ריבועים בבטן ותלבושת מרהיבה: ג'יילו שוב מפילה לנו את הלסת

ג'ניפר לופז | צילום: GettyImages/Kevork Djansezian
ג'ניפר לופז | צילום: GettyImages/Kevork Djansezian

אנחנו מתמודדות בקושי עם החום של אוגוסט אבל ג'ניפר לופז רעננה מתמיד. בתלבושת קיצית מהממת היא חושפת לראווה שרירי בטן מעוררי קנאה ומעלה לנו חיוך על הפנים

88 שיתופים | 132 צפיות

כשאנחנו כאן מתנשפות בגל החום של אוגוסט, מזיעות גם אם רק הלכנו כמה צעדים מחוץ למזגן, ג'יילו לא מרחמת עלינו ומראה לנו שהקיץ שלה נראה אחרת. בסטייל הורס של חליפת שלושה חלקים, מלווה בבת המקסימה שלה – היא מפגינה לא רק שרירי בטן מעוררי קנאה, אלא גם נוכחות אימהית כיפית במיוחד.
ג'ניפר לופז, חגגה 52 הקיץ והיא ורק הולכת ומשתבחת, כנראה ש החזרה לבן אפלק עושה לה רק טוב. לא שלא אמרנו את זה קודם, אבל תלבושת הקיץ המרהיבה שחושפת את הבטן ומכסה את הכתפיים, בהחלט הזכירה לנו כמה אנחנו אוהבים אותה. המשקפיים של ג'וצי, התיק של פדני, והחליפה ההורסת של אמיליו פוצ'י – לא משהו שהתקציב שלנו מאפשר אבל אנחנו עדיין לוקוחת ממנה השראה על הנונשלנטיות השיקית.

אגב ג'יילו לא צעדה לבד. ביתה אמה בת ה-13, זכתה להגיע עם אמא לופז למסיבה מפנקת בבית של מפיקת הסרטים ג'ניפר קליין ולהתחכך בין השאר באוליביה רודריגו, כריסטינה הנדריקס ואלכסנדרה דאדריו. אנחנו לגמרי היינו מעדיפות להיות זבוב על הקיר במסיבת הסלבס הזו מאשר להזיע בקאנטרי השכונתי, אבל זה בטח לא כזה מרגש כשאת הבת של ג'ניפר לופז.