מקודם

אחת שיודעת

צילום: Q elite beauty
צילום: Q elite beauty

אנו חיות בתקופה שבה "כלכלת מוניטין" היא הבסיס לקריירה ארוכת ימים. הפקות התדמית של חן שקליאר נראות כמו הפקות אופנה וקורצות לנשים הכי חזקות בתעשייה

88 שיתופים | 132 צפיות

זה התחיל בקטן והפך לטרנד בקרב נשות עסקים: אחת לשבועיים מתכנסת קבוצה של נשות עסקים ישראליות, מובילות בתחומן, כל פעם נשים אחרות, בלוקיישן מפואר ומפנק: פעם זה בלופט מפואר, פעם בדירת פאר במגדלים. במשך ארבע שעות כל אחת מהן מתמסרת בתורה להפקת תדמית אופנתית.

"מדובר בהפקת פרימיום מקצועית" אומרת חן שקליאר, האישה שמאחורי המיזם והבעלים של Q Elite Beauty, חברה העוסקת במיתוג ובפיתוח עסקי ואישי הכולל הפקות תדמית, מיתוג, תוכן שיווקי ויצירת תוכן למותגים ברשתות החברתיות. "הצילומים שלהן יראו כאילו צולמו עבור מגזין אופנה. כל הצוות מורכב מנשים, כולן מהשורה הראשונה בתחום הפקות האופנה והביוטי. הרעיון הוא להבטיח התאמה אישית לנראות שאותן נשים רוצות לשדר וגם הקפדה על ההעמדה מול המצלמה ובניית זווית צילום המותאמת אישית לכל אחת".

את יכולה לשרטט פרופיל של הנשים שמגיעות להצטלם?

נשות עסקים שמבינות את חשיבות המיתוג האישי והעסקי ברשתות החברתיות ומודעות לכוח של הנראות ולצורך לבלוט כדי להוביל. לאותן נשים חשוב שתמונות התדמית והאווירה שלהן ישדרו סטייל, איכות ורמה בינלאומית. אלו נשים פרפקציוניסטיות שלא מוכנות להתפשר על פחות ממושלם, שרוצות תמונות מעולות שלהן לצורכי שיווק ואנחנו בעצם מעבירים אותן מהפך תדמיתי.

איך עובדת ההפקה בפועל?

הכול מתחיל כשבוע לפני ההפקה בשאלון מקיף ובשיחה עם הסטייליסטית, ממשיך ביום עצמו במפגש של סטיילינג אישי כולל בגדי מעצבים שמובאים לסטודיו, ממשיך בעיצוב שיער ואיפור. הצילום המקצועי נעשה על־ידי צלמת אופנה וכל אחת מקבלת בסופו של יום "בנק" של מינימום 40 תמונות תדמית ואווירה, חמש תמונות מעובדות ברמה גבוהה במיוחד וגם תמונות בשחור־לבן. המפגש נמשך כארבע שעות ובמהלכו מוגש כיבוד בריא ואנין והשמפניה זורמת כמים. כל אחת מגיעה בזמנה, היחס הוא מאוד אקסקלוסיבי ובכל הפקה יש מספר קטן של נשים המגיעות בזמן שנקבע להן, כדי לשמור על היחס האישי ולייצר חוויה אינטימית, מרגשת ומעצימה והביקוש עצום.

שקליאר, 38, נשואה לבנקאי ואם לשני ילדים היא פסיכותרפיסטית בהכשרתה אשר עברה לתחום המלונאות והגיעה לעמדה בכירה ברשת מלונות גדולה בתחום המכירות והשיווק. "במהלך עבודתי זיהיתי את הצורך של התיירים המגיעים לישראל לחגוג אירועים לקבל שירות אישי של עיצוב שיער ואיפור ברמה גבוהה בחדרם. נכון שיש פרילנסרים שעוסקים בזה אבל לא הייתה חברה שנותנת שירות מסודר לאלפיון מחו"ל. הרמתי את הכפפה וכיום יש לי צוותים שעובדים בתוך מלונות יוקרה ומכינים את נשות האלפיון מחו"ל לאירועים שלהן.
השלב הבא היה הקמת Q Elite Beauty.

מה מניע אותך?

"אני יזמית, פמיניסטית, חיה מתוך תשוקה ונהנית מכל רגע. האני מאמין שלי הוא שהחיים ניתנו לנו כדי לחיות אותם במלואם ולהגשים חלומות".

ומה החלום הבא?

להרחיב את פעילות החברה לחו"ל. אני רוצה ש־ Q Elite Beauty יהיה מותג בינלאומי. ההפקות שלנו מולידות הרבה שיתופי פעולה עסקיים בין הנשים ולכן בימים אלה אני מקימה את "מועדון הדיוות של Q", מועדון שנולד עבור הלקוחות שלנו שכבר מונה מאות רבות של נשות עסקים.

050-8294170 | chen@qelitebeauty.com |      Q Elite Beauty |      q.elite.beauty | www.q-elitebeauty.com