מועדון Nine Rooms עוזר לכן לפרוץ דרך

Nine Rooms
Nine Rooms

במועדון הנשים האקסקלוסיבי Nine Rooms ביפו אתן יכולות לשחק פוקר, לעשות נטוורקינג, או לרכל על חדר המיטות. האירוע הבא שמציע המקום בא לעזור לנשים מתחום האופנה להשיג את פריצת הדרך שלהן, ויש גם הנחה לקוראות "את"

88 שיתופים | 132 צפיות

 

Nine Rooms הוא מועדון חברות פרטי אקסקלוסיבי לנשים בלבד, הממוקם ביפו העתיקה בואכה שוק הפשפשים ורובע האמנים. חלל קסום, מעוצב בהידור פונקציונלי מרשים, מזמין נשים עצמאיות, מנהלות מתחומים שונים, נשות אופנה, נדל"ן ועוד למפגשים אינטימיים יזומים, ימי עיון, אירועי תוכן, סמינרים, הרצאות מומחים וגם לפגישות עסקיות בחללי העבודה המקסימים, או לאתנחתא עם חברות.

במילים אחרות: אם בא לך לברוח מהשגרה השוחקת, לעשות פסק זמן למען עצמך ולהתמלא בהשראה – זה המקום בשבילך. המקום מציע כיבוד, ארוחות אנינות ויין, מוזיקה, ספריית אמנות ואופנה וגם ספא מפנק לטיפולי פנים וגוף.

Nine Rooms
Nine Rooms

 

המנוע מאחורי המועדון היא איריס זהר, 42, הבעלים והיוזמת, בוגרת לימודי כלכלה ויועצת  אסטרטגית, פעילה בתחום כבר 22 שנה. "הקמתי את המקום כי רציתי אותו לעצמי ולנשים כמוני.Nine Rooms נותן הכרה לדרך שלך ומפרגן למאמץ. בעיני, היעד הוא לא העיקר אלא הדרך. זהו בית לנשים שגם נותן להן כלים, מפנק וגם מעשיר, בעצם כל מה שנשים צריכות.
נשים רבות מבזבזות זמן יקר, בהרבה דברים ובאי-ידיעה. השאיפה והחזון שלי היא להגדיר את השגרה שלנו מחדש בבועה שמטעינה אנרגיה ולא שואבת. הנטוורקינג שמייצר המועדון בין החברות מאפשר חיבורים נכונים, הזדמנויות עסקיות וחברתיות מעבר לכלים האובייקטיביים.במועדון פועלות כרגע 170 נשים ומי שמגיעה הנה מתמכרת, לא רואה את החיים שלה אחרת".

 

Nine Rooms
Nine Rooms

ב־3 באפריל ייערך במקום אירוע לנשים שיש להן נגיעה לאופנה: אם את מנהלת מותג, מעצבת צעירה, בלוגרית או קשורה לעולם התוכן של האופנה והלייף סטייל, אבל את מרגישה תקועה ורוצה כלים שיעזרו לך להשיג את פריצת הדרך- זו ההזדמנות שלך.

המפגש יתחיל בשעה 17:00 עם קוקטייל דינר ובשעה שש תתחיל הרצאה בת שעה וחצי, אותה תנחה זוהר. "מדובר במפגש אינטימי ל-30 נשים, כשהמטרה היא לפתוח את הראש, לצאת מהקופסא. חקרתי את הנושא בזירה המקומית והבינלאומית ואני אתן כלים איך לקחת את העשייה צעד אחד קדימה".

Nine Rooms
Nine Rooms

חברות במועדון תאפשר לכן לעבוד בחללי העבודה הנוחים, לאכול, לעשות נטוורקינג, לשמוע הרצאה, להיפגש עם חברות, או לקפוץ למניקור פדיקור ומסאז'.
דמי המנוי הם בעלות של 650 שקלים לחודש. המקום פתוח בימים שני עד חמישי, בין השעות 9:00-17:00 וביום רביעי עד השעה 21:00. חברת מועדון יכולה לארח בתשלום (75 ש"ח).

לקוראות "את" מוצעת עכשיו חבילת היכרות מדהימה עם המועדון ל-45 יום, הכוללת: כניסה חופשית למועדון, כולל אוכל ושתייה וארבעה אירועי תוכן לבחירה. בנוסף ישנה אפשרות לשני טיפולי ספא וארבעה טיפולי מניקור תמורת 1,200 ש"ח.