שיפוץ בקצב

במסגרת פרויקט "צו 8 למעצבות" הגיעו מירב חביב, שרון אסף ואייל ברזילי לעצב את חדריהם של שני אחים חיילים בביתם שבהרצליה - התוצאה היא חדרים צבעוניים ושמחים במיוחד

88 שיתופים | 132 צפיות

מיקום הרצליה  עיצוב מירב חביב, שרון אסף ואייל ברזילי  צילום תומר כהן

אל הבית בנווה עמל הרצליה, הגיעו המעצבים בשעת בוקר, מלאי התרגשות המלווה בחששות  לפגוש את גיא שריקי, קצין נח״ל אשר נפצע במבצע צוק איתן. גיא ישב קצת מרוחק, כמעט שלא דיבר ורק עיניו סיפרו את מה שעבר עליו. למרבה ההפתעה ולשמחתם הרבה הם גילו כי לגיא יש אח תאום – אסף, המשרת בחיל הים על סטיל. כמובן מבלי לחשוב פעמיים הכריז הצוות שהוא מעצב לשני האחים את החדרים.

המעצבים ניסו להבין מה האחים אוהבים, ומה לא.. בהתחלה לא היה קל, הם ביקשו מכל אחד מהם לבחור את הצבע שהוא הכי מתחבר אליו במניפת הצבעים. לא מפתיע שגיא, ירוק העיניים וקצין נח״ל, בחר בירוק תפוח, כמעט כמו הכומתה שלו ואילו אסף תכול העיניים, המשרת על סטיל בחיל הים, בחר את צבע הנוף אליו הוא מורגל שנים רבות – טורקיז של ים.

בחדרו של גיא חובב המוסיקה המנגן על גיטרה, שולבו תקליטים ישנים והפכו קיר ירוק תפוח לקיר אומנות שאליו הוצמדה כורסא של טולמנ'ס בירוק ושחור. עטיפות תקליטים שולבו במסגרות שחורות והפכו ליצירות אומנות בחדר. צבעי שחור לבן אשר מתכתבים נפלא עם ירוק התפוח, השלימו את פלטת הצבעים ויצרו חדר cool לבחור שחובב מוסיקה וגאה ביחידה שלו.

אחד החדרים לפני השיפוץ
אחד החדרים לפני השיפוץ

 

 

החדר הראשון אחרי השיפוץ
החדר הראשון אחרי השיפוץ

חדר 1 הרצליה-P

חדר 1 הרצליה-P

החדר השני אחרי השיפוץ
החדר השני אחרי השיפוץ

 

החדר השני אחרי השיפוץ - הרצליה P

החדר השני אחרי השיפוץ - הרצליה P

 

חדרו של אסף התבקש להיות חדר ים, אולם אסף ביקש להתנתק ממוטיבי הים שהוא חי סביבם שנים. החדר הזה היה חשוך ולכן מרפסת חיצונית צורפה אליו ובה נפער פתח לחלון גדול אשר הגדיל את החדר והאיר אותו. קטלוג של איקאה שנמצא על שולחנו של אסף, האיר את עיניי המעצבים לכך שהבחור הפייטר הוא חובב עיצוב בתחילת דרכו. כל אלה הנחו את הקונספט שהתבסס על רהיטים מעץ טבעי עם נגיעות של צהוב כצבע שערו וכתום כמו השקיעה שהוא צופה בה מהאוניה. פריטי סטיילינג בשחור ולבן הונחו בפינת המשרד הביתי שלו, לוח מודעות ענק משעם שודרג בעזרת מדבקה שחורה ובעזרת ריסוס המסגרת של הלוח בשחור. תחתיות לסיר משעם נתלו על הקיר לתליית פתקיות קטנות וקולאז' מסגרות בגדלים שונים נתלה מעל מיטתו עם גלויות בשחור לבן. שידת צד אשר נרכשה באיקאה רוססה בצהוב וכך הפך החדר לצעיר ועדכני מבחינה עיצובית.

לאורך כל הפרויקט ליווה את המעצבים איזידור כהן הקבלן וגם דודם של התאומים – איזי ששבר קירות, צבע, התקין חלונות וגופי תאורה ועשה זאת מכל הלב לאחיינים האהובים שהוא כל כך גאה בהם.

תורמים:

בתי עסק: בית השטיחים והפרקט, המדייק עבודות אלומיניום, אגרו לייט תאורה, פלאש תאורה, חיים אבגי – HE Design, הרדור, סופר קרמיק, כורה וגל פרופיל בלגי, טיפ טופ אינסטלציה, ש.א מערכות התקנה, Sit On It, א.א מראות, סטודיו לוקה, כסאות בעיקר, אירופה דקור, זווית, נגריית רנה, המרכז לנוחות השינה, סופר־פארם רחובות, Golf&Co

תרומה פרטית: קפה ארומה נתניה, גיא סלמן

אנשי מקצוע: קבלן – איזדור כהן, התקנת פרקט – שי שקורי, נגרות – משה לוי