שגעת הרולר: כל הנפלאות ששמעתן על המוצר הזה – נכונות

רולר ג'ייד | צילום: Shutterstock
רולר ג'ייד | צילום: Shutterstock

סלבס כמו ויקטוריה בקהאם, קים קרדשיאן ואלישיה קיז מאוהבות בו, מומחים אומרים שהוא עושה טוב לעור, ולא רק לו. לא סתם עולם הטיפוח התאהב ברולר

88 שיתופים | 132 צפיות

קים קרדשיאן, זנדאיה, ויקטוריה בקהאם, אלישיה קיז וקורטני קוקס שאפילו נתפסה על ידי צלמי פפראצי מגלגלת אחד על פניה באמצע מסעדה, מכורות לרולר עם אבן ג'ייד (ירקן בעברית). כבר תקופה ארוכה שהמוצר הזה הוא אחד הפייבוריטים של בלוגריות הטיפוח והסלבס, שלא מפסיקות להעריף עליו מחמאות ולספר איך הוא שינה את חייהן. כתבה חדשה שפורסמה במגזין גלאמור גורסת כי כל הטוב ששמעתן על המוצר הזה נכון. "אנשים לא מפסיקים לדבר על זה, ההאשטאג ג'ייד רולר באינסטגרם מניב יותר מ-116 אלף פוסטים, לא רק בגלל שזה נושא שיחה חם, אלא כי זה פוטוגני להפליא, הרבה יותר משפופרת רטינול", כותבת העיתונאית דיאנה פיי.

>> פחות מ-60 ש"ח: המסכה שעוזרת לג'יין פונדה לשמור על העור

למי שלא מכירה – מה זה בעצם הג'ייד רולר הזה שכולם מדברים עליו? מכירות את הרולר של הצבעים, בול אותו דבר רק יפה יותר, עם אבן קוורץ או ג'ייד הכוללת טקסטורות יפהפיות. את האבו צריך לגלגל ולעסות את הפנים בשיטה מסוימת (מדריך מצורף למטה) בערך 20 דקות ביום. הסינים משתמשים באבנים האלו לטיפוח הפנים כבר אלפי שנים . ד"ר לאמיס המדן סיפרה בעבר למגזין ווג אחרי ביקורה בסין, "הייתי במוזיאון והיו שם גלגלות ג'ייד מלפני מאות שנים. זה סיקרן אותי מאוד כי תמיד חשבתי על ג'ייד כאבן דקורטיבית ולא כמשהו שקשור ליופי וטיפוח".

היתרון הבולט של המוצר הוא הקור. צריך לאחסן אותו במקרר, והקור יחד עם הלחץ העדין עוזרים לסלק רעלים, להוריד אדמומיות ונפיחות ולאזן עודפי נוזלים ברקמות העור. "הוא פועל בהצלחה רבה כבר אלפי שנים", מצהירה, ג'ואי טברנזה, מומחית לאסתטיקה בריאיון למגזין גלאמור. "הקור מגביל את זרימת הדם לאזור מסוים, והלחץ דוחף את נוזלי הלימפה לבלוטות הלימפה, שמעבדים אותם ומסננים רעלים", היא מוסיפה. בהמשך הכתבה מחליטה פיי לפנות גם לרופאת העור ג'ניפר צ'וואלק כדי לראות אם יש צידוק רפואי לשיגעון הרולר. "התועלת האמיתית של הרולר הוא עיסוי הפנים שמשפר את זרימת הדם וניקוז הלימפה, כך שזה נותן מראה זוהר יותר ופחות נפוח. ואם עושים את עיסוי הפנים נכון זה יכול להרגיע את הנפש ולשפר כאבי ראש, כאבים בלסת, גודש בסינוסים, כאבים שנובעים ממאמץ עיניים ונפיחות עפעפיים". אז כנראה שבמקרה הזה המשפט מיליון אנשים לא טועים בהחלט נכון וזה בדיוק הזמן שלכן לאמץ איזה ג'ייד רולר נחמד. שיפור איכות חיים, על פי חוכמת ההמונים – מובטחת.