קרן פלס בהישג בינלאומי מרגש

קרן פלס בכיכר רבין | צילום: דין אהרוני
קרן פלס בכיכר רבין | צילום: דין אהרוני

הזמרת הישראלית האהובה יצרה הצגה נועזת על בגידות, תשוקות וסקס. עכשיו היא מגיעה לקהל הבינלאומי

88 שיתופים | 132 צפיות

אחרי חודש וחצי בהם שהתה קרן פלס במונטריאול, יחד עם הבמאי משה קפטן, בסופ״ש האחרון התקיימה פרמיירה חגיגית בתיאטרון סגל במונטריאול לקברט ״April fools״, הגרסה הקנדית לקברט הרוק ״לילה 1 באפריל״, שיצרה פלס לפני כארבע שנים וכיכבה בו ב״תאטרון הבימה״ במאות רבות של הצגות. הגרסה הקנדית היא תרגום ליצירה המקורית של פלס, בליווי שחקנים מקומיים.
קרן וקפטן, שביים את גרסתו המקורית של המחזה להבימה, היו שותפים מלאים לתהליך היצירה, ההקמה והליהוקים  – עד לשלב החזרות הסופיות. ההצגה תרוץ בחודשיים הקרובים וממשרד יחסי הציבור של פלס נמסר כי הובע עניין בהצגה גם מגורמים שונים בעולם.

פלס אמרה אחרי הפריימירה: ״אחרי שנה של עבודה טרנס-אטלנטית, חודש וחצי של מגורים במונטריאול ואחרי כמעט שש שנים מאז התחלתי ביצירת ״לילה 1 באפריל״, עלה בשבוע האחרון קברט הרוק ״April fools” בגירסה האנגלית שלו ואין לי איך לתאר במילים את ההתרגשות שלי, לזכות לראות את היצירה הלא קונבנציונלית הזאת, ששמה במרכז מחשבות שעד לא מזמן היו טאבו וחוגגת את הנשיות המתפרצת על כל הוויתה, יוצאת ממרתפי התאטרון הלאומי שלנו אל חופש חוצה גבולות שפות ותרבויות מעבר לים״.

בהצגה "לילה 1 באפריל" פלס מדברת על השחיקה בנישואים ועל הריגוש שבבגידה והיא נתפסה על ידי הקהל והמבקרים כנועזת יחסית לתיאטרון הישראלי, בפתיחות שבה מוצגות תשוקות ומיניות נשית.

קרן פלס ומשה קפטן על רקע פוסטר ההצגה במונטריאול | צילום: Leslie Schachter באדיבות:עופר מנחם תקשורת ויחסי ציבור
קרן פלס ומשה קפטן על רקע פוסטר ההצגה במונטריאול | צילום: Leslie Schachter באדיבות:
עופר מנחם תקשורת ויחסי ציבור
צוות ההצגה ״April fools״ בתיאטרון סגל במונטריאול עם קרן פלס ומשה קפטן | צילום: Leslie Schachter באדיבות עופר מנחם תקשורת ויחסי ציבור
צוות ההצגה ״April fools״ בתיאטרון סגל במונטריאול עם קרן פלס ומשה קפטן | צילום: Leslie Schachter באדיבות עופר מנחם תקשורת ויחסי ציבור

 

לזמן מוגבל! הנחה נוספת של 20% על מגוון עצום של מיטב מוצרי הקוסמטיקה והאיפור עכשיו ב-THREE SIXTY FIVE by MASHBIR