עפרה מזרחי

(44) קוסמטיקאית קלינית.

88 שיתופים | 132 צפיות

תוכן שיווקי

איך התחלת את דרכך בתחום?

"מאז שאני זוכרת את עצמי נמשכתי לעולם הקוסמטיקה והטיפוח. תמיד ידעתי שלטפל בנשים ולגרום להן להיות מודעות ליופי שלהן ולטיפוח, הולך להיות הייעוד שלי. סיימתי את הכשרתי כקוסמטיקאית לפני 15 שנה ומאז ועד היום אני משתלמת ומתמקצעת בארץ ובחו"ל ומאמינה בכל ליבי שתמיד צריך להמשיך ללמוד".

מהן שיטות הטיפול בקליניקה? 

"אני מאמינה בשילוב של מספר טכניקות על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר. כשמגיעה אליי מטופלת, היא בראש ובראשונה עוברת אבחון עור ממוחשב המאפשר לי לאבחן את העור מבפנים ובהתאם לצרכי העור ורצון המטופלת, אני מצליחה להתאים את הטיפול הטוב ביותר עבורה. אני עובדת עם שלל טכנולוגיות המאפשרות לי למקסם את התוצאה הטובה ביותר עבור הלקוחה, מצב העור וצרכיו: מזותרפיה, גלי רדיו, גלי רדיו פרקשיונלים למיצוק והצערת העור, DCOOL להחדרת חומרים לשכבות התחתונות בעור, פילינג יהלום לשדרוג וחידוש העור, וכמובן תכשירים פעילים מחברות מובילות בארץ וכמובן הלהיט ההיסטרי של הקיץ, דפי זהב K24 אמיתיים".

 

מה מייחד את השירות שאת מעניקה ללקוחותייך?

"אני מאמינה שקוסמטיקה זה קודם כל לנפש, לכן הקליניקה שלי היא לא בית חרושת ללקוחות. אני מקדישה לכל לקוחה את הזמן שלה ושלי, אני מאוד קשובה לצרכי הלקוחות, אני בקשר מתמיד איתן, הן מגיעות לקליניקה עם תחושת ביטחון ויודעות שאני תמיד כאן בשבילן לכל שאלה או צורך".

ספרי לנו על מקרה של לקוח/ה שזכור לך במיוחד

"אני תמיד רגישה יותר לכלות. מטופלת שהגיעה אליי כ-8 חודשים לפני החתונה שלה עם צלקות שאחרי האקנה (פוסט אקנה). המחשבה על להתחתן עם חורים וצלקות בפנים הייתה לה מאוד קשה רגשית, הבטחתי לה שזה לא יקרה. יד ביד התקדמנו לפנים חלקות".

 

איפה נראה אותך בעוד 5 שנים?

"עושה בדיוק את מה שאני עושה היום, כי לעולם לא אוותר על התענוג, וכמובן נמצאת פה בקליניקה עם כל המכשור האפשרי בתחום".

טיפ לקוראות לשמירה על עור יפה ובריא

הקפידי לאבחן את העור באופן מקצועי אצל קוסמטיקאית מומחית, מרחי בוקר וערב את התכשירים הפעילים שמותאמים לעורך ולמצבו ולהקפיד לבקר

אצל קוסטמקאית לטיפול פנים שגרתי, ולבסוף, המוטו שלי הוא שחיוך ומקדם הגנה זה החיים!

פינסקר 53, קרית אתא   טלפון: 050-7313574

oframbeauty@gmail.com

פייסבוק  עפרה כל היופי שבך