שושנית בודנשטיין

מעצבת פנים, בעלת סטודיו לתכנון ועיצוב פנים.

88 שיתופים | 132 צפיות

תוכן שיווקי

איך התחלת את דרכך המקצועית?

״מאז שאני זוכרת את עצמי החזקתי מברשת צבע בבית והזזתי רהיטים. תמיד הייתי זו שהתייעצו איתה מה עובד יותר ומה פחות. לאחר לידת בתי הקטנה, שנולדה במשקל 400 גרם, הבנתי שהחיים קצרים מידי
כדי לדחות את החלום. מהמקום שבו הייתי הדמיון והמחשבות עזרו לי  כאם לצלוח את התקופה ולצאת עם תינוקת בריאה ושלמה״.

 

ספרי לנו על תהליך העבודה מול הלקוחות?

"לשמחתי רוב לקוחותיי מגיעים אליי מפה לאוזן, לאחר שראו בית שעיצבתי ואהבו. או בשפה שלי, מבית לבית… חשוב לי להבין קודם מה הצרכים והיכולות של הלקוח ובהתאם לכך להחליט אם אני זו שמתאימה ללוות אותו בתהליך, כי בניית בית הינו תהליך ארוך ומתמשך ולכן חשוב שיהיה חיבור הדדי ותקשורת טובה בין שני הצדדים.

אני מאמינה שמציאות נבראת פעמיים: פעם ראשונה בדמיון ופעם שניה במעשה, וזו בדיוק המומחיות שלי.

אני מרכזת את הדמיונות, מחשבות ורצונות הלקוחות שלי ובשיתוף מלא עמם אנחנו יוצאים לדרך להגשים את חלומותיהם".

 

מה הייחודיות של השירות שאת מעניקה?

״עיצוב משמעותי מתחיל מתכנון נכון ומדוייק לצרכי הלקוחות. כאם ל – 4 ילדים, אני שמה דגש בראש ובראשונה על חלוקת חלל נכונה, הנותנת מענה לצרכיי כל אחד מדיירי הבית. אני משלבת מקצועיות עם מיומנויות אינטואטיביות הכוללות חומר ורוח. מה שמדייק בין אנרגיית הלקוחות לאנרגיית הבית וע"י כך מובילה לעיצוב של שפע וברכה".

 

כיצד היית מגדירה את הסגנון העיצובי שלך?
מה התמחותך?

"מבחינתי, הכל מתחיל ונגמר באנשים. עוד בשיחת הטלפון הראשונה אני מזהה אם הלקוח ואני בערכים זהים, כך אני מדייקת לי את הלקוחות הנכונים לי ובמידה ולא מפנה באהבה לקולגות שלי. סגנון העיצוב שלי שונה וייחודי מפרויקט לפרויקט. ההשראה שלי לכל
פרויקט מגיעה מהלקוחות: אם זה פריט או רהיט היקר לליבם ועד לסביבת המגורים, המיומנות שלי מתמקדת ביצירת החיבור המושלם בין החלום של הלקוחות לבית שנגשים יחד״.

 

לסיכום: תני לנו טיפ מנצח לעיצוב הבית

״אנחנו מקבלים החלטות כל יום בכל מה שקשור לצבעים, כמו לדוג' בחירת צבע לבגד שנלבש היום. ידוע כי לכל צבע יש את הפרשנות והמשמעות שלו. בחירה נכונה ומדוייקת של צבעים תשפר את חיי הלקוחות ותשפיע עליהם ברמה הרוחנית והפסיכולוגית. לכן אני אומרת, אל תחששו מלהכניס צבע הביתה. בכדי למקד את עיצוב החלל ביחרו פלטת צבעים שתהווה עבורכם כלי בסיסי שימקד אתכם בהתאם לחלל שאותו נעצב.

לדוגמא: כתום וצהוב הינם צבעים דומיננטים ותוססים. הם מסמלים אור ועשייה, לכן אשתמש בהם לעיצוב מטבחים ומשרדים. צבעים פסטלים מתאימים לחדרי שינה, קליניקות וחדרי טיפול-אלו צבעים שמשדרים רוגע, שלווה ומנוחה, הם מסמלים ריפוי אהבה  ונתינה״.

ציטוט

״אם זה פריט או רהיט היקר לליבם  ועד לסביבת המגורים, המיומנות שלי

מתמקדת ביצירת החיבור המושלם  בין החלום של הלקוחות לבית שנגשים יחד״

לפרטים נוספים התקשרו:

03-5378433, 050-6331378, פקס: 03-5323279

דוא״ל: homedesign.sb@gmail.com

homedesign.sb@gmail.co.il

פייסבוק  שושנית בודנשטיין – סטודיו תכנון ועיצוב פנים

shoshanit_b  אינסטגרם

צילום שושנית בודנשטיין: סטודיו איריס