילינג לעור הפנים שלנו. כולנו יודעות שאין כמו טיפול פילינג כדי לחדש את העור ולהבטיח לו את הזוהר המיוחל. עכשיו הפילינג המקצועי מגיע אלינו הביתה כחלק בלתי נפרד משגרת הטיפוח הביתית. HL  – מותג הקוסמטיקה המקצועית של ישראל – גאה להציג את הדור החדש של הפילינגים הביתיים. סדרת פילינגים לכל צורך ומצב של העור שמבטיחה חידוש מרקם עור בקלות, ביעילות ובבטיחות. העור שלכן יגיד לכן תודה.

כל מי שמבינה דבר או שניים באיכות עור הפנים, יודעת היטב כי גם הקרם הכי יקר והכי מבטיח, לא יביא לתוצאות המקוות של מרקם עור אחיד, חלק, בוהק ורענן, בלי טיפול פילינג שקדם לו ושהכין את העור לקלוט ולספוג היטב את כל החומרים הפעילים שבקרם. תכשירי הפילינג נחשבים לאחת מהשיטות היותר יעילות לחידוש העור. גם כאנטי אייג'ינג – לעידוד ייצור סיבי קולגן ושיפור טונוס העור, וגם במקרים של עור עמום, עור עם סימני אקנה, שומניות יתר, פיגמנטציה ועוד.

הפילינגים של HL | צילום: DiTales studio
הפילינגים של HL | צילום: DiTales studio

פעם, מזמן, פילינג היה אירוע מכונן בחיי עור הפנים שלנו. הוא נעשה לעיתים מאד רחוקות. הוא כאב. הוא דרש מאיתנו הסתגרות. המראה בשבועות הראשונים לא היה מלבב. התוצאות אמנם היו מעולות, אבל כמובן שככל שחלף הזמן, העור שוב עיבה את עצמו, ו… שוב הגיע זמן הפילינג. היום כבר לא צריך להמתין עד שהעור יראה פחות טוב כדי לדעת שזמן הפילינג הגיע, כי היום העור יכול להיראות במיטבו כל הזמן בזכות שגרת הפילינגים הביתיים החדשה. ב-HL, המותג המוביל בתחום הקוסמטיקה המקצועית בישראל, הבינו את הצורך המתבקש בתכשירי פילינג לטיפול בבית, ובמעבדות החברה פותחה סדרה חדשה, בטוחה, איכותית, מבטיחה ומקיימת ועם תוצאות מידיות. הסדרה כוללת חמישה תכשירי פילינג עם רכיבים פעילים שונים, על פי צורכי העור ומצבו. 

אומרת מירב בן יקר מנהלת מחלקת ההדרכה של HL: "אחרי ימי הקיץ הלוהטים, החום, הלחות, החשיפה הבלתי מבוקרת לשמש, הכתמים חדשים שנוצרו בעור, החגים כבר בפתח וזו גם שעתו היפה של הפילינג הביתי. חשוב להדגיש כי הפילינגים המתבצעים במכון על ידי אשת מקצוע הם חשובים, עוצמתיים ומועילים מאוד, אבל כיום אפשר להעצים את הטיפול במכון ולהמשיך ולהאיץ את התחדשות העור גם בשגרת טיפוח ביתית, קלה ופשוטה. כדי להבטיח שהעור שלנו יראה במיטבו כל הזמן, כל שצריך לעשות הוא להניח את הפילינג על עור הפנים למשך 10 דקות פעם עד פעמיים בשבוע ולשטוף היטב במים פושרים. סדרת הפילינגים הביתיים מבודלת בתמהיל וריכוז הרכיבים הפעילים שבתכשיריה. יש בה חומצות אלפא הידרוקסיות טבעיות המופקות מפירות, אנזימי פפאין וברומליין, חומצות אמינו, ויטמין  B3 וויטמין C. על פי צורך, היא מבודלת גם בשיטת הפעולה שלה ובאופן השימוש כך שתתאים לכל אחת על פי צרכי עורה. התועלות הרבות משותפות לכולם: מהמסת החומר הבין תאי שגורם להסרת תאים מתים, דרך המרצת מחזור הדם והגברת קצב תחלופת התאים, ובכך סיוע לתהליך התחדשות העור הטבעי. התוצאה: עור בריא, חלק וקורן". 

הכול על סדרת הפילינגים הביתית החדשה:  

וייט פילינג | WHITE PEEL

ווייט פיל של HL | צילום: אורי גרון
ווייט פיל של HL | צילום: אורי גרון

פילינג עדין ומיוחד מבוסס חומצה לקטית, השייכת לקבוצת החומצות האלפא הידרוקסיות, וכן גבינה המכילה חומצה לקטית בריכוז גבוה, חלבוני חלב, חומצות אמינו, אנזימים ויטמינים ומינרלים.  

התועלות: הסרת תאי עור מתים, העלאת רמת הלחות בעור, חידוש והצערת העור, הבהרה ויצירת גוון עור אחיד. 

ריוויל פילינג | REVEAL PEEL

ריוויל פיל של HL | צילום: אורי גרון
ריוויל פיל של HL | צילום: אורי גרון

פילינג בעל מרקם חדשני המתקלף בשלמותו. מבוסס חומצות אלפא הידרוקסיות טבעיות המופקות מפירות, ותמצית סנטלה אסיאטיקה שהיא אנטי בקטריאלית המסייעת בתהליכי הריפוי של העור.

התועלות: הסרת תאי עור מתים, ספיחת לכלוך ושומן, שיפור מראה עור עייף וחסר חיות, המרצת תהליך התחדשות העור תוצאה אפקטיבית מיידית של רעננות ואפקט של מתיחה.

סופרליפט פילינג | SUPERLIFT PEEL

סופרליפט פיל של HL | צילום: אורי גרון
סופרליפט פיל של HL | צילום: אורי גרון

פילינג כימי עם פורמולה מתקדמת המבוססת על שילוב אופטימלי של חומצות אלפא הידרוקסיות, תמצית ענבים הנחשבת לנוגד חמצון עוצמתי, תמצית תאנים המסייעת בהסרת תאים מתים ובניית תאי עור חדשים ורטינול הפועל בשיטת ההמסה. 

התועלות: הפילינג גורם לקילוף עדין של העור, מסיר תאי עור מתים באמצעות המסת החומר הבין תאי, מאיץ את קצב התחדשותם של התאים להשבת מרקם עור חלק ומראה צעיר יותר. הוא משפר את זרימת הדם ואת אספקת החמצן לעור, מטשטש קמטוטים  ומעניק אפקט מיצוק ומתיחה לעור יבש הנוטה לקמטים.   

מיקרו פילינג |  DAILY MICRO PEEL 

דיילי מיקרו פיל של HL | צילום: אורי גרון
דיילי מיקרו פיל של HL | צילום: אורי גרון

אבקת פילינג ייחודית ועדינה לשימוש יומיומי. התכשיר מבוסס על מיקרו גרגרים עדינים בשילוב אנזימים הפועלים לפירוק הקשר הבין תאי, חומצה סיליצילית  – אנטי בקטריאלית המחלישה קשרים בין תאי העור המתים, וויטמינים:C  – נוגד חמצון עוצמתי המסייע להבהרת העור, ו-B3 המסייע בהחדרת החומרים הפעילים ומעניק לחות. 

התועלות: ניקוי יסודי של עור הפנים, הסרת התאים המתים מהשכבה העליונה בעור, הענקת לחות, הבהרה ועידוד התחדשות העור. 

אנזימטיק פילינג | ENZYMATIC PEEL

אנזימטיק פיל של HL | צילום: אורי גרון
אנזימטיק פיל של HL | צילום: אורי גרון

פילינג עדין ופעיל במרקם קרמי, עם פורמולה אנזימטית המשמרת את פעולת האנזימים באופן אופטימלי למיקסום תפקודם ולהסרת תאים מתים, סיבי צלולוז המסייעים בניקוי יסודי של הפנים, חומצות אמינו ופרו ויטמין B5 להענקת לחות, גמישות וחיוניות לעור.

התועלות: עידוד סינתזת תאים חדשים, הענקת לחות לעור, הפחתת קמטוטים ויצירת מראה עור צעיר בעל גוון אחיד, חלק ובריא.    

>> לאתר של HL